• Informacje na temat:

  master szef

Artykuły na temat: master szef
 • "Na noże": Nie tylko delikatna blondynka

  ...pomagać Jackowi w jego przedsięwzięciach, choć... ma bez wątpienia w tym swój interes. Przed rozpoczęciem zdjęć zarówno Wojtek Zieliński, jak i Piotr Stramowski "terminowali" u znanych szefów(...) stresująco. Wszystko dlatego, że grałam po włosku, a nie władam tym językiem. A ponieważ bracia Manetti, którzy reżyserowali serial, uwielbiają master shoty, czyli kręcenie w jednym ujęciu całej sceny...

 • Tede "Lecę jak Magik": Nowy numer rapera wzbudza sporo kontrowersji

  Jacek Graniecki, czyli Tede, czasami lubi wywołać trochę szumu wokół własnej osoby. Tym razem udało mu się to za sprawą odrzutu z płyty "Elliminati" pt. "Lecę jak Magik". Utwór niemal natychmiast stał się tematem numer jeden w środowisku hiphopowym.

 • Zdradza tajniki kuchni

  "Żurek, bigos i pierogi, które robi moja żona" - to ulubione potrawy, które wskazał Michel Moran. Szef kuchni, znany z programu "MasterChef", pięć minut przed "Faktami", będzie zdradzał tajniki kuchni w swoim nowym programie "Doradca smaku".

 • FBI w Murder Inc.

  Szef Murder Inc. Irv "Gotti" Lorenzo, Kenneth "Supreme" McGriff i menedżer Ja Rule'a Ron "Gutta" Robinson, według pewnych źródeł zostaną w najbliższych dniach aresztowani pod zarzutami prania brudnych pieniędzy. W kwietniu 2004 roku FBI próbowało aresztować Gotti'ego w związku z oszustwami podatkowymi i powiązaniami z McGriffem - który ma być zatrzymany za trzy zabójstwa narkotykowe.

 • Smaki Michela Morana

  "Chciałem, żeby w książce 'Moje smaki' znalazły się łatwe przepisy, które każdy może odtworzyć" - przyznaje Michel Moran. W pierwszej napisanej przez szefa kuchni pozycji znalazło się 130 przepisów, wśród nich receptury na sosy, pieczenie, makarony i proste desery.

 • Ultra: Nowy oddział Pomaton EMI

  Ultra Records - tak nazywa się nowy oddział wytwórni Pomaton EMI. Będzie on odpowiedzialny za wydawnictwa z kręgu muzyki trip hop, drum&bass, 2step, acid jazz oraz wszelkich innych alternatywnych styli. Szefem ultra został Bodek Pezda z formacji Agressiva 69.

 • Kolejny atak na 50 Centa

  Fredro Starr i Ja Rule zamierzają nagrać razem kawałek dissujący 50 Centa. Wcześniej na łamach czasopisma "The Source" Fredro żalił się, że 50 nie szanuje Onyxa i nie docenia tego, co zawdzięcza tej grupie.

 • 25 lat "Blues Brothers"

  Dan Aykroyd ( "Klątwa skorpiona" , "Pearl Harbor" ) i reżyser John Landis uświetnią 29 sierpnia obchody 25-lecia "Blues Brothers" , podczas uroczystości w Mann's Chinese Theater w Hollywood. Wydarzenie będzie bezpośrednio transmitowane drogą satelitarną do 83 kin na terenie Stanów Zjednoczonych.

 • Depeche Mode: Niespodzianki w Łodzi

  Brytyjski zespół Depeche Mode wystąpi w poniedziałek (24 lutego) w Łodzi w ramach światowej trasy "The Delta Machine Tour", promującej album "Delta Machine". Jako support zagra duńska grupa Choir Of Young Believers.

 • Zielone światło dla Freddy'ego i Jasona

  Wytwórnia New Line postanowiła wreszcie rozpocząć intensywne prace nad długo przygotowywanym i niecierpliwie oczekiwanym projektem "Freddy vs Jason", w którym spotkają się dwaj przerażający bohaterowie - Freddy Krueger ("Koszmar z ulicy Wiązów") i Jason Vorhees ("Piątek trzynastego"). Reżyserem krwawej opowieści będzie Ronny Yu. Na razie wiadomo, iż w filmie wystąpią Robert Englund i Brad Renfro.