• Informacje na temat:

  masterchef

Artykuły na temat: masterchef
 • "MasterChef Junior": Znamy finalistów

  Ten półfinał "MasterChefa Juniora" z pewnością przejdzie do historii. Zadania były trudne, a rywalizacja między uczestnikami zawzięta, lecz fair-play. Jurorzy długo zastanawiali się, kto powinien odpaść tuż przed finałem.

 • "MasterChef Junior": Znamy finałową czternastkę

  ...​Za nami drugi odciek 5. edycji programu MasterChef Junior. Poznaliśmy finałową czternastkę, która przez najbliższe tygodnie będzie walczyć o tytuł najlepszego kucharza w Polsce! Zobaczcie, czy wasz faworyt przeszedł dalej i jakie były zadania w drugim odcinku MasterChefa Juniora.

 • "Masterchef Junior": Nikt nie odpadł

  W ostatnim odcinku programu "Masterchef Junior" jurorzy postanowili zabawić się w psychoterapeutów. Każdy uczestnik musiał przygotować danie oparte na składniku, którego nie lubi. W drugiej konkurencji do Ani Starmach, Mateusza Gesslera i Michela Morona dołączyła zwyciężczyni 7. edycji MasterChefa - Ola Nguyen. To ona podjęła decyzję, że w tym odcinku... nikt nie odpadł!

 • "MasterChef Junior": Dwie osoby wyeliminowała... ośmiornica

  W kuchni MasterChefa w końcu pojawiła się finałowa czternastka! Kto z nich wygra i swoimi daniami zauroczy Anię Starmach, Michela Morona, Mateusza Gesslera i zaproszonych gości? Tego dowiemy się za kilkanaście tygodni. A już teraz wiemy, że piąty już tytuł MasterChefa Juniora 5 nie trafi w ręce: Karoliny i Mai. Dziewczyny nie poradziły sobie z ośmiornicą.

 • "MasterChef Junior": Odpadli dwaj chłopcy

  Ostatni odcinek "MasterChefa Juniora" z pewnością był ucztą dla łasuchów. Któż nie lubi słodkich eklerków z rozpływającym się kremem oraz fast foodów? No właśnie! Młodzi kucharze na początku musieli przygotować pyszne słodycze, a następnie w zadaniu eliminacyjnym zmierzyli się ze zdrową odmianą pizzy, zapiekanki, hot doga, burgera i ryby z frytkami. Kto pożegnał się z programem?

 • "MasterChef Junior": Pierwsza sprzeczka wśród młodych kucharzy?

  ..."MasterChef Junior".

 • "MasterChef": Uczestnik trafił do szpitala

  Za nami bardzo emocjonujący odcinek "MasterChefa". Piątka uczestników pojechała do Meksyku, aby nauczyć się tamtejszej kuchni i przygotować niezwykły obiad dla gości. Niestety, upał był nie do zniesienia - Mariusz trafił do szpitala i nie wydał dań, co jednoznacznie oznaczało jego odejście z programu tuż przed półfinałem!

 • "MasterChef Junior 5": Kto wygra program? Już finał!

  Za nami już 9 odcinków piątej edycji "MasterChefa Juniora". Dopiero co poznaliśmy czternastu uczestników i wkrótce dowiemy się, kto z nich zwycięży! Gaja, Sonia, Franek - kto jest waszym faworytem? Finał w niedzielę, 10 maja, w TVN.

 • "MasterChef Junior 5": Już po finale. Gaja Suchocka zwyciężczynią programu!

  Zwyciężczynią piątej edycji "MasterChefa Juniora" została Gaja Suchocka. Podczas finałowego zadania pokonała Sonię Rudolf i Franka Lorenca.

 • "MasterChef 8": Grzegorz Zawierucha zwycięzcą programu

  Zakończyła się ósma edycja programu MasterChef. Ania Starmach, Magda Gessler i Michel Moran uznali, że to Grzegorz Zawierucha otrzyma tytuł najlepszego kucharza 2019 roku, 100 tysięcy złotych i możliwość wydania swojej książki!

Zdjęcia na temat: masterchef
Wideo na temat: masterchef
 • "MasterChef": Nowy sezon

  "MasterChef Junior" Kulinarny zawrót głowy! Czterdziestu najbardziej utalentowanych kulinarnie małych kucharzy z całego kraju, rozpocznie swoją przygodę z programem "MasterChef Junior". Pierwszy etap to wejście do finałowej czternastki. Kto zdobędzie tytuł "MasterChefa Juniora" i 15 tysięcy złotych? Nowy sezon już od niedzieli, 8 marca o 20:00!

 • Magda Gessler: męczy mnie Masterchef!

  Magda Gessler zdradziła nam podczas ostatniego wywiadu, który program telewizyjnym najbardziej ją męczy. Zobaczcie nagranie!

 • Anna Starmach: "MasterChef"? Nigdy nie jest nudno

  Zdaniem Anny Starmach szósta edycja programu "MasterChef" z pewnością mocno zaskoczy widzów, bo uczestnicy to prawdziwa mieszanka wybuchowa - są nie tylko kreatywni, lecz także mają niezwykłe poczucie humoru, które pomaga im nawet w sytuacjach bardzo stresowych.

Dyskusje na temat: masterchef