• Informacje na temat:

  masterchef finalowy odcinek

Artykuły na temat: masterchef finalowy odcinek
 • "MasterChef Junior": Kto w finale?

  Za nami półfinałowy odcinek czwartej edycji programu "MasterChef Juniora". Zwycięzcy poprzednich edycji - Natalia Paździor, Julka Cymbaluk oraz Bartek Kwieciński - przybyli do studia ze swoimi daniami, które kucharze musieli odtworzyć podczas ostatecznego starcia. Do finału przeszli: Paulina, Olek i Kuba!

 • "MasterChef 8": Grzegorz Zawierucha zwycięzcą programu

  Zakończyła się ósma edycja programu MasterChef. Ania Starmach, Magda Gessler i Michel Moran uznali, że to Grzegorz Zawierucha otrzyma tytuł najlepszego kucharza 2019 roku, 100 tysięcy złotych i możliwość wydania swojej książki!

 • "MasterChef": Kto wygra 7. edycję?

  Już w niedzielę, 9 grudnia, poznamy zwycięzcę siódmej edycji najpopularniejszego kulinarnego show w Polsce. Martyna, Ola i Lorek walczyć będą o 100 tysięcy złotych, możliwość wydania własnej książki kucharskiej oraz statuetkę i tytuł "MasterChefa"!

 • "MasterChef": Znamy zwycięzcę

  Basia Ritz wygrała pierwszą polską edycję programu "MasterChef". W finale pokonała Kingę Paruzel i Miłosza Wyrwicza.

 • "MasterChef Junior": Co w finale 5. edycji?

  Już 5 maja na antenie telewizji TVN wielki finał czwartej edycji "MasterChefa Juniora"! W decydującej rundzie trójka najzdolniejszych i najmłodszych kucharzy w Polsce zmierzy się z przygotowaniem menu degustacyjnego. Jak poradzą sobie finaliści? Komu Anna Starmach, Michel Moran i Mateusz Gessler przyznają prestiżowy tytuł MasterChefa Juniora?

 • "MasterChef Junior 4": Za nami wielki finał! Kto okazał się najlepszy?

  Zakończyła się walka o tytuł czwartego MasterChefa Juniora. W finale czwartej edycji programu "MasterChef Junior" statuetkę, czek w wysokości 15 tysięcy złotych oraz bon na wakacje wygrała 11-letnia Paulina Foremny.

 • "MasterChef Junior": Znamy zwycięzcę 2. edycji

  ...10-letnia Julia Cymbaluk z Wrocławia wygrała drugą edycję programu "MasterChef Junior". W finale pokonała 12-letnię Zofia Zaborowską z Zielonej Góry.

 • Kto wygrał piątą edycję "MasterChefa"?

  Magda Nowaczewska z Woli Filipowskiej koło Krakowa wygrała piątą edycję programu kulinarnego "MasterChef". W finale pokonała Michała Fabiszewskiego i Annę Kawę-Kułyk.

 • Finał "MasterChefa": Jaki zgotują sobie los?

  W niedzielę, 1 grudnia, trójka najlepszych uczestników drugiej edycji programu "MasterChef" stanie do ostatniego i najważniejszego kulinarnego pojedynku. Stawka będzie niezwykle wysoka - wygrany otrzyma 100 tysięcy złotych, kontrakt na wydanie książki kulinarnej i zostanie mianowany mistrzem Polski w gotowaniu wśród amatorów. Szykuje się zacięta rywalizacja.

 • Rośnie oglądalność "Tańca z Gwiazdami"

  Ponad 2,6 mln osób oglądało wyemitowany w piątek, 17 marca, trzeci odcinek nowej edycji "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami".