• Informacje na temat:

  mat

Artykuły na temat: mat
 • Mata: Utwór "100 dni do matury" usunięty z Youtube'a

  Teledysk Maty do utworu "100 dni do matury", promujący album o tym samym tytule, zniknął z Youtube'a. Powodem było naruszenie regulaminu serwisu.

 • #Hot16Challenge2: Solar zaczął, Taco Hemingway, Norbi i Mata włączyli się do akcji

  Raper Solar reaktywował popularną sześć lat temu akcję #Hot16Challenge. Wszystko po to, aby zebrać pieniądze potrzebne na walkę z koronawirusem. Do akcji błyskawicznie włączyli się m.in. Taco Hemingway i Mata. Udział wziął także Norbi.

 • Mata "Patointeligencja": Numer o bananowej młodzieży hitem sieci

  ..."Patointeligencja" to pierwszy singel Maty, który zapowiada jego debiutancki album "100 dni do matury". Numer, w którym młody raper opowiada o tym, jak wygląda życie nastolatków z dobrych domów, zgarnął w dobę ponad 600 tys., a w dwa dni dwa miliony wyświetleń.

 • Mata "100 dni do matury": Bananowe songi, po prostu żywot mój

  Największe klasowe cwaniaczki zamiast jechać na przedmaturalną wycieczkę do Częstochowy wybierają używki, alkohol i nagrywanie rapu. Nawet jeśli tak by było to... dobrze się stało.

 • ...automatyczną dyskwalifikację danego uczestnika Konkursu. 27.Biorąc udział w Konkursie uczestnicy oświadczają, iż mają świadomość, że udział w Konkursie wiąże się z podaniem przez uczestnika danych osobowych...

 • Karolina Gruszka jak Mata Hari

  Równie piękna, co skromna. Pracowita, ale wymagająca. Karolina Gruszka wkrótce zabłyśnie w serialu "Czas honoru".

 • "Doktryna szoku", czyli prymat kontekstu

  ..."Doktryna szoku" , reż. Mat Whitecross, Michael Winterbottom, Wielka Brytania 2009, dystrybutor: HAGI Film, premiera kinowa: 16 kwietnia 2010

 • Primal Fear: Pułapki i rady

  Mat Sinner, jedna z głównych postaci niemieckiej grupy Primal Fear, jest na scenie ponad ćwierć wieku. Poza graniem na gitarze basowej i produkowaniem płyt, Sinner piastuje też zaszczytną funkcję jednego z dyrektorów w wytwórni Nuclear Blast. Jak zapewnił Mat w rozmowie z INTERIA.PL, pomimo ogromnego doświadczenia, cały czas się uczy i muzyczny biznes wciąż czymś go zaskakuje.

 • Lider Primal Fear grozi Sinergy

  Mat Sinner, basista niemieckiej formacji Primal Fear, zagroził sprawą sądową Kimberly Goss, wokalistce fińskiej grupy Sinergy. Goss, która na łamach francuskiej edycji magazynu "Rock Hard" nazwała Sinnera "współczesnym Hitlerem", ma zapłacić mu 450 euro odszkodowania za "urażenie jego uczuć". Jeśli wokalistka jeszcze raz wypowie się nieprzychylnie na jego temat, Mat zamierza domagać się nałożenia...

 • Johnny Knoxville i bracia Farrelly

  Olimpiadę Specjalną. Reżyserem projektu będzie Barry Blaustein ("Beyond the Mat").

Zdjęcia na temat: mat
Wideo na temat: mat
Dyskusje na temat: mat