• Informacje na temat:

  materiale reklamowym

Artykuły na temat: materiale reklamowym
 • Skradzione klony

  W Australii zostały skradzione setki plakatów promujących film "Atak klonów" . Niestety, fani "gwiezdnej sagi" tym razem okazali się wandalami. Większość materiałów reklamowych umieszczona była na specjalnych city-lightach, w większości zlokalizowanych na przystankach autobusowych i stacjach metra.

 • Pearl Jam: Nowe DVD

  Zespół Pearl Jam wydaje wkrótce kolejną płytę DVD, tym razem z materiałem zarejestrowanym podczas jednego z zimowych koncertów, który odbył się w Seattle, a więc rodzinnym mieście muzyków. Ukazaniu się krążka nie towarzyszy jednak żadna specjalna kampania reklamowa.

 • Marcin Tyszka: Kożuchowska dojrzała, ale sexy

  Małgosia Kożuchowska to świetna babka - twierdzi Marcin Tyszka. W gwieździe serialu "Druga szansa" podziwia cięte poczucie humoru i umiejętność cieszenia się życiem, a także niezwykłą kobiecość i zmysłowość. Właśnie tę sensualną stronę aktorki Marcin Tyszka chciał pokazać w nowym reżyserowanym przez siebie spocie reklamowym z aktorka w roli głównej.

 • Wenecja: Wielki wstyd Steve'a McQueena

  Piski niezadowolenia i gwizdy pojawiają się na weneckim festiwalu od kilku dni najczęściej na samym początku projekcji, kiedy po raz kolejny publiczność jest zmuszona do oglądania do kuriozalnego spotu reklamowego festiwalu.

 • Oscary: Uczciwa walka

  Amerykańska Akademia Filmowa wprowadziła zmiany do zasad obowiązujących podczas najbliższej oscarowej kampanii reklamowej. Chcąc uniknąć nieprzyjemnych incydentów, jakie towarzyszyły tegorocznej walce o glosy członków Akademii, zarząd szacownego gremium postanowił uregulować działania rządzące kampaniami reklamowymi filmów walczących o najważniejsze nagrody światowego kina.

 • Futbolowi The Rolling Stones

  Rockowi weterani z The Rolling Stones podpisali kontrakt na nagranie reklamowych klipów do programu o rozgrywkach futbolu amerykańskiego. Pierwszy spot pojawi się na antenie telewizji ABC 8 września.

 • Fishbone pójdą własną drogą

  Zespół Fishbone z Kalifornii postanowił zerwać kontrakt z Hollywood Records. Wytwórnia ta storpedowała bowiem kampanię reklamową poprzedniej płyty zespołu. Jeden z członków formacji postanowił zrealizować solowe plany, ale nie zaniedbuje myślenia o przyszłości Fishbone.

 • "Przyjaciele": Pożegnanie serialu

  50 milionów Amerykanów zasiadło w czwartek, 6 maja, przed telewizorami, by obejrzeć ostatni odcinek serial u "Przyjaciele" . To koniec bijącego od dziesięciu lat rekordy popularności filmu komediowego. Podczas emisji ostatniego odcinka ceny półminutowego spotu reklamowego w stacji NBC przekroczyły 2 miliony dolarów!

 • Co pokaże Romance TV Polska?

  Romance TV to nowy kanał telewizyjny, który w naszym kraju zadebiutuje za kilka miesięcy, ale już prowadzi kampanię reklamową zapowiadającą start. Na razie filmy z oferty stacji można oglądać na antenie TVS. Co pokaże Romance TV Polska?

 • Zespół IRA dumą Radomia

  64 tysiące złotych będzie kosztowała Radom kampania reklamowa miasta, której głównym elementem jest najnowsza płyta pochodzącego z tego miasta rockowego zespołu IRA. Płyta zatytułowana "9" w piątek (30 października) ukazała się na rynku. Na jej okładce znajduje się herb Radomia.

Zdjęcia na temat: materiale reklamowym