• Informacje na temat:

  mateusz banasiuk z aktorka

Artykuły na temat: mateusz banasiuk z aktorka
 • Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk zostaną rodzicami?

  Magdalena Boczarska (Sztuka kochania") i Mateusz Banasiuk ("Płynące wieżowce") już ponad 3 lata tworzą udany związek i nie kryją, że są ze sobą bardzo szczęśliwi. Ostatnio jeden z portali ogłosił, że aktorska para wkrótce powita na świecie swe pierwsze dziecko. Jaka jest prawda?

 • "Taniec z gwiazdami" [9. odcinek]: Półfinał bez Banasiuka

  Mateusz Banasiuk i Hanna Żudziewicz nie wygrają "Tańca z gwiazdami". Para musiała się pożegnać z show w ćwierćfinałowym odcinku.

 • Boczarska spotyka się z Banasiukiem

  Kiedy w marcu w jednym z pism ukazały się zdjęcia Magdaleny Boczarskiej przytulającej się podczas spaceru do młodszego od niej o 7 lat Mateusza Banasiuka ("Płynące wieżowce", serial "Pierwsza miłość(...) w Krakowie, podczas której Mateusz Banasiuk odebrał nagrodę za swą kreację w filmie "Płynące wieżowce". Na warszawskich salonach zadebiutowali natomiast jako para dopiero 14 czerwca - pojawili się na...

 • Została aktorką, jak mama

  ...aktora, potomka aktorskiego klanu. Przyszły zięć pani Małgorzaty, Mateusz Banasiuk (26 l.), skończył warszawską Akademię Teatralną. Zapowiada się na dobrego aktora. Nawet ma już na koncie nagrodę za rolę(...) całować!". Piękna Oleńka w "Potopie" była największą filmową rolą Małgorzaty Braunek (64 l.). Krucha, zjawiskowa aktorka na ekranie zachwycała urodą i talentem. W latach 70. była ulubienicą tłumów...

 • Magdalena Boczarska szykuje się do ślubu?

  Magdalena Boczarska ("Różyczka") dokładnie rok temu po raz pierwszy pokazała się publicznie w towarzystwie Mateusza Banasiuka ("Płynące wieżowce"). Dziś jest już oficjalnie... narzeczoną przystojnego aktora.

 • "Furioza": Weronika Książkiewicz przeszła metamorfozę

  Weronika Książkiewicz przeszła niezwykła metamorfozę. Aktorka zaczęła właśnie zdjęcia na planie nowego filmu twórcy "Polandji", Cypriana T. Olenckiego, zatytułowanego "Furioza". Jak teraz wygląda piękna gwiazda polskiego kina?

 • Magdalena Boczarska: Nic nie dzieje się bez przyczyny

  ...– Mój zawodowy kalendarz jest wypełniony i bardzo się z tego cieszę – przyznaje Magdalena Boczarska. Aktorka, znaną z takich filmowych produkcji, jak "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" czy "Różyczka", gra jedną z głównych ról w nowym serialu TVN "Pod powierzchnią".

 • ​Olga Borys: "Twoja twarz brzmi znajomo" jak kolonia

  ...​Olga Borys nie żałuje decyzji o udziale w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Twierdzi, że świetnie się bawi, a atmosferę na planie porównuje do kolonii letnich. Do każdego występu podchodzi jak aktorka - buduje swoją postać, szukając jej osobowości, a nie odtwarzając tylko gesty i barwę głosu.

 • Maria Tyszkiewicz: To było moje marzenie

  Zdaniem Marii Tyszkiewicz 6. edycja programu "Twoja twarz brzmi znajomo" stoi na wyjątkowo wysokim poziomie. Aktorka uważa, że wszyscy uczestnicy są fenomenalni i cieszy się, że może stać z nimi na jednej scenie. Twierdzi też, że jej marzeniem jest wcielenie się w postać Beyoncé, swojej ulubionej wokalistki.

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w marcu

  ...dedykowane fankom życzenia. W taki sposób kobiece święto postanowili uhonorować m.in. Mateusz Banasiuk, Katarzyna Zielińska i Weronika Rosati. Najwięcej uwagi przyciągnęła jednak Barbara Kurdej(...) w drastycznych wypadkach. Odłóżmy na bok spory, różnice - zaczęła post aktorka, dodając symboliczne zdjęcie z logo Czarnego Piątku. W dalszej części wpisu namawiała do zaangażowania jak największej liczby...

Zdjęcia na temat: mateusz banasiuk z aktorka
Dyskusje na temat: mateusz banasiuk z aktorka