• Informacje na temat:

  mateusz banasiuk z dziewczyną

Artykuły na temat: mateusz banasiuk z dziewczyną
 • Mateusz Banasiuk miał zrezygnować z kariery dla rodziny! Nie jest łatwo!

  Mateusz Banasiuk (32 l.) gdy dowiedział się, że jego partnerka, Magdalena Boczarska (39 l.) jest w ciąży, deklarował, że zawiesi karierę i zajmie się rodziną. Nic takiego się nie stało i teraz aktor walczy o każdą minutę spędzoną z synem.

 • Mateusz Banasiuk nagrodzony w Chorwacji

  Mateusz Banasiuk, grający główną rolę w filmie "Płynące wieżowce" Tomasza Wasilewskiego, otrzymał nagrodę za najlepszą rolę męską na odbywającym się w Chorwacji festiwalu Film Forum Zadar.

 • Mateusz Banasiuk szczerze o swoim ojcu! „Bardzo chciałem iść swoją drogą”

  Mateusz Banasiuk (32 l.) już za kilka tygodni sam zostanie ojcem. Razem ze swoją partnerką, Magdaleną Boczarską (38 l.) czekają na narodziny swojego pierwszego dziecka. W szczerym wywiadzie dla tygodnika, aktor zdradził, czy jego ojciec stanowi dla niego inspirację.

 • Banasiuk nagrodzony we Francji za rolę w "Płynących wieżowcach"

  Mateusz Banasiuk został nagrodzony na festiwalu A l'Est, du Nouveau we Francji za kreację w filmie "Płynące wieżowce". To już drugi po Film Forum Zadar festiwal, z którego aktor wraca ze statuetką za rolę Kuby.

 • Mateusz Banasiuk: Nie spieszy mu się do ślubu

  Mateusza Banasiuka (30 l.) jest burzliwy i nieustająco poddawany próbom. Kilka razy rozchodzili się i schodzili. Niezwykle zaangażowana w ten związek aktorka wybaczyła mu nawet flirt z tancerką Hanną Żudziewicz, o jakim szeptano za kulisami polsatowskiego "Tańca z gwiazdami". Ale ostatnio znowu ten związek przeżywa naprawdę trudne dni. Mateusz podpisał kontrakt na udział w programie "Twoja twarz...

 • W kolejnej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" na parkiecie zobaczymy między innymi Mateusza Banasiuka. Aktor najbardziej znany jest z odważnej i nagradzanej roli w kontrowersyjnym filmie "Płynące wieżowce", występuje również w serialu "Pierwsza miłość".

 • Mateusz Banasiuk na wakacjach z gwiazdką "Warsaw Shore"?! Co na to Boczarska?

  Co robi Mateusz Banasiuk (30 l.), gdy jego partnerka Magda Boczarska (37 l.) ciężko pracuje na planie nowego filmu? Okazuje się, że aktor dobrze się bawi z gwiazdką "Warsaw Shore"!

 • Została aktorką, jak mama

  Chciała, by jej rodzina miała życie spokojne, z dala od zgiełku świata. Ale córka zdecydowała inaczej...

 • Mateusz Banasiuk nie chce dziecka z Boczarską? "Teraz nie!"

  Magda Boczarska (36 l.) jest już podobno gotowa na macierzyństwo. Jej partner, Mateusz Banasiuk (29 l.), wprost przeciwnie!

 • Dziewczyna z reklamy w nowym serialu Dwójki?

  Barbara Kurdej-Szatan, choć zagrała w sześciu serialach i dwóch filmach, znana jest przede wszystkim z... reklam jednej z sieci komórkowych. To niebawem może się zmienić, aktorka jest bowiem jedną z kandydatek do zagrania głównej roli w nowym serialu "Baron 24", który wiosną przyszłego roku ma zastąpić na antenie Dwójki "rodzinkę.pl"!

Wideo na temat: mateusz banasiuk z dziewczyną
 • "Barwy szczęścia": Odcinki 1890-1894.

  W premierowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" pojawią się nowi bohaterowie, w których wcielą się Dariusz Kordek i Mateusz Banasiuk. Hubert (Marek Molak) w premierowych odcinkach odzyska przytomność, ale po odmrożeniu będzie mu grozić amputacja palców. Przy Pyrce będzie czuwać w szpitalu cała rodzina. Paweł (Mateusz Rzeźniczak) zostanie za to w domu i sylwestrowy wieczór spędzi... z Marzeną