• Informacje na temat:

  mateusz banasiuk z pierwsza miłosć

Artykuły na temat: mateusz banasiuk z pierwsza miłosć
 • Mateusz Banasiuk: "Furioza" to czysta adrenalina

  ..."Furioza" ma być pierwszym polskim filmem o świecie kiboli i chuliganów. Zdaniem Mateusza Banasiuka jest to spektakularne kino, które ma szanse zachwycić polskich widzów. Podkreśla, że praca na planie jest wymagająca i angażująca, rola lekarza związanego ze środowiskiem ultrasów jest jednak spełnieniem jego aktorskich marzeń.

 • Mateusz Banasiuk nagrywa płytę

  Mateusz Banasiuk wraz z zespołem nagrywa obecnie debiutancki materiał. Twierdzi, że powstałe dotychczas kawałki brzmią bardzo męsko i rockowo. Ma też nadzieję, że już na wiosnę będzie można je usłyszeć w niektórych rozgłośniach radiowych. Aktor nie liczy, że materiał ten zdobędzie powszechne uznanie, wierzy jednak, że spodoba się części polskiej publiczności.

 • Mateusz Banasiuk: Często z dużym żalem odmawiam

  W tym muzycznym programie najbardziej lubi element zaskoczenia. Bardzo przeżywa każdy występ, zwłaszcza, gdy wchodzi na scenę. – A ogromne emocje schodzą ze mnie długo – mówi Mateusz Banasiuk.

 • Mateusz Banasiuk: Dość "fisiowania"

  Ślub z Nikolą (Anna Kózka) to najważniejsze wydarzenie w życiu Radka. Niestety, nie będzie tak kolorowo, jak mogłoby się wydawać. Pojawią się nowe problemy, z którymi para nie będzie potrafiła sobie poradzić - zdradza Mateusz Banasiuk.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Mateusz Banasiuk jako Lady Gaga

  W piątym odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" nie zabraknie kontrowersji - Mateusz Banasiuk będzie musiał wcielić się w Lady Gagę.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Mateusz Banasiuk jako Tom Jones

  W drugim odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Mateusz Banasiuk będzie musiał popisać się nie tylko niskim głosem, ale też brytyjskim akcentem. Zobaczcie zaskakującą metamorfozę aktora.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Półnagi Mateusz Banasiuk jako Lady Gaga

  W piątym odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" nie zabraknie kontrowersji - Mateusz Banasiuk będzie musiał wcielić się w Lady Gagę. Zobaczcie fragment występu aktora!

 • Bovska i Mateusz Banasiuk razem: Zobacz teledysk "Haj"

  Znany m.in. z serialu "Pierwsza miłość" aktor Mateusz Banasiak zagrał w najnowszym teledysku Bovskiej - "Haj".

 • Mateusz Banasiuk chce wygrać "Taniec z gwiazdami"

  ...- Ten program to jednocześnie show, zabawa, ciężka praca i wyścig po zwycięstwo - ocenia Mateusz Banasiuk ("Płynące wieżowce", "Pierwsza miłość"). - Bardzo chciałbym zdobyć Kryształową Kulę, choć nie wiem, czy mi się uda - dodaje aktor.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Mateusz Banasiuk jako Marcin Miller. Fani Boys rozczarowani

  Zaledwie osiem punktów otrzymał Mateusz Banasiuk jako Marcin Miller (Boys) w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". To najsłabszy wynik w tej edycji show Polsatu.

Zdjęcia na temat: mateusz banasiuk z pierwsza miłosć
Wideo na temat: mateusz banasiuk z pierwsza miłosć
 • "Pierwsza miłość" - "Zaufaj mi"

  Mała Daga już w domu! Radość Jowity (Joanna Opozda) i Radka (Mateusz Banasiuk) nie potrwa jednak długo… Co jeszcze czeka nas w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun. „Pierwsza miłość” od poniedziałku do piątku o 18.00 w telewizji Polsat.

 • "Pierwsza miłość": "Z tobą wszędzie będzie pięknie."

  Małej Dadze potrzebny jest przeszczep wątroby. Jowita (Joanna Opozda) i Radek (Mateusz Banasiuk) muszą pilnie znaleźć dawcę! Co jeszcze czeka nas w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun. „Pierwsza miłość” od poniedziałku do piątku o 18.00 w telewizji Polsat.

 • "Pierwsza miłość": Krystian postanawia ze sobą skończyć!

  matką (Ewa Gawryluk), która odnalazła syna po 19 latach. Nie wiedzie mu się jednak w miłości. Odrzucony przez Melkę (Ewa Jakubowicz), nie radzi sobie z emocjami i postanawia ze sobą skończyć! Pierwsza próba samobójcza nie powiodła się. Krystian jest jednak zdeterminowany, by spróbować jeszcze raz… W tym samym czasie, Radek (Mateusz Banasiuk), który jako ostatni widział się z chłopakiem, robi