• Informacje na temat:

  mateusz borek dziennikarz

Artykuły na temat: mateusz borek dziennikarz
 • Mateusz Borek żegna się z telewizją Polsat!

  Mateusz Borek dostał wypowiedzenie z Polsatu. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych komentatorów sportowych w Polsce żegna się ze stacją po 20 latach pracy.

 • Borek pokona Kurzajewskiego?

  Czy po dwóch latach z rzędu, kiedy sięgał po Telekamerę "Tele Tygodnia" w kategorii "komentator sportowy", Maciej Kurzajewski będzie musiał uznać wyższość Mateusza Borka? Laureata poznamy już 7 lutego 2011 roku.

 • Roman Kołtoń odchodzi z Polsatu

  Po 20 latach Roman Kołtoń odchodzi z Polsatu. Dziennikarz skoncentruje się na swoim kanale youtube’owym Prawda Futbolu.

 • ​Tomasz Smokowski w Polsacie

  Były dziennikarz Canal+ Tomasz Smokowski dołączył do redakcji sportowej Polsatu.

 • Sobczyński: Zaskoczony nominacją

  Trwa głosowanie w plebiscycie Telekamery "Tele Tygodnia" 2011. Szansę na statuetkę w kategorii: Dziennikarz sportowy ma m.in. Piotr Sobczyński.

 • Telekamery: Komentator sportowy

  Kto jest najlepszym komentatorem sportowym w Polsce? Na liście nominowanych do Telekamery 2016 w tej kategorii jest pięć osób. Nie wiadomo, czy po rewolucji kadrowej dziennikarze związani z TVP utrzymają swe stanowiska. Możemy jednak zdecydować, kto w tym roku otrzyma cenną statuetkę. Głosować można do 4 lutego 2016 roku. Warto oddać głos - do wygrania cenne nagrody!

 • Katarzyna Zielińska ("Barwy szczęścia") i Piotr Adamczyk ("Czas honoru") zdobyli statuetki Telekamer "Tele Tygodnia" 2011 dla najlepszych aktorów. W kategoriach serialowych triumfowały: "Barwy szczęścia" (serial codzienny) i "Ojciec Mateusz" (serial cotygodniowy).

 • Lis i Kraśko z Wiktorami

  Dziennikarze Tomasz Lis i Piotr Kraśko oraz aktorzy Anna Dymna i Piotr Fronczewski znaleźli się wśród laureatów Wiktorów 2008. Gala rozdania nagród, przyznawanych największym osobowościom telewizyjnym, odbyła się w poniedziałek, 11 maja 2009 roku, w Warszawie.

 • Kuba Wojewódzki zapowiada nowy program?

  ...z nich proponowało gości, którym Wojewódzki powinien zaproponować udział w swoim nowym projekcie: "Magdalena Gessler, Mateusz Borek, Norbi, Sokół, Dawid Podsiadło" - wymieniali. Inni trzymają kciuki(...)Dziennikarz zamieścił zdjęcie swojego mieszkania z nurtującym komentarzem: "Już wkrótce. Nowy program w sieci. 250 metrów kwadratowych Kuby Wojewódzkiego. Moim pierwszy gościem będzie...

 • Telekamera dla Szpakowskiego?

  Babiarz, Mateusz Borek, Sergiusz Ryczel, Piotr Sobczyński i Dariusz Szpakowski. Przemysław Babiarz - specjalizuje się w komentowaniu lekkiej atletyki, pływania i łyżwiarstwa figurowego. Sam uprawia jogging. Pogodny i zawsze dobrze przygotowany do swoich zadań. Mateusz Borek - jego konikiem jest piłka nożna. Rzeczowy, dokładny, a przede wszystkim fachowy. Jego profesjonalizm doceniają nie tylko...