• Informacje na temat:

  mateusz damięcki dziś

Artykuły na temat: mateusz damięcki dziś
 • Mateusz Damięcki pilnie potrzebuje 9 milionów złotych! Nie dla siebie...

  Mateusz Damięcki, czyli doktor Adam Żmuda z serialu "W rytmie serca", postawił sobie za punkt honoru, by uratować życie 16-miesięcznemu chłopcu chorującemu na rdzeniowy zanik mięśni. Aktor ma tylko pół roku na to, żeby zebrać... 9 milionów złotych - tyle bowiem kosztuje lek, który dzieciak musi przyjąć przed swymi drugimi urodzinami, by normalnie żyć!

 • Maciej Damięcki: Rodzina, SB, rak prostaty

  Jego recepta na sukces to dobre geny i rodzina, która w każdej sytuacji stoi za nim murem.

 • Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska świętują. Wielka radość!

  Mateusz Damięcki (38 l.) pilnie strzeże swojej prywatności i nie ujawnia domowych tajemnic. Tym razem jednak zdobył się na szczerość i bardzo się otworzył. Napisał długi list do żony. Jest powód!

 • Mateusz Damięcki: Pomógł ojcu w walce z rakiem

  Odłożył przygotowania do wymarzonej podróży dookoła świata. Ważniejsza stała się dla niego walka o przyszłość rodziny.

 • Barbara Kurdej-Szatan i Mateusz Damięcki: Triumf wierności!

  ...szczerością, spontanicznością, optymistycznym podejściem do życia" – mówi "Dobremu Tygodniowi" znajoma Damięckich.  Mateusz opowiada dziś jako anegdotę o sytuacji, kiedy kręcili w Falenicy z Basią(...)" – zachwycał się Mateusz.  Ona przyznała, że nieprawdziwe są opinie, jakoby był szorstki, niedostępny i zasadniczy. "Zauroczył mnie swoją szarmanckością i kulturą niczym ze starego kina, ale...

 • "Córka kapitana" w polskich kinach

  11 maja na ekrany polskich kin wchodzi rosyjski film "Córka kapitana", w reżyserii Aleksandra Proszkina. W rolach głównych wystąpili młodzi polscy aktorzy, bohaterowie ekranizacji "Przedwiośnia" - Karolina Gruszka i Mateusz Damięcki. "Bardzo cieszymy się z tego, że film wejdzie do polskich kin. Dziś to, co rosyjskie, nie musi już oznaczać tego, co złe" - powiedział aktor na konferencji prasowej.

 • Mateusz Damięcki: Szykują się zmiany!

  Mateusz Damięcki (35 l.) podobno dojrzał już do tego, by zostać tatą.

 • Trzebiatowska w nowym serialu

  Kolejną nową propozycję szykuje dla widzów TVP. Wiosną zobaczymy na ekranie Martę Żmudę Trzebiatowską i Mateusza Damięckiego w serialu "Chichot losu" .

 • Mateusz Damięcki: Drugi ślub coraz bliżej!

  Joanna Damięcka zdradziła tygodnikowi "Twoje Imperium", że już nie może się doczekać chwili, w której jej syn, Mateusz Damięcki (36 l.) po raz drugi stanie na ślubnym kobiercu. - Jestem bardzo(...) dogaduje się z Mateuszem. Nie mogłabym życzyć nikogo innego ani sobie, ani jemu. Mateusz Damięcki jest związany z Pauliną Andrzejewską od ponad pięciu lat. I chociaż od początku tej znajomości było widać...

 • Wreszcie odpadła z Tańca...

  Z "Tańcem z gwiazdami" pożegnała się jego najbardziej kontrowersyjna uczestniczka. Isis Gee nie zatańczy już w następnym programie.

Zdjęcia na temat: mateusz damięcki dziś
Wideo na temat: mateusz damięcki dziś
 • "Zoom na miasto": Ile zarabia Elżbieta II?

  W tym odcinku zabierzemy was na premierę spektaklu "Zacznijmy jeszcze raz":, gdzie o swoich rolach opowiedzą: Patrycja Markowska, Aldona Jankowska, Aleksandra Wolf, Justyna Sieńczyło, Tomasz Sapryk, Marek Kaliszuk, Jacek Kopczyński i Mateusz Damięcki. Joanna Horodyńska czy Angelina Jolie czyli halloweenowe szaleństwo gwiazd! Pojedynek na najstraszniejszą stylizację! Czym dziś jest piękno? O tym

Dyskusje na temat: mateusz damięcki dziś
 • Re: "Na dobre i na złe": Mateusz Damięcki jest wielkim fanem seriali!

  Tez widziałam nowy odcinek, scena wzrusza do łez Piotr tuli do siebie cały swój świat jak to ładnie ktoś napisał, i chyba ktoś kto bardzo kocha i przeżył wiele jak Hana z Piotrem zrozumie o czym mowa. Mam nadzieje ze scenarzyści postawią na fundament małżeństwa tak bardzo dziś nie zrozumiały dla niektórych tu komentujących

 • Re: Praca czy dziecko?

  Mateusz Damięcki bo akurat wcześniej odświerzałam sobie serial "Teraz albo nigdy" gdzie grał też jedną z głównych ról :) a że obiło mi się o uszy, że gra w jakimś polskim serialu to wyszukałam(...), w której gościem był Mateusz Damięcki.. podobno mają kręcić drugi sezon Chichotu :) no w końcu był drugim programem wybieranym w sobotnie wieczory przez Polaków :) Pozdrawiam :)