• Informacje na temat:

  mateusz damięcki i iza miko

Artykuły na temat: mateusz damięcki i iza miko
 • Iza Miko zatańczy z Damięckim

  Filmową Hanię, początkującą dziennikarkę, zagra Iza Miko. W roli Wojtka, chłopaka, którego największa pasją w życiu jest taniec, zobaczymy Mateusza Damięckiego. W filmie zobaczymy także: Katarzynę(...), że dążąc do stabilizacji, może przeoczyć coś bardzo ważnego. Producentem filmu jest TVN.

 • Izabella Miko: Wygrane marzenia

  Izabella Miko, polska aktorka i tancerka od ponad 15 lat mieszkająca i pracująca w Stanach Zjednoczonych, obchodzi w środę, 21 stycznia, 35. urodziny. Czy byłej dziewczynie Macieja Zakościelnego udało się wygrać marzenia o Amerykańskim Śnie?

 • Miko kocha i tańczy

  Izabella Miko (27 lat, prawdziwe nazwisko Izabella Anna Mikołajczak) wróciła niedawno z USA, gdzie mieszka i doskonali aktorskie umiejętności w Actors Studio Lee Strasberga oraz gra w hollywoodzkich produkcjach, aby wziąć udział w zdjęciach do nowego filmu "Kochaj i tańcz", w którym zagra główną rolę.

 • Miko przylatuje do Polski

  Jak zapowiadają organizatorzy wieczór będzie pełen emocji. Na premierę specjalnie z Los Angeles przyjechała Iza Miko, z Australii Jacek Koman, a z Los Angeles Jennifer Batten, legendarna gitarzystka Michaela Jacksona. Swój udział potwierdzili także wszyscy aktorzy występujący w filmie: Mateusz Damięcki, Kasia Herman, Kasia Figura, Krzysztof Globisz, Kuba Wesołowski, Ewa Szabatin, Ania Bosak. Nie...

 • Miko i Damięcki już skończyli

  ...4 lipca zakończyły się zdjęcia do pierwszego polskiego filmu tanecznego "Kochaj i tańcz". Podczas niemal dwóch miesięcy pracy ekipa pojawiła się na ulicach Warszawy wywołując żywe zainteresowanie przechodniów. Mieszkańcy Warszawy mieli okazję zobaczyć niecodzienne widoki: Mateusza Damięckiego ubranego w strój żywcem wyjęty z turnieju tańca, czy Izę Miko uprawiającą jogging przed Pałacem Kultury.

 • Miko: kariera przez przypadek

  Iza Miko najpierw dała się poznać polskim widzom jako dziewczyna polskiego Brada Pitta, czyli Macieja Zakościelnego. Teraz ma szansę powalczyć o to, by zaczęto rozpoznawać ją również jako aktorkę. W rozmowie z "Tele Tygodniem" przyznaje, że karierę w Hollywood zawdzięcza... przypadkowi i odpowiednim znajomościom.

 • Profesjonalni nieprofesjonaliści

  Pasja, muzyka, rytm, namiętność, taniec, miłość, eksplozja energii - tak wygląda świat "Kochaj i tańcz" Bruce'a Parramore'a, filmie, w którym taneczno-aktorskie kreacje stworzyła para głównych bohaterów - absolutnie profesjonalni nieprofesjonaliści - Iza Miko i Mateusz Damięcki.

 • Wygryzie Katarzynę Cichopek?

  Do Polski przylatuje ze Stanów Izabella Miko. Aktorka ma szansę na rolę w określanej mianem "polskiej Dirty Dancing " produkcji "Kochaj i tańcz".

 • Z Hollywood do tanecznego show

  W najbliższym odcinku programu "You can dance - Po prostu tańcz!" w roli czwartego jurora zobaczymy Izę Miko. Hollywoodzka aktorka dołączy do Weroniki Marczuk, Agustina Egurroli i Michała Piróga, by ten jeden raz oceniać uczestników drugiej edycji tanecznego show.

 • Cichopek z Dorocińskim

  Produkcja powstanie we Wrocławiu i będzie opowiadać o uczniach szkoły artystycznej. "Tancerze" to hiszpańska wersja serialu "Un Paso Adelante", którego inspiracją był amerykański hit "Sława" emitowany w latach 80-tych. Za reżyserię odpowiedzialny będzie Bruce Parramore, twórca filmu "Kochaj i tańcz" (w rolach głównych Mateusz Damięcki i Iza Miko). Serial będzie złożony z 20 odcinków, każdy...

Zdjęcia na temat: mateusz damięcki i iza miko
Dyskusje na temat: mateusz damięcki i iza miko