• Informacje na temat:

  mateusz damięcki i nowa dziewczyna

Artykuły na temat: mateusz damięcki i nowa dziewczyna
 • Trzebiatowska w nowym serialu

  Kolejną nową propozycję szykuje dla widzów TVP. Wiosną zobaczymy na ekranie Martę Żmudę Trzebiatowską i Mateusza Damięckiego w serialu "Chichot losu" .

 • Nowe twarze polskiego kina. Zapamiętajcie te nazwiska!

  ...mnie interesują. Nie chciałbym być aktorem do wynajęcia". Swoje niecodzienne imię zawdzięcza bratu - "Miałem być ponoć Mateuszem, ale mój brat, Łukasz, starszy ode mnie o pięć lat, zafascynowany(...) Nowackiego prowadzi niebezpieczną grę o życie z Szymonem Bobrowskim i Magdaleną Boczarską. Z kolei w "Sweet Home Czyżewo" Jakuba Radeja, filmie nagrodzonym Jantarem dla najlepszej krótkometrażowej...

 • "Szóstka": Nowy serial Kingi Dębskiej wiosną w TVN

  ..."Szóstka", nowa produkcja TVN, pojawi się na antenie wiosną. Sześcioodcinkowy serial porusza temat przeszczepów. Produkcję reżyseruje Kinga Dębska, a w rolach głównych zobaczymy m.in. Gabrielę Muskałę, Grzegorza Damięckiego i Sławomira Orzechowskiego.

 • Nowe twarze w "Teraz albo nigdy!"

  ...herbaty. Czy uda jej się nie stracić szczęścia, o które tak długo walczyła? Andrzej (Mateusz Damięcki) zostanie wystawiony na ciężką próbę. Kłopoty w pracy być może zrównoważy szczęście osobiste. Udało(...) bogactwem. Franka Drabczyk (Ola Szwed). Dziewczyna z charakterem. Z otoczenia wyróżniają ją bojówki, trapery, seksowny top, niesforne loki na głowie oraz rozbrajający uśmiech i brak kompleksów...

 • Najbardziej oczekiwane polskie filmy 2020

  Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska w pierwszym współczesnym polskim horrorze skierowanym do szerokiej publiczności? Łysy i wytatuowany Mateusz Damięcki w dramacie o świecie kiboli i stadionowych chuliganów? Wreszcie - Dawid Ogrodnik jako legendarny oszust i król złodziei... Oto 10 najbardziej oczekiwanych polskich filmów 2020.

 • Namiętny taniec Ani Muchy

  Ania Mucha została nową twarzą serial u "Teraz alb nigdy!". Zagra była dziewczynę Andrzeja, w którego wciela się Mateusz Damięcki. W klubie "Plaża" zatańczyli namiętny taniec. Co na to Basia?

 • Kogo uwiedzie Anna Mucha?

  ...- Uwiedzenie widzów jest trudniejszym zadaniem - przyznaje Anna Mucha, którą zobaczymy w nowych odcinkach "Teraz albo nigdy". Wcieli się w nim w postać Olgi, która będzie próbowała odebrać Basi (Katarzyna Maciąg) Andrzeja (Mateusz Damięcki).

 • Na co do kina?

  Muzyczna komedia romantyczna "Kochaj i tańcz" z Izabellą Miko i Mateuszem Damięckim w rolach głównych oraz "rosyjska Amelia " - dramat "Rusałka" - trafią w piątek do polskich kin.

 • "Sama słodycz": Nowy serial TVN-u

  ...3 marca na antenie TVN-u pojawi się serial "Sama słodycz" - nowa produkcja twórców "Przepisu na życie". To opowieść o samotnym mężczyźnie, którego życie diametralnie zmienia się w dniu, kiedy z impetem w jego poukładany świat wkracza dziewięcioletni syn Staś. W rolach głównych: Piotr Adamczyk, Roma Gąsiorowska, Mateusz Damięcki, Natalia Klimas i Olaf Machnicki. Serial będzie emitowany...

 • Mucha w "Teraz albo nigdy"!

  Po koniec maja zakończył się trzeci sezon "Teraz albo nigdy". Wbrew pojawiającym się plotkom o zakończeniu serial u, rozpoczęły się już zdjęcia do kolejnej serii, w której pojawi się nowa gwiazda - Anna Mucha.