• Informacje na temat:

  mateusz gessler

Artykuły na temat: mateusz gessler
 • Mateusz Gessler: Łatwo się wzruszam

  Jest niczym dobry duch, który spełnia pragnienia dzieci. - Udzielają mi się ich emocje, przeżywam razem z nimi – przyznaje Mateusz Gessler.

 • Mateusz Gessler: Urodziny na planie

  Mateusz Gessler nie ma zwyczaju celebrowania dnia urodzin. W dzieciństwie nie mógł świętować z kolegami ze szkoły ze względu na wakacje, obecnie brakuje mu natomiast czasu. W tym roku urodziny spędził na planie zdjęciowym, zapewnia jednak, że był to bardzo miły dzień.

 • Mateusz Gessler: Trzeba pomagać innym

  Polskie dzieci są wrażliwe na potrzeby innych ludzi i angażują się w ich problemy - uważa Mateusz Gessler. Taką postawę należy kształtować od najmłodszych lat, ucząc jednocześnie, że najważniejsza jest pomoc wynikająca z empatii i emocji. Także tego rodzaju prezenty, zapewniające przeżycia, a nie dobra materialne, cieszą bardziej niż kolejne upominki w postaci przedmiotów.

 • Mateusz Gessler: Ciotka Magda to święta kobieta

  Telewizja pomaga mi się rozwijać - mówi Mateusz Gessler. W karierze medialnej wspiera go od wielu lat obecna w show-biznesie sławna ciotka - Magda Gessler. Gospodarz "Drzewa marzeń" twierdzi, że otrzymał od niej wiele rad i wskazówek oraz zawsze może liczyć na jej pomoc.

 • ​Mateusz Gessler: Późno zacząłem gotować

  ..."Jak byłem dzieckiem pomagałem, natomiast gotować zacząłem, kiedy byłem już dorosłym człowiekiem" - wyznaje Mateusz Gessler. Choć debiutujący w roli jurora kulinarnego show Gessler przyzwyczaił się do kamer, przyznaje, że do końca życia będą go krępowały...

 • Gotujące dzieci znowu zaskoczyły Mateusza Gesslera

  Już po raz drugi Mateusza Gesslera zobaczymy w roli jurora programu "MasterChef Junior", w którym dzieciaki pokażą swoją pasję do gotowania. Co zaskoczyło szefa kuchni? "Najmłodszy uczestnik doszedł bardzo wysoko" - zdradza.

 • "Drzewo marzeń": Mateusz Gessler odwiedza polskie szkoły

  Jako prowadzący nowy format "Drzewo marzeń" Mateusz Gessler odwiedzi kilka polskich szkół. Uczniów poprosi wymyślenie marzeń, które miałby spełnić. Co istotne, dzieci będą mogły podać nie własne pragnienia, a marzenia bliskich im osób np. członków rodziny lub przyjaciół. Restaurator zapowiada, że program obfitować będzie w emocje.

 • Mateusz Gessler: Wstydzimy się, że jesteśmy Polakami

  Zdaniem ​Mateusza Gesslera Polacy często miewają kompleksy związane z pochodzeniem i uważają, że w innych państwach żyje się lepiej. Gospodarz "Drzewa marzeń" jest jednak przekonany, że Polacy to pozytywni i chętni do pomocy ludzie. Powinni tylko zapomnieć o niechlubnej przeszłości, która stanowi źródło kompleksów.

 • Magda Gessler w "Big Brotherze"

  Magda Gessler w czwartek, 26 września, weszła do domu Wielkiego Brata, co było dla mieszkańców niemałym szokiem. Restauratorka znana z show "Kuchenne rewolucje" zawładnęła tamtejszą kuchnią. Do garów zapędziła mężczyzn, którzy wcale nie mieli łatwo. Gessler obrzuciła ich jedzeniem, po kuchni fruwały talerze.

 • Mateusz Gessler w "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia"

  Mateusz Gessler - człowiek, którego nazwisko jest częścią kulinarnej legendy naszego kraju - otworzy drzwi najgorętszej polskiej kuchni, czyli "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia".

Zdjęcia na temat: mateusz gessler
Wideo na temat: mateusz gessler
 • Mateusz Gessler: Trzeba pomagać innym

  Polskie dzieci są wrażliwe na potrzeby innych ludzi i angażują się w ich problemy - uważa Mateusz Gessler. Taką postawę należy kształtować od najmłodszych lat, ucząc jednocześnie, że najważniejsza jest pomoc wynikająca z empatii i emocji.

 • Mateusz Gessler: Urodziny na planie

  Mateusz Gessler nie ma zwyczaju celebrowania dnia urodzin. W dzieciństwie nie mógł świętować z kolegami ze szkoły ze względu na wakacje, obecnie brakuje mu natomiast czasu. W tym roku urodziny spędził na planie zdjęciowym, zapewnia jednak, że był to bardzo miły dzień.

Dyskusje na temat: mateusz gessler
 • Re: "Na noże": Mateusz Gessler z aktorów robi szefów kuchni

  Panie Mateusz dobrzr zepan wrucisz do Masterchef cieszcze się z tego panie Mateusz bede twoją fanką aty molim idolem cory bede mialaj kubek z Mateusz Gessler

 • Re: ..

  juznie bedę twoją fanką już ma mowego idola maza się mateusz gessler niec nie stawiaj na zdjęcia ani na wielkanoc ani na tlusty czawrtek na ni ma wigilie ani na nowy rok nie bede jutro ogladac joker ani tańce z gwiazdami sory bo ty tam jesteś

 • Re: ..

  sory krzysztosz ibisz ola wederowska jest twoją fanką nie ja jestem zla na ciebie i tyle ola jestemn twoja fanka ja mam juz mowego idola mazyza sie mateusz gessler tu gosia sory nie lubie oglądac taniec z gwiazdami i dzoker sory nie bede ciebie oglądac i tyle