• Informacje na temat:

  mateusz krawczyk

Artykuły na temat: mateusz krawczyk
 • "Ojciec Mateusz": Filmowcy w Sandomierzu

  W jednym z pierwszych odcinków 19. serii "Ojca Mateusza" do Sandomierza zawita ekipa filmowców zamierzających nakręcić dokument o mieszkańcach miasta. Reżyser filmu i jego współpracownicy swe pierwsze kroki skierują... na plebanię. Odkryją, że ksiądz Żmigrodzki (Artur Żmijewski) i Natalia (Kinga Preis) to urodzeni aktorzy!

 • Sylwester 2014 w telewizji i pod chmurką. Gdynia, Wrocław czy Kraków?

  Ostatni dzień 2013 roku należał do sylwestra Polsatu organizowanego w Gdyni. Czy w tym roku palmę pierwszeństwa zabierze im konkurencja - TVN (Kraków) i TVP2 (Wrocław)?

 • "Komisarz Alex": Mateusz Janicki jest wielkim szczęściarzem

  Mateusz Janicki, czyli Bartek Stępień z ostatniego odcinka 8. serii "Komisarza Aleksa" (emisja w TVP1 w sobotę 26 listopada o godzinie 20.25), jest jednym z najbardziej zapracowanych aktorów swojego pokolenia. Czym by się zajął, gdyby nagle zabrakło dla niego ról?

 • "The Voice of Poland": "Stevie Wonder odzyskałby wzrok!"

  Za nami drugi odcinek na żywo "The Voice Of Poland". Ćwierćfinał był dla jurorów kolejnym momentem, w którym musieli dokonać trudnych wyborów.

 • "Singielka": Mateusz Janicki świętuje 10-lecie pracy artystycznej

  Mateusz Janicki, czyli Tomek Górski z „Singielki”, zadebiutował na profesjonalnej scenie dokładnie 10 lat temu. 20 listopada 2005 roku po raz pierwszy stanął przed publicznością jako Litwin w „Księdzu Marku” wystawianym przez Stary Teatr w Krakowie.

 • Inne brzmienia w Lublinie

  Koncertem formacji EMPE3, projektu Mateusza Pospieszalskiego z Voo Voo rozpoczyna się w piątek, 11 lipca, Festiwalu Muzyki Strefa Inne Brzmienia Lublin-Lwów 2008. Gwiazdą imprezy będzie Morcheeba.

 • Mikołaj Krawczyk znów w "Pierwszej miłości"!

  Paweł Krzyżanowski, bohater Mikołaja Krawczyka wyjechał do Niemiec, by uporządkować swoje życie uczuciowe. W rzeczywistości rola aktora została okrojona ze względu na jego plany zawodowe. Jednak w nowym sezonie "Pierwszej miłości" Paweł powróci! Czy znów będzie z Marysią (Aneta Zając)?

 • Lepki Sublokator

  Działający od 1997 roku krakowski zespół Sublokator znany jest przede wszystkim z występów w rodzinnym mieście. Poza koncertami po studenckich klubach, grupa nagrała kilka studyjnych materiałów i muzykę do pełnometrażowego filmu "Pan Bruno" z 2004 roku (w reżyserii Mateusza Bobka i Marcina Dulemby). Fragmenty z tego obrazu znalazły się w teledysku do nagrania "Lepkość", który możecie już oglądać

 • "Pierwsza miłość": Mikołaj Krawczyk świętuje 33. urodziny

  Mikołaj Krawczyk, czyli Łukasz Grabowski z "Przyjaciółek" i Paweł Krzyżanowski z "Pierwszej miłości", kończy dziś - 27 stycznia - 33 lata. Wkrótce świętować też będzie 20. rocznicę swego debiutu na profesjonalnej scenie i 10-lecie ukończenia szkoły teatralnej!

 • Śląscy artyści dla ofiar katowickiej tragedii

  "Na skrzydłach nadziei" - to tytuł specjalnego nagrania przygotowanego przez śląskich artystów, dedykowany ofiarom tragedii budowlanej na Międzynarodowych Targach Katowickich. 28 stycznia pod gruzami zawalonej hali zginęło 65 osób. Na stronach INTERIA.PL możecie już zobaczyć teledysk do utworu "Na skrzydłach nadziei", który został nagrany w ciągu czterech dni od tragedii.

Zdjęcia na temat: mateusz krawczyk
Wideo na temat: mateusz krawczyk
 • Wszystkie kobiety Mateusza

  Mateusz Kłos od zawsze dbał o swoje kobiety. Kiedy 70-letni artysta, hulaka i wielbiciel płci pięknej umiera, wcale nie kończy to problemów... ich mężów. Mateusz odwiedza je we śnie, pomaga im wydobyć na nowo ich kobiecość, pewność siebie i niezależność. Zaniepokojeni mężczyźni, bliscy utraty swoich kobiet, muszą w końcu nauczyć się je rozumieć.

 • Baczyński

  "Baczyński" ma wiele warstw. Z jednej strony to opowieść o poecie i jego postrzeganiu rzeczywistości, o potrzebie wystawiania się na śmiertelną próbę, by się spełnić i tworzyć. Z drugiej - o bezsensie wojny i sztuce, która jest ponadczasowa i nieśmiertelna. Podróż przez ostatnie lata życia wielkiego poety zamyka klamrą współczesne wydarzenie - slam poetycki zorganizowany w 2011 roku, w dziewięćdziesiątą rocznicę urodzin Baczyńskiego.

 • Matka Teresa od kotów

  Opowieść o dwóch braciach, którzy w brutalny sposób zamordowali swoją matkę. Wstrząsający obraz rodzącej się nienawiści i gniewu w na wskroś zwyczajnej i skromnej rodzinie. Scenariusz filmu oparty jest na autentycznych wydarzeniach sprzed kilku lat. W filmie zobaczymy między innymi Ewę Skibińską oraz Mariusza Bonaszewskiego, a także dwie niezwykłe kreacje aktorskie - Mateusza Kościukiewicza (główna rola w filmie "Wszystko co kocham") i Filipa Garbacza (główna rola i nagroda za debiut aktorski...

Dyskusje na temat: mateusz krawczyk
 • Re: Nowości serialowe 2020 TVP, TVN i Polsat: Co zobaczymy zimą i wiosną?

  "W stałej obsadzie wystąpi plejada gwiazd(????????): Mirosław Zbrojewicz, Rafał Mohr, Maria Gładkowska, Sylwia Juszczak-Krawczyk, Beata Fido, Mateusz Kmiecik oraz Angelika Kurowska". Naprawdę ?

 • Re: Rok 2020 w polskich serialach

  „W stałej obsadzie wystąpi plejada gwiazd: Mirosław Zbrojewicz, Rafał Mohr, Maria Gładkowska, Sylwia Juszczak-Krawczyk, Beata Fido, Mateusz Kmiecik oraz Angelika Kurowska. W poszczególnych odcinkach pojawią się: Jana Wieczorkowski, Izabela Kuna, Rafał Maćkowiak, Jan Jankowski oraz Lech Dyblik". Autor przez zapomnienie czy specjalnie nie wymienił odtwórców głównych ról - Henryka Talara i ślicznej

 • Re: Nowości serialowe 2020 TVP, TVN i Polsat: Co zobaczymy zimą i wiosną?

  Mirosław Zbrojewicz, Rafał Mohr, Maria Gładkowska, Sylwia Juszczak-Krawczyk, Beata Fido, Mateusz Kmiecik oraz Angelika Kurowska . PLEJADA GWIAZD. HMMMM WYSTARCZY 4 LATA NIE OGLADAC TVP I TAKIE ZMIANY NA NIEBIE Czytaj więcej na https://swiatseriali.interia.pl/news/news-nowosci-serialowe-2020-tvp-tvn-i-polsat-co-zobaczymy-zima-i-,nId,3357505#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

 • Re: "Singielka": Mateusz Janicki świętuje 10-lecie pracy artystycznej

  Wspaniały! Przystojny, utalentowany... I tak, pamiętam go jako Pawła z Pierwszej miłości. Był zdecydowanie lepszy niż Mikołaj Krawczyk!

 • Re: ​"Komisarz Alex": Mikołaj Krawczyk prawdziwą karierę ma dopiero przed sobą!

  Popieram, bardzo dobry aktor nawet w Pierwszej Miłości dobrze grał

 • Re: "Przyjaciółki": Mikołaj Krawczyk: - Facet musi mieć... charakter!

  Pamiętam, że kiedy lata temu zobaczyłam tego pana po raz pierwszy w jakimś serialiku, pomyślałam sobie, że wygląda jak sklepowy manekin i tak mi już zostało. No charakteru ta jego twarz nie ma za grosz. I nie, w polskim kinie nie brakuje ludzi ładnych. Kuba Gierszał albo Mateusz Kościukiewicz urodę mają zjawiskową, ale oprócz niej również talent to zaoferowania.

 • Re: "W rytmie serca": Powstanie trzeci sezon

  W trzeciej serii pojawi się znani z poprzednich sezonów: Barbara Kurdej-Szatan, Mateusz Damięcki, Maria Dębska, Piotr Polk, Małgorzata Foremniak, Piotr Fronczewski, Edyta Olszówka, Julia Wieniawa(...) Stryj, Kamil Szeptycki, Sebastian Cybulski, Michał Rolnicki, Popek, Jerzy Schejbal, Mateusz Grydlik, Kalina Hlimi-Pawlukiewicz, Jarosław Boberek, Alan Godzisz, Jarosław Witaszczyk, Grzegorz Kucias

 • Re: 10 lat "Pierwszej miłości"

  Oglądałem "Pierwszą miłość" od pierwszego odcinka, nie pomijając żadnego do momentu, kiedy Pawła grał Mateusz Janicki. Jego odejście z serialu było wielką stratą, bo był idealny do tej roli, a Mikołaj Krawczyk nie sprawdził się do końca w tej roli, szczególnie na początku był megasztuczny. Poza tym czasem ludzie od scenariusza mieli nie do końca dobre pomysły. Znam jednak wiele osób, które nadal

 • Re: Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk znowu razem!

  dlaczego krawczyk wraca a nie janicki Mateusz bleeee

 • Re: Mikołaj Krawczyk (Paweł Krzyżanowski)

  potrzebuje pomocy ,gdzie moge znalesc takie boty jak ma Paweł te brązowe na suwak