• Informacje na temat:

  mateusz rusin aktor

Artykuły na temat: mateusz rusin aktor
 • Mateusz Rusin zostanie ojcem!

  Mateusz Rusin (28 l.) i jego ukochana wkrótce zostaną rodzicami!

 • Rusin, Lis czy Cichopek?

  Już dzisiaj po raz 24. zostaną wręczone Wiktory, czyli nagrody dla najpopularniejszych osobowości telewizyjnych oraz Super Wiktory za całokształt osiągnięć. Na statuetki szansę mają m.in. Kinga Rusin, Katarzyna Cichopek, Marta Żmuda Trzebiatowska, Tomasz Lis, Piotr Kraśko i Agustin Egurrola.

 • Sto procent zaufania

  Aktor Teatru Narodowego. W chwilach wolnych chętnie biega lub... pisze muzykę. A grany przez niego w "Ranczu" wikary Maciej? - Bardzo chce pomagać ludziom, ale nie do końca wie, jak - mówi Mateusz Rusin.

 • Nominacje do Telekamer 2008!

  Tomasz Kot czy Cezary Żak? A może Paweł Małaszyński? Poznaliśmy nominowanych do Telekamer Tele Tygodnia 2008! Głosowanie startuje już dziś, a laureatów poznamy 4 lutego.

 • "Ranczo": Za kulisami nowego sezonu

  Miłośników „Rancza”, chcących obserwować ulubionych aktorów przy pracy, nie odstrasza odległość ani upał. Gdy na rynku w Jeruzalu powstają sceny do dziewiątej serii, wokół jest pełno widzów.

 • Poznamy laureatów Telekamer!

  Tomasz Kot czy Cezary Żak? A może Paweł Małaszyński? Dziś podczas uroczystej gali w warszawskim Teatrze Polskim poznamy laureatów Telekamer Tele Tygodnia 2008!

 • ​"Szóstka": TVN zrobił "nie-tvnowski" serial i... to jego największy plus!

  ...począć ich potomka. Para, która rozstała się przed zakwalifikowaniem do programu - nie byli nawet zaręczeni. On (Mateusz Rusin) jest teraz w szczęśliwym związku, mimo tego decyduje się pomóc byłej(...) niesamowita przez to, że... jest taka przyziemna, prawdziwa. Wydaje się być kimś nam bliskim. Duży plus dla Mateusza Rusina, tak zagubionego w swoich decyzjach i uczuciach, że macie ochotę...

 • Lis i Kraśko z Wiktorami

  Dziennikarze Tomasz Lis i Piotr Kraśko oraz aktorzy Anna Dymna i Piotr Fronczewski znaleźli się wśród laureatów Wiktorów 2008. Gala rozdania nagród, przyznawanych największym osobowościom telewizyjnym, odbyła się w poniedziałek, 11 maja 2009 roku, w Warszawie.

 • Dojdzie do zdrady?

  ...sztuki - opowiada grający Kusego Paweł Królikowski. Perypetie nie ominą też młodego wikarego (Mateusz Rusin), szukającego cichego miejsca, by przemyśleć swoje powołanie i usłyszeć wskazówki od opatrzności(...) Kusego, nie zważając, że jest gościem w dworku Lucy - tłumaczy aktorka. - Zapozuje mu do aktu, licząc że może w ten sposób zachęci artystę do wyjazdu do Warszawy. Nie szczędzi mu również pochwał i uznania...

 • "Ranczo": Kulisy nowego sezonu

  Miłośników "Rancza", chcących obserwować ulubionych aktorów przy pracy, nie odstrasza odległość ani upał. Gdy na rynku w Jeruzalu powstają sceny do dziewiątej serii, wokół jest pełno widzów.