• Informacje na temat:

  mateusz serca

Artykuły na temat: mateusz serca
 • Mateusz Pacewicz: Musiałem uwierzyć, że to się dzieje naprawdę

  ..."Sala samobójców. Hejter". - Musiałem się pogodzić z tym, że poświęcam wiele lat pracy na historię, która odbiera nadzieję - wyznaje Mateusz Pacewicz.

 • Mateusz Ziółko i Michalina Robakiewicz razem: Zobacz teledysk "Obiecaj mi"

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Obiecaj mi". Tym klipem Mateusz Ziółko zapowiada swój nowy album, nad którym obecnie pracuje.

 • Mateusz Damięcki: Stworzony z miłości

  Praca zawsze była jego wielką pasją. Teraz Mateusz Damięcki odkrywa coś ważniejszego: ojcostwo. Uczucia wypełniają dziś całe jego życie: są w filmie "Miłość jest wszystkim" i w fascynacji synkiem Franciszkiem...

 • ​Mateusz Damięcki: Nie planuję

  ...​Mateusz Damięcki nie robi planów na przyszłość. Jego zdaniem w tym zawodzie lepiej zdać się na cierpliwość i improwizację, niż snuć marzenia o kolejnych angażach. Twierdzi też, że zawsze, gdy nie ma oczekiwań, otrzymuje bardzo ciekawe propozycje ról.

 • Anna Mucha dołączyła do obsady "W rytmie serca"

  W szóstym sezonie popularnego serialu telewizji Polsat "W rytmie serca" pojawi się kilka nowych postaci. Jedną z nich będzie Karolina, w którą wcieli się Anna Mucha. Aktorka potwierdziła tę informację w swoich mediach społecznościowych.

 • "Big Brother 2". Mateusz łamie serce Sarah?

  Relacje między uczestnikami drugiej edycji reality show "Big Brother" w TVN7 wydają się dość skomplikowane. Bardzo blisko dotychczas byli ze sobą Sarah i Mateusz, którzy w pierwszych dniach pobytu w domu Wielkiego Brata postanowili nawet wziąć zaaranżowany "ślub". Jednak on w ostatnim czasie mocno zbliżył się do innej uczestniczki... Mateusz złamie serce Sarah?

 • Mateusz Gessler: Łatwo się wzruszam

  Jest niczym dobry duch, który spełnia pragnienia dzieci. - Udzielają mi się ich emocje, przeżywam razem z nimi – przyznaje Mateusz Gessler.

 • Mateusz Damięcki: Nadeszły piękne chwile

  ...27 lat pracy na scenie nauczyło Mateusza Damięckiego pokory. Dojrzał, nabrał dystansu, a ostatnio zrewolucjonizował swoje życie osobiste – ożenił się i został ojcem Franka.

 • Mateusz Gessler: Trzeba pomagać innym

  Polskie dzieci są wrażliwe na potrzeby innych ludzi i angażują się w ich problemy - uważa Mateusz Gessler. Taką postawę należy kształtować od najmłodszych lat, ucząc jednocześnie, że najważniejsza jest pomoc wynikająca z empatii i emocji. Także tego rodzaju prezenty, zapewniające przeżycia, a nie dobra materialne, cieszą bardziej niż kolejne upominki w postaci przedmiotów.

 • "W rytmie serca": Nowy serial Polsatu

  W jesiennej ramówce Polsatu znajdzie się nowa serialowa propozycja stacji - "W rytmie serca". W głównych rolach zobaczymy Barbarę Kurdej-Szatan i Mateusza Damięckiego.

Zdjęcia na temat: mateusz serca
Wideo na temat: mateusz serca
 • "W rytmie serca": Zwistun 6. sezonu

  Kurdej-Szatan) w końcu szczęśliwie wyszła za mąż za Adama (Mateusz Damięcki), to wciąż musi się mierzyć z sekretami z przeszłości. Gdy wydaje się, że jest już bliska odkrycia prawdy o biologicznych

 • "W rytmie serca": Maria Dębska o Weronice

  Weronika (Maria Dębska) wybudzi się ze śpiączki, w której lekarze utrzymywali ją przez kilka ostatnich tygodni. Policjantka odkryje, że po postrzale utraciła dziecko – i będzie bliska załamania. A rozmowa z Adamem (Mateusz Damięcki) wcale jej nie pomoże... Co na temat swojej bohaterki zdradziła nam Maria Dębska? Sprawdźcie!

 • "W rytmie serca": Zwiastun 2. sezonu

  Miłość... to skomplikowane – pod tym stwierdzeniem może się podpisać chyba każdy z bohaterów serialu „W rytmie serca”. W drugim sezonie produkcji, która błyskawicznie zdobyła zagorzałych fanów, będzie jeszcze więcej uczuciowych zawirowań, sensacyjnych zwrotów akcji i zaskakujących powrotów. Na ekranie ponownie zobaczymy Mateusza Damięckiego, Barbarę Kurdej-Szatan, Marię Dębską, Piotra Polka

Dyskusje na temat: mateusz serca