• Informacje na temat:

  mateusz serca

Artykuły na temat: mateusz serca
 • W rytmie serca

  Maria nielegalnie robi badanie DNA, by potwierdzić, że Bogusław jest jej biologicznym ojcem. Po kolejnej rozmowie z Karolem odkrywa, że Horosiewiczowie oddali ją przed laty do adopcji, ponieważ zostali oszukani. Mateusz postanawia zrezygnować ze studiowania medycyny. Anna jest tym przerażona. Chłopak poznaje nową przyjaciółkę, Matyldę, która podobnie jak on jest zbuntowana i tworzy graffiti...

 • Mateusz Pawłowski: Kacper Boski z "Rodzinki.pl" został Pinokiem

  Serca widzów podbił jako Kacper z "Rodzinki.pl", z miejsca stając się gwiazdą telewizji i... Facebooka, gdzie ma już blisko 750 tysięcy fanów! Teraz 10-letni Mateusz Pawłowski próbuje sił w dubbingu, użyczając głosu (i zaraźliwego śmiechu) tytułowemu bohaterowi filmu "Pinokio".

 • W rytmie serca

  Ewa i Szarek jadą na badanie USG. Lekarz ma dla nich kolejne zaskakujące wieści. Wera martwi się o Alicję. Podejrzewa, że przyjaciółka cierpi na depresję. Siedlecki zadomowił się w Kazimierzu Dolnym, a jego żona otwiera w mieście luksusowy butik. Zatrudnia w nim Ukrainkę Ludmiłę, którą Dorian zaczął się niedawno interesować. Mateusz coraz częściej kłóci się z Anną. Profesor Żmuda nie chce, by jej...

 • Kacper z "Rodzinki.pl" ofiarą mody na... brody

  Z całego globu napływają niepokojące doniesienia, jakoby wszystkie listy do Świętego Mikołaja miały w tym roku pójść na marne. Wszystko dlatego, że poczciwy Santa - zamiast przynosić paczki - sam trafił do... paczki! Z tej trudnej sytuacji uratować go może jedynie Mateusz Pawłowski.

 • Serce

  ..., w którym pracuje Potocki. Wiktor z ekipą jadą do kobiety, u której nastąpiło zatrzymanie krążenia i która niedawno miała przeszczep serca. Na miejscu jest kochanek poszkodowanej. W trakcie akcji ratunkowej(...) Górecka (Ruda), Sławomir Doliniec (Mateusz), Mieszko Barglik (Adrian), Małgorzata Madejewska (Jagna), Caryl Swift (Malinowska), Leszek Olesiński (kierowca)

 • To oni rozdają paczki, gdy święty trafi do paczki

  5 grudnia na ekrany kin trafi komedia familijna "Uwolnić Mikołaja!". W polskiej wersji filmu, w orszaku ulubionego świętego wszystkich dzieciaków, usłyszymy m.in. Mateusza Pawłowskiego, czyli Kacpra z "rodzinki.pl", niezawodnego Jarosława Boberka oraz Maję Hirsch. Głosem tytułowego bohatera przemówi Andrzej Grabowski.

 • Złamane serca

  Serial obyczajowy, 49 min, Polska, 2019Reżyseria: Jose Iglesias VigilScenariusz: Robert Mąka, Monika PurzyckaZdjęcia: Marcin KukielskiMuzyka: Tomasz JachowiczAktorzy: Marta Żmuda Trzebiatowska, Marcin Przybylski, Mateusz Janicki, Izabela Perez, Kamil Kula, Katarzyna Dąbrowska, Marcin Krajewski, Pola Gonciarz, Jowita Budnik, Martyna Kowalik, Maria Włodkowska, Iwo Wiciński, Robert Koszucki, Michał...

 • Głosuj na serial wszech czasów

  "Janosik", "Klan" a może "Ojciec Mateusz". Który z 25. polskich seriali telewizyjnych zostanie Serialem Wszech Czasów? Tego dowiemy się 21 czerwca podczas gali zakończenia Festiwalu Polskich Seriali Telewizyjnych. Głosowanie potrwa do 14 czerwca.

 • Mateusz Damięcki okazał wielkie serce!

  Mateusz Damięcki (39 l.) pomaga dzieciakom w potrzebie w bardzo pomysłowy sposób. I zachęca innych.

 • Franciszek Pieczka z Orłem za Osiągnięcia Życia

  Aktor Franciszek Pieczka, odtwórca ról w filmach "Żywot Mateusza", "Austeria", niezapomniany Gustlik z serialu "Czterej pancerni i pies", został laureatem Polskiej Nagrody Filmowej Orła za Osiągnięcia Życia - ogłoszono w środę w Warszawie.

Zdjęcia na temat: mateusz serca
Wideo na temat: mateusz serca
 • "W rytmie serca": Zwistun 6. sezonu

  Kurdej-Szatan) w końcu szczęśliwie wyszła za mąż za Adama (Mateusz Damięcki), to wciąż musi się mierzyć z sekretami z przeszłości. Gdy wydaje się, że jest już bliska odkrycia prawdy o biologicznych

 • Wszystkie kobiety Mateusza

  Mateusz Kłos od zawsze dbał o swoje kobiety. Kiedy 70-letni artysta, hulaka i wielbiciel płci pięknej umiera, wcale nie kończy to problemów... ich mężów. Mateusz odwiedza je we śnie, pomaga im wydobyć na nowo ich kobiecość, pewność siebie i niezależność. Zaniepokojeni mężczyźni, bliscy utraty swoich kobiet, muszą w końcu nauczyć się je rozumieć.

 • "W rytmie serca": Maria Dębska o Weronice

  Weronika (Maria Dębska) wybudzi się ze śpiączki, w której lekarze utrzymywali ją przez kilka ostatnich tygodni. Policjantka odkryje, że po postrzale utraciła dziecko – i będzie bliska załamania. A rozmowa z Adamem (Mateusz Damięcki) wcale jej nie pomoże... Co na temat swojej bohaterki zdradziła nam Maria Dębska? Sprawdźcie!

 • 3 serca

  Pewnej nocy w małym francuskim miasteczku, Marc spóźnia się na pociąg do Paryża. Czekając na stacji, poznaje Sylvie. Po nocy spędzonej na spacerze i długich rozmowach o życiu, Marc zaprasza Sylvie do Paryża. Pech sprawia, że sam nie może się zjawić na spotkaniu. Postanawia odnaleźć Sylvie, ale w międzyczasie poznaje Sophie, nie mając pojęcia, że znalazł... jej siostrę.

Dyskusje na temat: mateusz serca