• Informacje na temat:

  mateusz tvn

Artykuły na temat: mateusz tvn
 • Mateusz Maga: Nowa piosenka "Na chwile" w "Dzień dobry TVN". "Mandaryna była lepsza"

  W studiu "Dzień dobry TVN" nową piosenkę "Na chwile" zaprezentował Mateusz Maga, uczestnik programów "Top Model" i "Agent - gwiazdy".

 • Gwiazdy TVN-u śpiewają w wiosennym spocie wizerunkowym

  We wtorek poznaliśmy wiosenną ofertę programową Grupy TVN Discovery. Promocji towarzyszyła spotu wizerunkowego, w którym aktorzy, dziennikarze i prezenterzy śpiewają utwór "Bez Ciebie (Inwokacja)" z repertuaru Kabaretu Starszych Panów.

 • "Motyw": Nowy serial TVN-u od 3 marca

  Nowy serial TVN-u "Motyw" to historia o miłosnym trójkącie, pozorach i kłamstwie... Losy bohaterów widzowie będą śledzić od 3 marca, w każdy wtorek o godz. 21.30.

 • Sylwestry TVP, Polsatu i TVN-u. Który był najpopularniejszy?

  Według danych Nielsena Sylwestra Marzeń z Dwójką oglądało w tej stacji średnio 4,96 mln widzów, Sylwestrową Moc Przebojów w Polsacie - 2,19 mln osób, a koncert Warszawa - Stolica Sylwestra 2019 w TVN miał 1,44 mln oglądających - wynika ze wstępnych danych telemetrycznych Nielsen Audience Measurement.

 • Oto wiosenna ramówka TVN

  W czwartek 24 stycznia odbyła się konferencja prasowa stacji TVN, podczas której zaprezentowano programy i seriale, jakie będą obecne na antenie stacji w okresie wiosennym 2019 roku. Co nowego? Zobaczcie!

 • Fani k-popu oburzeni materiałem w "Dzień Dobry TVN". "Żarty nie na miejscu, brak profesjonalizmu"

  Polscy fani k-popu nie kryją oburzenia po materiale wyemitowanym w "Dzień Dobry TVN" , dotyczącym rankingu najprzystojniejszych mężczyzn na świecie, który wygrał wokalista BTS Jungkook. Według internautów komentujący zestawienie kpili z młodego gwiazdora i rasistowsko żartowali z azjatyckiego typu urody.

 • Mateusz Gessler: Urodziny na planie

  Mateusz Gessler nie ma zwyczaju celebrowania dnia urodzin. W dzieciństwie nie mógł świętować z kolegami ze szkoły ze względu na wakacje, obecnie brakuje mu natomiast czasu. W tym roku urodziny spędził na planie zdjęciowym, zapewnia jednak, że był to bardzo miły dzień.

 • TVN kontra politycy!

  W sobotę, 9 października, na stadionie Legii zmierzą się zespoły złożone z gwiazd telewizji TVN i polityków.

 • Mateusz Gessler: Trzeba pomagać innym

  Polskie dzieci są wrażliwe na potrzeby innych ludzi i angażują się w ich problemy - uważa Mateusz Gessler. Taką postawę należy kształtować od najmłodszych lat, ucząc jednocześnie, że najważniejsza jest pomoc wynikająca z empatii i emocji. Także tego rodzaju prezenty, zapewniające przeżycia, a nie dobra materialne, cieszą bardziej niż kolejne upominki w postaci przedmiotów.

 • Bezkonkurencyjny "Ojciec Mateusz"

  Czwarta seria "Ojca Mateusza" nadal cieszy się dużą popularnością i gromadzi przed telewizorami dużo więcej widzów, niż propozycje stacji konkurencyjnych.

Zdjęcia na temat: mateusz tvn
Wideo na temat: mateusz tvn
 • Mateusz Sławiński w programie "Dzień dobry TVN"

  Widzowie zdecydowali, że w ostatni odcinku programu „Big Brother”, Dom Wielkiego Brata powinien opuścić Mateusz „Sławina” Sławiński. Jak uczestnik poczuł się z tą decyzją? Czy będzie tęsknił za współmieszkańcami? O tym opowiedział w „Dzień Dobry TVN”. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • "Singielka": Mateusz Janicki o 2. sezonie

  Dlaczego Singielka jest singielką? Kto dołączy do obsady drugiego sezonu serialu? O sekretach najnowszej odsłony produkcji TVN opowiada Mateusz Janicki.

 • "Milionerzy": Mateusz Winek i Tomasz Karolak w świątecznym odcinku

  Zbigniew Zamachowski, Borys Szyc, Tomasz Karolak oraz Mateusz Winek staną do walki o wielkie pieniądze. Gwiazdy "Listów do M.3" zagrają w szczytnym celu - swoją wygraną przeznaczą dla podopiecznych Fundacji TVN „nie jesteś sam”. Jak aktorzy poradzą sobie z pytaniami Huberta Urbańskiego? Emisja odcinków 6 i 7 grudnia o godz. 20.55 na antenie TVN.

Dyskusje na temat: mateusz tvn