• Informacje na temat:

  mathieu kassovitz

Artykuły na temat: mathieu kassovitz
 • Obłąkany Mathieu Kassovitz

  Nie potwierdziły się informacje , iż na fotelu reżysera opowieści "Gothika" zasiądzie Richard Donner. Według najnowszych doniesień z planu realizacji dreszczowca nad realizacją filmu czuwać będzie Mathieu Kassovitz. Obraz powstaje w firmie Dark Castle Entertainment, jako koprodukcja studiów Warner Bros. i Columbia Pictures.

 • Mathieu Kassovitz straszy przyszłością

  Aktor i reżyser Mathieu Kassovitz ( "Amelia" , "Purpurowe rzeki" ) zrealizuje wkrótce film "Babylon Babies". Obraz będzie dreszczowcem s-f, w którym twórca opowie o perspektywach, jakie czekają ludzkość w niedalekiej przyszłości. Główną rolę zagra najprawdopodobniej Vincent Cassel z którym Kassovitz współpracował wcześniej na planie "Purpurowych rzek" i "Dziewczyny na urodziny" .

 • Zapracowany Mathieu Kassovitz

  Mathieu Kassovitz ( "Purpurowe rzeki" ) w jednym z ostatnio udzielonych wywiadów zdradził, że jest bardzo zainteresowany przeniesieniem na ekran powieści "I Am Legend" Richarda Mathesona. Reżyser myśli także o realizacji telewizyjnej serii powstałej w oparciu o swój ostatni film, dreszczowiec "Gothika" . Twórca uchylił także rąbka tajemnicy na temat innego swego projektu - "Babylon Babies".

 • Kassovitz krytykuje... swój film

  Francuski reżyser Mathieu Kassovitz przejechał się po swoim najnowszym filmie "Babylon AD", porównując jego fragmenty do "kiepskiego odcinka serial u 24 godziny ".

 • Kassovitz u Spielberga

  Aktor i reżyser Mathieu Kassovitz ( "Amelia" , "Purpurowe rzeki" , "Gothika" ) wystąpi w najnowszym filmie Stevena Spielberga ( "Wojna światów" ), opowiadającym o zamachu terrorystycznym, który miał miejsce podczas olimpiady w Monachium w 1972 roku. Francuski twórca wystąpi u boku takich aktorów, jak m.in. Eric Bana ( "Troja" ), Daniel Craig ( "Obłęd" ) i Geoffrey Rush ( "Blask" ).

 • Protest Mathieu Kassovitza

  Mathieu Kassovitz ( "Gothika" , "Purpurowe rzeki" ), autor głośnego francuskiego filmu "Nienawiść" z 1995 roku, który opowiadał imigranckich zamieszkach, związanych z wyburzaniem pewnej dzielnicy Paryża, zabrał głos w sprawie bieżących wydarzeń na przedmieściach Paryża. Reżyser w specjalnym oświadczeniu na swojej stronie internetowej zwrócił się z apelem do ministra spraw wewnętrznych Francji.

 • Gwiazda "Amelii" bierze przykład z Depardieu

  Francuski aktor i reżyser Mathieu Kassovitz zamierza podążać za swoim starszym kolegą po fachu Gerardem Depardieu i również planuje opuścić ojczyznę.

 • Gotycka Halle Berry

  Halle Berry ( "Monster's Ball: Czekając na wyrok" , "Śmierć nadejdzie jutro" ) w jednym z ostatnio udzielonych wywiadów opowiedziała o swej roli w mrocznym dreszczowcu "Gothika", który dla studia Warner Bros. przygotowuje Mathieu Kassovitz ( "Purpurowe rzeki" ).

 • Psychoterapeuta Robert Downey Jr.

  Robert Downey Jr. ( "Cudowni chłopcy" , "The Singing Detective") prowadzi negocjacje w sprawie występu o boku Halle Berry i Penélope Cruz w dreszczowcu "Gothika", który w wytwórni Dark Castle Entertainment przygotowuje Mathieu Kassovitz. Pierwszy klaps na planie opowieści padnie w kwietniu. Film powstaje jako koprodukcja studiów Warner Bros. i Columbia Pictures.

 • "Wilcze echa": Polski plakat francuskiego thrillera

  Bessona "Valerian i Miasto Tysiąca Planet" i "Piąty Element" Mathieu Kassovitz oraz nagrodzony Cezarem Reda Kateb, gwiazda kultowego "Proroka". "Wilcze echa" to thriller, w którym poziom emocji podnosi...