• Informacje na temat:

  matka boska

Artykuły na temat: matka boska
 • Dziwny jest ten świat - Boska Komedia 2018: Co w programie?

  Dziwny jest ten świat - to motto łączące spektakle 11. edycji Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Boska Komedia. Zobaczymy 13 przedstawień konkursowych (INFERNO), 8 w sekcji PARADISO oraz 5 w PURGATORIO. Tegoroczny festiwal odbędzie się w dniach 8-16 grudnia w Krakowie.

 • Natalia Nykiel: Marynarka z Matką Boską na aukcję WOŚP

  Wokalistka Natalia Nykiel przeznaczyła na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wzbudzającą wiele kontrowersji marynarkę, w której wystąpiła podczas koncertu sylwestrowego w Warszawie. Jedna z szeroko komentowanych kreacji może trafić teraz do kogoś, kto zdecyduje się wesprzeć charytatywną zbiórkę pieniędzy organizowaną przez fundację Jerzego Owsiaka.

 • Uwiedzie Boską?

  Tego jeszcze nie było w "rodzince.pl". Już niebawem w odcinku zatytułowanym "Kuzyn Artur" na Małgorzatę Kożuchowską rzuci czar Grzegorz Małecki!

 • Znane już są wyniki tegorocznej, 4. edycji Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego "Boska Komedia". Za najlepszy spektakl uznano "Tęczową trybunę 2012", w reż. Moniki Strzępki, za najlepszego reżysera - Jana Klatę ("Utwór o matce i ojczyźnie"), a wśród aktorów najwyższe laury zebrali: Łukasz Lewandowski ("Bracia Karamazow") i Agnieszka Kwietniewska ("Joanna Szalona; Królowa").

 • Kożuchowska jest Boska!

  W połowie listopada ruszają zdjęcia do nowego serialu komediowego "Rodzinka.pl". W rolach głównych zobaczymy Małgorzatę Kożuchowską i Tomasza Karolaka.

 • MØ: Kim Kardashian Matką Boską (nowy teledysk "Kamikaze")

  W sieci pojawił się nowy klip MØ obrazujący utwór "Kamikaze". W teledysku oglądamy Kim Kardashian wcielającą się w postać Matki Boskiej.

 • Boska Komedia 2017: Kim są laureaci?

  O godzinie 1:00 w nocy 17 grudnia został ogłoszony werdykt 10. Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Boska Komedia. Oto, kto otrzymał w tym roku nagrody!

 • Boska Komedia: 28 spektakli w Krakowie

  Pod hasłem "Jeszcze Polska nie zginęła, póki teatr żyje" 8 grudnia rozpocznie się w Krakowie 9. edycja Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Boska Komedia. Pokazanych zostanie w sumie 28 spektakli - najważniejszych produkcji ostatniego sezonu.

 • Enya: Boski głos Irlandii

  Bono z grupy U2 jest rozpoznawalny niemal w każdym zakątku globu, ale to będąca jego całkowitym przeciwieństwem Enya może się pochwalić tytułem najlepiej sprzedającego się solowego artysty w Irlandii. We wtorek (17 maja) wokalistka skończyła 50 lat.

 • "Madonna z lasu" według Jordana

  Neil Jordan ( "Wywiad z wampirem" , "Gra pozorów", "Koniec romansu" ) wyreżyseruje filmową ekranizację głośnej powieści Davida Gutersona "Madonna z lasu". Bohaterką historii jest pewna nastolatka, której ukazuje się Matka Boska.

Zdjęcia na temat: matka boska
Wideo na temat: matka boska
 • Michał Witkowski po aferze zmienia wizerunek!

  Michał Witkowski po aferze z symbolami SS na czapce chce zmienić wizerunek i podkreślić, że jest przede wszystkim pisarzem. Decyzja spowodowana jest krytycznymi opiniami ze strony reklamodawców i telewizji. – Z tymi cechami jest więcej zachodu niż pożytku, np. taka ewidentna damskość, czyli wiszące w uszach kolczyki, lakierowanie paznokci czy kontrowersyjność. Można być natomiast kolorowym, można sobie wytatuować kreskówki na twarzy, zajechać kosmicznym pojazdem na pokaz mody. To nie...