• Informacje na temat:

  matka brada

Artykuły na temat: matka brada
 • Być jak Brad Pitt

  ..."W każdej chwili wymieniłbym młodość na mądrość wieku dojrzałego" - powiedział przed laty w jednym z wywiadów hollywoodzki gwiazdor. Czy 50. urodziny to już dla Brada Pitta ten moment, w którym może(...)" Tarantino. W tym ostatnim obrazie, poza genialną grą aktorską, zasłynął kultowym już poziomem znajomości języka włoskiego... "BoundżoRnoł". Kobiety i... filantropia Kobiet w życiu Brada Pitta było sporo...

 • Charytatywny Brad Pitt

  Brad Pitt ( "Troja" , "Pan i Pani Smith" ) znalazł się wśród 15 osób, które "sprawiają, że Ameryka jest wielka". Lista "15 People Who Make America Great" została przygotowana przez tygodnik "Newsweek" i uhonorowała postaci, które używają swojej sławy, fortuny i wkładają całe swoje serce w to, by pomagać innym. Pitt został doceniony za działalność charytatywną na rzecz Afryki.

 • Angelina Jolie przesłuchana przez FBI w sprawie Brada Pitta

  Angelina Jolie została przesłuchana w ramach dochodzenia, jakie FBI prowadzi w sprawie Brada Pitta, oskarżanego przez aktorkę o przemoc domową.

 • Brad Pitt zagra zmarłego muzyka?

  Według informacji pojawiających się w amerykańskich mediach, słynny aktor Brad Pitt miałby wcielić się w rolę Jeffa Buckley'a, tragicznie zmarłego w 1997 roku amerykańskiego artysty. Plotki te zdementowała matka Buckley'a.

 • Brad Pitt zagra zmarłego muzyka?

  Według informacji pojawiających się w amerykańskich mediach, słynny aktor Brad Pitt miałby wcielić się w rolę Jeffa Buckley'a, tragicznie zmarłego w 1997 roku amerykańskiego artysty. Plotki te zdementowała matka Buckley'a.

 • Jolie: Na szczęście jest Brad

  Angelina Jolie odwiedziła w weekend Tokio promując thriller "Salt". Przy okazji aktorka rozwiała wątpliwości w związku z krążącymi w środowisku plotka mi na temat chwiejności jej związku z Bradem Pittem.

 • Brady Corbet: Wolę robić filmy, niż w nich grać

  ...wydaje mi się prześledzenie tego, co sprawiło, że matka była właśnie taka, surowa. Jest oczywiste, że ona czuje się gnębiona i uciskana, przenosi to na kontakty z synem. Innym razem chłopiec manipuluje...

 • Brad Pitt Jeffem Buckley'em?

  Według niepotwierdzonych do końca informacji, słynny aktor Brad Pitt miałby się wcielić w postać Jeffa Buckley'a, znanego amerykańskiego wokalisty i gitarzysty, tragicznie zmarłego blisko cztery lata temu. Aktor podobno bardzo lubił jego muzykę i wyraził już wstępne zainteresowanie rolą.

 • Brad Pitt i Naomi Watts do korekty

  Bohaterami książki Jonathana Franzena jest rodzina Lambertów. Tytułowe "korekty" do swojego życia usiłuje wprowadzić rodzeństwo Lambertów - dwaj bracia i siostra. Nie chcą żyć jak ich rodzice - pokornie i uczciwie, odrzucają moralność i surowe zasady, wpojone im w domu. Matka pragnie zrealizować jedno marzenie: zebrać całą rodzinę w domu, na ostatnie wspólne święta Bożego Narodzenia... W piątek...

 • Syn Jolie i Pitta rozpoczyna studia w Korei Płd.

  Najstarsze z sześciorga dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta, 18-letni Maddox, rozpoczyna studia na kierunku biochemii na uniwersytecie w Seulu. Troskliwa matka towarzyszyła synowi w pierwszych chwilach na uczelni.

Zdjęcia na temat: matka brada
Dyskusje na temat: matka brada