• Informacje na temat:

  matka brada pitta

Artykuły na temat: matka brada pitta
 • Brad Pitt wyjawi wszystkie sekrety Angeliny Jolie?

  Angelina Jolie nie odpuszcza i na razie triumfuje! Kilka dni temu w Los Angeles sąd odrzucił wnioski mecenasów Brada Pitta, a przychylił się do propozycji, jaką przedstawiła prawniczka aktorki, specjalistka od rozwodzenia gwiazdorskich par zwana w Hollywood "królową rozwodów", Laura Wasser.   Angelinie przyznano prawo do tymczasowej opieki nad dziećmi. Wizyty ojca mają być nadzorowane przez...

 • Współczesna rodzina: Tak daleko, tak blisko

  Laureat Złotej Palmy 2014 turecki "Zimowy sen", hollywoodzka "Furia" z Bradem Pittem w roli głównej, włoski dramat "Kapitał ludzki" i polskie "Zbliżenia" to najgłośniejsze spośród aż 10 premier, które wchodzą w piątek, 24 października, na ekrany naszych kin.

 • Brad Pitt nie poniesie kary za domniemaną napaść na syna w samolocie

  ...porozmawiać z całą szóstką dzieci Angeliny i Brada. Swoje postępowanie ws. zdarzenia na pokładzie samolotu prowadzi również... FBI. *** Zobacz więcej materiałów:

 • "Selma": Te kobiety zmieniły bieg historii

  Brały udział w marszach i bojkotach, były bite, represjonowane i ponosiły ofiarę za ideę równości. Coretta Scott King, Amelia Boynton, Annie Lee Cooper, Diane Nash, Richie Jackson - matki i żony wielkich przywódców ruchu, który pół wieku temu na zawsze odmienił oblicze USA. Ich pamięć utrwala "Selma" - jeden z najgłośniejszych amerykańskich filmów roku.

 • Angelina Jolie i Brad Pitt: Ich dzieci mają własny skatepark!

  ...i Brada Pitta został wybudowany skatepark! Aktorska para uznała, że będzie to świetna rozrywka dla szóstki ich dzieci, a w szczególności dla 8-letniej Shiloh, która uwielbia jeździć na deskorolce. Ponoć pociechy Jolie i Pitta nie posiadają się z radości! Rodzice spełnili także kolejne ich marzenie. Kiedy Brad Pitt kręcił zdjęcia do filmu "Worl War Z", jego dzieci podczas wizyty na planie...

 • Angelina Jolie: Przeszłam operację usunięcia jajników

  Angelina Jolie napisała na łamach wtorkowego "New York Timesa", że w ubiegłym tygodniu z obawy przed rakiem przeszła profilaktyczną operację usunięcia jajników i jajowodów. Prawie dwa lata temu gwiazda zdecydowała się na prewencyjną podwójną mastektomię.

 • Angelina Jolie przyznała się do choroby. Opowiedziała też o rozstaniu z Bradem Pittem

  .... Zwłaszcza, gdy przyszło do wyposażania domu. To wcześniej zawsze była domena Brada. "Nawet nie wiedziałam, że potrzebuję małych poduszek" - wyjaśniła. Zdradziła też, że kryzys w jej małżeństwie zaczął...

 • Związek Pitta i Jolie uratuje jego matka?

  Matka Brada Pitta pomaga mu zażegnać kryzys w związku z Angeliną Jolie.

 • Matka Pitta uratuje jego związek?

  Jane Etta , matka Brada Pitta , z zawodu terapeutka, znana ze swojej przyjaźni z byłą żoną aktora, Jennifer Aniston, ma nadzieję, że syn naprawi swoje stosunki z Angeliną Jolie .

 • Pitt przyczyną ataku serca

  22-letnia April Florio, która jakoby miała odrzucić zaloty 42-letniego Brada Pitta ( "Ocean's Twelve: Dogrywka" ), stanowczo dementuje te pogłoski. Mówi, że ostatnie doniesienia mediów zburzyły jej rodzinne szczęście - jej matka trafiła do szpitala z zawałem serca. Zrujnowały także jej potencjalną aktorską karierę.