• Informacje na temat:

  matka brit

Artykuły na temat: matka brit
 • Spears nie była planowana

  Nic dziwnego, że Britney Spears (26 l.) ma poważne problemy psychiczne. Okazuje się, że z całą jej rodziną nie wszystko jest w porządku. Ostatnio wujek Brit wyjawił prasie, że jej 16-letnia siostra, o której jest głośno z powodu ciąży, nie była planowana.

 • Brit Awards rozdane. "To niesamowite"

  Nie było zaskoczenia podczas środowej (20 lutego) gali rozdania Brit Awards. Dwie najważniejsze statuetki zgarnęła wokalistka Emeli Sande.

 • Ostateczny cios dla Britney

  Walka o prawa do opieki nad dziećmi między 25-letnią Britney Spears i jej byłym mężem Kevinem Federline'em (29 l.) jest w toku. Pojawiają się doniesienia, że Kevin ma w zanadrzu decydujący argument, który pozbawi Brit władzy rodzicielskiej.

 • "Mama, Michael Jackson i dubstep"

  Brytyjski kompozytor i wokalista Jamie Woon to kolejny po Amy Winehouse, Adele, Jessie J czy Leonie Lewis wychowanek londyńskiej Brit School. Artysta w intrygujący sposób zadebiutował albumem "Mirrorwriting", który łącząc dubstepowe eksperymenty brzmieniowe z popową melodyką, zebrał pochlebne recenzje, klasyfikujące płytę u boku znakomitego i pokrewnego stylistycznie albumu Jamesa Blake'a

 • Ojciec Britney krytykuje córkę

  Tata Britney Spears (25 l.) publicznie skrytykował jej zachowanie. Powiedział, że piosenkarka oskarża rodzinę o problemy, które są jej własną winą.

 • Britney pisze dla kasy

  Znana na całym świecie nowojorski firma wydawnicza Random House, zaoferowała Britney Spears okrągły milion dolarów za "napisanie" dwóch powieści. Pierwsza z nich, zatytułowana "Dzień Matki", już powstała, drugą Britney zamierza skończyć przed końcem przyszłego roku.

 • "Słoneczny patrol": Zmarnowany potencjał

  ...telewizyjnych i reality shows. W latach 1997-1998 spotykał się z koleżanką po fachu Brooke Langton. W 2004 r. poślubił Susan Brubaker. 6 października 2011 r. na świat przyszła córka pary - Brit(...)). W 2008 r. stał się bohaterem afery - wyciekła sekstaśma z ówczesną dziewczyną, Sky Lopez. W 2011 r. dołączył do grona uczestników "Celebrity Rehab with Dr. Drew", gdzie zmagał się tym razem...

 • Britney chciała się zabić?

  Posiadłość Britney Spears w Los Angeles znów otoczyły służby ratownicze. Według niektórych doniesień mająca spore kłopoty z psychiką chciała popełnić samobójstwo.

 • Gotowe na wszystko

  ...pochopnego… Susan Mayer, rozwódka i samotna matka, która by odnaleźć miłość jest w stanie posunąć się bardzo daleko; Lynette Scavo, której życie poprzeplatane jest chwilami paniki odkąd z korporacyjnej(...); i Gabrielle Solis, była modelka, która ma to o czym marzyła _ bogatego męża, wielki dom _ co więc robi z Johnem, 17-letnim ogrodnikiem? Są też jej sąsiedzi, włączając wielokrotną rozwódkę _ Edie Brit...

 • Absolutne rządy Franza Ferdinanda

  Szkocki kwartet Franz Ferdinand okazał się największym zwycięzcą czwartkowej (17 lutego) gali rozdania opiniotwórczego brytyjskiego magazynu muzycznego "New Musical Express". Dobra passa trwa - grupa w ciągu jednego roku otrzymała najbardziej prestiżowe nagrody brytyjskiego przemysłu muzycznego.