• Informacje na temat:

  matka britney spears

Artykuły na temat: matka britney spears
 • Alfabet "Jak poznałem waszą matkę"

  ...) pojawiła się Britney Spears. - Słupki oglądalności spadały. Stacja decydowała, czy powrócimy z 4. serią. Britney nas uratowała! Po jej występie nie narzekaliśmy już na widownię. I nigdy więcej nasza(...)) - Jeff "Scooter", były chłopak Lily oraz Taranie Killam (mąż Cobie Smulders) - Gary Blauman, kolega Marshalla z pracy. M jak matka. Długo wyczekiwana postać. Z biegiem lat i kolejnymi odcinkami...

 • Urszula Chincz: Decyzja nie była łatwa

  Kiedy straciła posadę prowadzącej "Pytanie na śniadanie" w TVP2, postanowiła działać. Urszula Chincz, córka dziennikarza Andrzeja Turskiego, przyjęła propozycję konkurencyjnej stacji i dołączyła do zespołu popularnego programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN".

 • Film o Britney Spears!

  Matka Britney Spears chce doprowadzić do ekranizacji swojej kontrowersyjnej książki!

 • Eminem: Skandalista Slim Shady

  Na dzisiejszej scenie muzycznej, gdzie prym wiedzie zasada "wyróżnij się albo zgiń", nie jest łatwo być naprawdę kontrowersyjnym. Jednak jest muzyk, który czuje się w roli prowokatora idealnie. Chodzi oczywiście o Eminema, który ma na swoim koncie nie tylko pokaźną liczbę nagród, ale i mnóstwo kontrowersyjnych wypowiedzi oraz zachowań. 17 października muzyk obchodzi 42. urodziny.

 • Britney Spears gwiazdą serialu?

  Gwiazda muzyki pop wraca do swoich korzeni! Spears, która jako dziecko debiutowała w "Klubie Myszki Miki" znów pragnie występować na małym ekranie. Swojemu menedżerowi kazała poszukać serialu, w którym mogłaby zagrać!

 • Madonna "Rebel Heart": Internauci przerabiają okładkę (memy)

  Wyciek nowych piosenek Madonny do sieci sprawił, że Królowa Popu przyspieszyła premierę utworów z nowej płyty "Rebel Heart". Internauci zajęli się także przeróbkami okładki albumu.

 • "Britney jest wspaniałą matką"

  Piosenkarka Britney Spears ma doskonały kontakt ze swoimi dziećmi - uważa jej matka Lynne Spears.

 • Ke$ha oskarża producenta o wykorzystywanie

  O "seksualne, fizyczne, werbalne i emocjonalne" wykorzystywanie popularna wokalistka Ke$ha oskarżyła znanego producenta Dr. Luke'a. To dalszy ciąg sprawy znanej od początku roku.

 • Dramat w domu Britney Spears (WIDEO!)

  Britney Spears (26 l.) została zatrzymana przez policję po tym, jak odmówiła oddania swoich synów byłemu mężowi - Kevinowi Federline'owi (29 l.). Podczas zajścia w czwartkową noc, zrozpaczona matka była pod wpływem nieznanej substancji. Została odwieziona karetką do szpitala, gdzie poddano ją kolejny raz testom na obecność narkotyków.

 • Metronom trojański

  Metronomy "Nights Out", Warner

Wideo na temat: matka britney spears
 • Dramat w domu Britney Spears

  Britney Spears została zatrzymana przez policję po tym, jak odmówiła oddania swoich synów byłemu mężowi - Kevinowi Federline'owi. Podczas zajścia w czwartkową noc, zrozpaczona matka była pod wpływem nieznanej substancji. Została odwieziona karetką do szpitala, gdzie poddano ją kolejny raz testom na obecność narkotyków.