• Informacje na temat:

  matka jacksona

Artykuły na temat: matka jacksona
 • Oficjalnie: Matka Jacksona...

  Sąd w Los Angeles przyznał w poniedziałek (3 sierpnia) matce Michaela Jacksona - 79-letniej Katherine Jackson - prawo do stałej opieki nad trojgiem dzieci zmarłego gwiazdora: 12-letnim Prince'em Michaelem, 11-letnią Paris i 7-letnim Prince'em Michaelem II.

 • Co ujawni matka Jacksona?

  Na pierwszą rocznicę śmierci Michaela Jacksona ma się ukazać wspomnieniowa książka autorstwa Katherine Jackson - matki króla popu.

 • Ile dostanie matka Jacksona?

  Katherine Jacksona, matka zmarłego 25 czerwca Michaela, będzie otrzymywać rocznie milion dolarów z majątku syna.

 • Matka Jacksona w złym stanie

  Śmierć Michaela Jacksona bardzo odbiła się na zdrowiu matki artysty, Katherine.

 • Matka współwinna śmierci Jacksona?

  Joe Jackson, ojciec zmarłego w zeszłym roku Michaela Jacksona, obwinia żonę i matkę artysty o śmierć syna. "Katherine mogła odwrócić los" - twierdzi.

 • Matka Michaela Jacksona jest chciwa?

  Przypomnijmy, że obecnie trwa proces, w którym firma koncertowa AEG Live jest oskarżona o przyczynienie się do śmierci Michaela Jacksona. Reprezentująca powodów Katherine Jacksona, matka zmarłego(...) sprzeczek" - odparł świadek. Gdy w pewnym momencie Brian Panish zauważył uśmiech na twarzy Randy'ego Phillipsa, zapytał go natarczywie, czy uważa że proces w sprawie śmierci Michaela Jacksona jest...

 • Matka Jacksona chce więcej

  Prawnicy zajmujący się majątkiem zmarłego Michaela Jacksona złożyli wniosek o zwiększenie funduszy przeznaczonych dla matki artysty, Katherine.

 • Paris Jackson próbowała popełnić samobójstwo? Ostra odpowiedź córki Michaela Jacksona

  W mediach pojawiły się kolejne niepokojące doniesienia związane z Paris Jackson, jakoby 20-latka miała próbować odebrać sobie życie. "Pieprzcie się pieprzeni kłamcy" - odpisała córka Michaela Jacksona na materiał plotkarskiego serwisu TMZ.

 • Michael Jackson: Zastępcza matka

  Dzięki fragmentom nie wydanej ostatecznie książki autorstwa Jermaine'a Jacksona, brata Michaela, poznajemy coraz więcej szczegółów dotyczących okrywanych do tej pory tajemnicą faktów z życia gwiazdora. Jermaine Jackson ujawnił m.in. kilka informacji na temat nieznanej matki Prince'a Michaela II, trzeciego dziecka wokalisty.

 • Matka Michaela Jacksona zapłaci fortunę

  Przypomnijmy, że matka zmarłego w 2009 roku Michaela Jacksona pozwała firmę AEG Live twierdząc, że jej pracownicy przyczynili się do przedwczesnej śmierci Króla Popu. AEG Live zajmowała się przygotowaniem serii koncertów artysty w Londynie, które ostatecznie nie doszły do skutku. Po długim procesie ława przysięgłych zdecydowała, że AEG Live nie była odpowiedzialna za śmierć Michaela Jacksona...

Zdjęcia na temat: matka jacksona