• Informacje na temat:

  matka padła

Artykuły na temat: matka padła
 • Hanna Lis wściekła! Jej mama padła ofiarą oszustwa!

  ...z portali społecznościowych oraz zamieściła zdjęcie ze swoją schorowaną matką. W treści wpisu wyjaśniła, że jej ukochana matka została oszukana przez przedstawiciela jednej z firm telekomunikacyjnych(...). Niestety podpis został złożony, a mama Hanny padła tym samym ofiarą oszustwa. Okazało się bowiem,  że złożyła podpis pod prośbą o przeniesienie jej numeru do innej sieci. Oczywiście może się z tego...

 • Andrzej Andrzejewski: Zło jest nieprzewidywalne

  Wiktor z serialu "Krew z krwi" trafia za kraty, skąd próbuje prowadzić interesy. To jednak jego siostra Carmen staje się carycą mafii... Andrzej Andrzejewski mówi, że ze swoim bohaterem łączy go podobna energia i chęć życia na całość.

 • Matka Madzi drży o swoje życie!? "Więźniarki chciały zlinczować Katarzynę W."

  Katarzyna W. (29 l.) za zabójstwo swojej córki została skazana na 25 lat więzienia. "Super Express" donosi, że ostatnio omal nie padła ofiarą linczu...

 • Największe konflikty w muzyce 2014 roku

  Muzycy, wokaliści i celebryci często mają bardzo gorące głowy. Skutkuje to niczym innym tylko napięciami, które mogą przekształcić się w potyczki słowne (tak jak w przypadku Lorde i Diplo) lub, jak czasem też się zdarza, w potyczki na pięści. Oto największe starcia gwiazd muzyki 2014 roku.

 • Matka Whitney Houston wydała oświadczenie na temat molestowania córki

  Cissy Houston (84 l.), matka piosenkarki Whitney Houston (+48 l.), wystosowała specjalne oświadczenie, w którym odniosła się do faktu przedstawionego w filmie pt. "Whitney", jakoby jej córka była molestowana przez kuzynkę.

 • Anna Mucha: Nie jestem ofiarą

  Anna Mucha ma własne zdanie na każdy temat i zawsze zaciekle broni swoich poglądów. Niedawno wywołała burzę, ponieważ wyznała Magdzie Mołek, że była molestowana.

 • "M jak miłość": Matki, żony i... kochanka!

  ...będzie chłopiec? - Julia... na sto procent! Tymczasem Natalię czeka trudne wyzwanie... Matka Darka zdradzi dziewczynie, że korzysta z pomocy słynnego wróżbity, który twierdzi, że ma informacje o jej(...), ale teraz... Wiem, że z kart można dużo wyczytać... A Mostowiakówna od razu zrozumie, że seniorka padła ofiarą oszusta. Czy zdoła kłamcę zdemaskować - i przekona matkę Darka, że kontaktując się...

 • Franciszek Pieczka z Orłem za Osiągnięcia Życia

  Aktor Franciszek Pieczka, odtwórca ról w filmach "Żywot Mateusza", "Austeria", niezapomniany Gustlik z serialu "Czterej pancerni i pies", został laureatem Polskiej Nagrody Filmowej Orła za Osiągnięcia Życia - ogłoszono w środę w Warszawie.

 • Martyna Wojciechowska: Cztery razy umierała na rękach matki

  Jeździ po świecie, sama wychowuje córkę, zmaga się z przeciwnościami losu. Jej nieszczęściami można by obdzielić kilka osób. Ale ona nigdy się nie poddała.

 • Aktorka padła ofiarą złodziei

  Amerykańska aktorka Rachel Bilson, znana ze swojego zamiłowania do mody, straciła swoją stylową kolekcję ubrań i biżuterii w wyniku włamania do jej willi w Los Angeles.

Zdjęcia na temat: matka padła