• Informacje na temat:

  matka panny

Artykuły na temat: matka panny
 • Zakładniczka Marii Panny

  Dwie nastolatki przemawiają do dziesiątków tysięcy milczących pielgrzymów. Skupione. Wydaje się też, że bardzo zagubione. Gdy jedna z nich mówi, że Matka Boska ukazała się jej właśnie po raz ostatni, przez tłum przetacza się huraganowy pomruk rozczarowania, zawodu i smutku.

 • "Panny Wyklęte". Sztuka empatii (recenzja)

  Materiał "Panny Wyklęte" jest kontynuacją zeszłorocznej, upamiętniającej Powstanie Warszawskie inicjatywy "Morowe Panny", która zasłużenie odbiła się szerokim echem. Muzycznym mózgiem obu projektów jest Dariusz Malejonek, znany polskim fanom z takich zespołów jak Moskwa, Armia, Izrael, 2Tm2,3 czy Arka Noego. "Panny Wyklęte" to efekt studyjnej pracy jego grupy - Maleo Reggae Rockers oraz...

 • Britney Spears: Łzy matki

  Matka Britney była jedną z pierwszych osób, które miały okazję usłyszeć nowe piosenki 22-letniej gwiazdy pop. "Nie słyszałam jeszcze całego albumu, ale mam już swoją ulubioną piosenkę. To jedna z ballad, które napisała, będąc w Europie. Jest taka piękna, że płakałam, kiedy ją usłyszałam" - mówi pani Lynn. Kobieta ujawnia nieco więcej szczegółów dotyczących najnowszego dzieła panny Spears...

 • "Dzień Matki" : Koszmar!

  Nie ma nic gorszego, niż cukierkowa narracja z amerykańskich przedmieść. Na pierwszy rzut oka niby wszystko jest "poprawnie" i na swoim miejscu, ale tak naprawdę liczy się konserwatywny przekaz. Jakimś cudem w filmie Garry'ego Marshalla, reżysera "Pretty Woman", "Uciekającej panny młodej" i "Pamiętnika księżniczki", Dzień Matki jest jednym z najważniejszych amerykańskich okazji do celebrowania...

 • Czy Madonna obraża Matkę Bożą?

  ...czy blackmetalowych. Wszystko to z powodu daty występu - 15 sierpnia to święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Według Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi amerykańska...

 • Elżbieta Barszczewska: Była piękna, żyła pięknie

  ...​Jej narodziny, 29 listopada 1913 roku, wywołały skandal obyczajowy. Przyszła bowiem na świat jako nieślubne dziecko panny i żonatego mężczyzny.

 • Janusz Zaorski: Filmowy poker

  Janusz Zaorski, uhonorowany nagrodami w Berlinie i Locarno reżyser filmów "Matka Królów", "Jezioro Bodeńskie", "Piłkarski poker" oraz serialu "Panny i wdowy", kończy w środę 65 lat.

 • Pogrzeb Anny Przybylskiej: Data ustalona

  Nabożeństwo żałobne w intencji Anny Przybylskiej odprawione zostanie w czwartek, 9 października, w Kościele pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Gdyni. Rodzina prosi o nieskładanie kondolencji i nieprzynoszenie kwiatów.

 • 8. sezon "Niani" czas zacząć

  ..."Niania" wraca na antenę TVN i to podwójnie. W sobotę, 7 marca, zobaczymy nie jeden a dwa pierwsze odcinki nowego, ósmego sezonu przygód panny Frani Maj.

 • Pierwsza rewolucjonistka w historii

  ...16 sierpnia, dzień po Święcie Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, w kinach pojawi się film opowiadający o macierzyństwie Maryi i dzieciństwie Jezusa. Główną rolę zagrała w nim tunezyjska aktorka Nadia Khlifi, a na ekranie towarzyszy jej m.in. polski aktor i reżyser Jerzy Stuhr.

Zdjęcia na temat: matka panny
Dyskusje na temat: matka panny
 • Re: Jaką karierę planują dzieci znanych aktorek?

  Niestety nie znam... W jakich horrorach grała matka tej panny?

 • Re: "Panny i wdowy": Gwiazda PRL-u zrezygnowała z kariery. Co się z nią stało?

  Znów to samo matka dwójki synów? Co to jest za moda ostatnio? Chyba dwóch synów, dwójki w szkole miał chyba ten co tak pisze.

 • Re: "Morowe panny": Czas kobiet

  Szczerze? Przecież Pawiak dość często się pojawiał - czy to z Włodkiem, Lena, Wanda, matka Włodka i Michała - praktycznie w każdym sezonie pojawiał się Pawiak. Osobą łączącą getto z resztą Warszawy była kobieta - Lena. Przecież gdyby nie to że Janek się w niej zakochał to nie wiedzielibyśmy co się działo po tamtej stronie muru. Z drugiej strony jeden z sezonów "Czasu honoru" skupiał się właśnie

 • Re: To koniec serialu "rodzinka.pl"

  I bardzo dobrze. Co promuje ten serial? Zapijaczona matka (w każdym odcinku z kieliszkiem) mająca problemy z emocjami, tolerująca noclegi i kąpiele pod swoim dachem "panien" swoich synów. Panny przychodzą na darmową wyżerkę, zlegują na kanapie w buciorach, żadna nie pomaga w sprzątaniu czy gotowaniu, bezczelnie w obcym domu panoszą się. Degrengolada i żenada cały ten serial!

 • Re: Małgorzata Foremniak obchodzi dziś 46. urodziny

  Jest POprawna POlitycznie i dlatego robi kariere. Nie bez powodu jej matka za panny nazywałą sie STOLZMAN !!!! Wspólne kożenie z wieloma POlitykami.

 • Re: Małgorzata Foremniak obchodzi dziś 46. urodziny

  Jest POprawna POlitycznie i dlatego robi kariere. Nie bez powodu jej matka za panny nazywałą sie STOLZMAN !!!! Wspólne kożenie z wieloma POlitykami. Naucz się pisać poprawnie ("korzenie"!), a potem dopiero pisz komentarze!!!

 • Re: Maria i Marek powiedzą sobie "tak"!

  w tym całym serialu akurat ten wątek / zaraz po uznaniu przez Ksawerego syna Kasi / jest najgłupszy, nie dziwię się, że matka Marka robi wszystko aby nie dopuścić do ślubu syna, jak można wymyślić(...) nie było żadnej kobiety, panny, młodej do wzięcia? tylko taki wypłosz z takimi obciążeniami? dla mnie ten facet jest nienormalny no bo co mu się podoba w kobiecie po pięciu porodach? głupie to wszystko