• Informacje na temat:

  matka paris

Artykuły na temat: matka paris
 • Film dokumentalny o Paris Hilton

  Dziedziczka gigantycznej fortuny i lubująca się niegdyś w skandalach celebrytka zaanonsowała, że już wkrótce, bo we wrześniu, światło dzienne ujrzy film dokumentalny z nią w roli głównej. A w nim znajdą się nieznane fakty z dzieciństwa Paris Hilton. Wydarzenia, o których nie mówiła wcześniej, a które do dziś wywołują u niej koszmary.

 • Paris Hilton jako Matka Teresa?

  Hinduski reżyser T Rajeevnath zamierza zaangażować kontrowersyjną Paris Hilton ( "Dom woskowych ciał" , "Zoolander" ) do filmu biograficznego o Matce Teresie z Kalkuty. Dziedziczka hotelowej fortuny spodobała się reżyserowi z Bollywood, bo... odmówiła "Playboy'owi" pozowania do rozbieranej sesji.

 • Paris Jackson próbowała popełnić samobójstwo? Ostra odpowiedź córki Michaela Jacksona

  W mediach pojawiły się kolejne niepokojące doniesienia związane z Paris Jackson, jakoby 20-latka miała próbować odebrać sobie życie. "Pieprzcie się pieprzeni kłamcy" - odpisała córka Michaela Jacksona na materiał plotkarskiego serwisu TMZ.

 • Paris Jackson: Święta z rodziną

  ...15-letnia Paris Jackson, córka Michaela, Boże Narodzenie spędzi z rodziną.

 • Poznajecie? To Paris Jackson!

  Przebywająca wraz z rodziną na Hawajach Paris Jackson ujawniła na Instagramie odważne zdjęcia. 15-latka zapozowała w dwuczęściowym stroju kąpielowym. "Najwyraźniej zainspirowała ją tropikalna pogoda(...). Klinika specjalizuje się w terapii dzieci z problemami emocjonalnymi. Miesięczna opłata za leczenie i naukę - w ośrodku znajduje się również szkoła - wynosi 14 tysięcy dolarów. Paris pojawiła się...

 • Paris Jackson grozi rodzeństwu Michaela

  Michaela. Ponadto - według Paris - Randy i Jermaine chcą dowieść, że ich matka jest na tyle schorowana, iż potrzebuje prawnie ustanowionego opiekuna (który, oczywiście, będzie miał dostęp do części(...) telefonu i komputera, rzekomo po to, by nie była narażona na stres. Paris Jackson, córka Michaela, będąca razem z braćmi pod opieką Katherine, od ponad tygodnia nie ma kontaktu z babcią. "Dziewięć...

 • Brat Michaela Jacksona: Wypuśćcie Paris ze szpitala!

  Randy Jackson, brat zmarłego w 2009 roku Michaela Jacksona domaga się zwolnienia swojej bratanicy Paris ze szpitala psychiatrycznego.

 • Babcia 14-letniej Paris Jackson "zaniepokojona"

  Katherine Jackson, matka zmarłego w 2009 roku Króla Popu, martwi się o córkę artysty.

 • Oficjalnie: Matka Jacksona...

  Sąd w Los Angeles przyznał w poniedziałek (3 sierpnia) matce Michaela Jacksona - 79-letniej Katherine Jackson - prawo do stałej opieki nad trojgiem dzieci zmarłego gwiazdora: 12-letnim Prince'em Michaelem, 11-letnią Paris i 7-letnim Prince'em Michaelem II.

 • Paris Jackson wciąż nie ma kontaktu z babcią

  Córka zmarłego Króla Popu Michaela Jacksona przekonuje, że "coś jest nie tak". Od ponad tygodnia 14-letnia Paris i jej bracia nie mogą się skontaktować z babcią Katherine.

Zdjęcia na temat: matka paris