• Informacje na temat:

  matt damon zdjęcia

Artykuły na temat: matt damon zdjęcia
 • Matt Damon spędza kwarantannę w Irlandii, gdzie utknął na początku pandemii

  Czas spędza głównie w domu. A gdy z niego wychodzi, to spaceruje nad morzem, robi zakupy w supermarketach i lokalnych sklepikach, a także rozmawia z zaczepiającymi go przechodniami. A wszystko to Matt Damon robi w peryferyjnej dzielnicy Dublina. Znalazł się tam z powodu filmu, przy którym pracował. Na Zielonej Wyspie towarzyszą mu żona i cztery córki.

 • Matt Damon w "Ocean's 8"

  Matt Damon ujawnił, że pojawi się gościnnie w filmie "Ocean's 8". Obraz jest kobiecą wersją słynnego kinowego hitu Stevena Soderbergha z 2001 roku "Ocean's Eleven: Ryzykowna gra".

 • Matt Damon gwiazdą roku

  ..."Ultimatum Bourne'a" to najlepszy film roku według redakcji wpływowego brytyjskiego czasopisma "Empire". Miesięcznik docenił też Matta Damona.

 • Matt Damon w Iraku

  Reżyser Paul Greengrass postanowił, iż w jego najnowszej produkcji o wojnie w Iraku, główne role zagrają Amy Ryan oraz Matt Damon. Według informacji "Variety", zdjęcia do filmu rozpoczną się już dzisiaj, w Hiszpanii.

 • Matt Damon... w zaświatach

  Poprzedni film, jaki Matt Damon zrobił wspólnie z Clintem Eastwoodem, "Invictus - Niepokonany" - opowiadał o rugby. Ich najnowszy projekt, "Hereafter" - porusza temat nieco bardziej ambitny.

 • Matt Damon powraca jako Jason Bourne

  To jedna z najbardziej oczekiwanych premier roku. Po 9 latach, w rolę Jasona Bourne'a ponownie wciela się Matt Damon. Poprzednio, w roli agenta mogliśmy podziwiać aktora w 2007 roku w "Ultimatum Bourne'a". Film "Jason Bourne" zadebiutuje na ekranach polskich kin 29 lipca.

 • ​Córka Matta Damona pokonała koronawirusa

  Pandemia zastała Matta Damona w Dublinie, gdzie kręcił swój nowym film. Wraz z żoną i trzema córkami przebywa tam od ponad dwóch miesięcy. Jego najstarsza córka jest natomiast w Nowym Jorku, gdzie studiuje. Jak przyznał, chorowała ona na koronawirusa, ale jest już zdrowa.

 • Nowa tożsamość Matta Damona

  Trwają prace nad ekranizacją powieści "Tożsamość Bourne'a" Roberta Ludluma. W roli głównej wystąpi Matt Damon ("Good Will Hunting", "Utalentowamy pan Ripley"). Reżyseruje Doug Liman ("Swingers", "Getting In"). Zdjęcia do filmu realizowane będą w Paryżu i Pradze.

 • Superbohater Matt Damon

  Matt Damon ( "Szalona odwaga" , "Szeregowiec Ryan" , "Utalentowany pan Ripley" , "Tożsamość Bourne'a") będzie w najbliższym czasie bardzo zapracowany. We wtorek, 31 lipca, informowaliśmy, iż aktor zagra wraz z braćmi Benem i Casey'em Affleckami w satyrze na kariery męskich boysbandów, a już kilkanaście godzin później pojawiły się doniesienia o kolejnej roli Matta Damona.

 • Rodzinny Matt Damon

  Zapracowany Matt Damon ("Good Will Hunting", "Utalentowany pan Ripley", "Legend of Bagger Vance") postanowił, że tym razem nie spędzi samotnie świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Chce ten czas spędzić ze swą rodziną. Dlatego najbliżsi towarzyszą mu podczas licznych obowiązków, kończących ten rok.