• Informacje na temat:

  matthew broderick producent

Artykuły na temat: matthew broderick producent
 • Danny DeVito kłótliwym sąsiadem

  Danny DeVito ( "Starsza pani musi zniknąć" ) oraz Matthew Broderick ( "Żony ze Stepford" ) spotkają się na planie komedii "All Lit Up", kolejnego projektu duetu Johna Whitesella ( serial "Świat pana trenera") w roli reżysera oraz Dona Rhymera (scenariusz do filmu "Śnięty Mikołaj 2" ) jako scenarzysty. Panowie pracowali już wspólnie przy okazji realizacji "Agenta XXL 2" .

 • "Producenci" po raz drugi

  Matthew Broderick ( "Inspektor Gadżet" , "Godzilla" ) i Nathan Lane ( "Klatka dla ptaków" , "Wspaniała Susann" ) obejmą główne role w ekranizacji broadway'owskiego przedstawienia "The Producers" Mela Brooksa ( "Młody Frankenstein" , "Kosmiczne jaja" ). Popularny teatralny show jest z kolei przeróbką słynnej komedii Brooksa sprzed 35 lat.

 • Nicole Kidman w "Producentach"

  Nicole Kidman ( "Moulin Rouge" , "Godziny" , "Dogville" ) przyjęła rolę w zwariowanej komedii "The Producers", opartej na pamiętnym filmie Mela Brooksa z 1968 roku. Zdobywczyni Oscara wcieli się w postać Ulli, histerycznej sekretarki dwóch tytułowych bohaterów, granych przez Nathana Lane'a ( "Klatka dla ptaków" , "Wspaniała Susann" ) i Matthew Brodericka ( "Inspektor Gadżet" , "Godzilla" ).

 • Frankenstein na scenie

  Weteran Hollywood,79-letni reżyser i producent Mel Brooks ( "Płonące siodła" ) zamierza zaadaptować na scenie swój film z 1974 roku "Młody Frankenstein" . Twórca "Producentów" , który napisze także muzykę do spektaklu, ma nadzieję na rychłe zdobycie pieniędzy na sceniczną wersję "Młodego Frankensteina" .

 • Alec Baldwin jako prawnik Howarda Hughesa

  Alec Baldwin dołączył do obsady filmu o życiu Howarda Hughesa. Aktor zagra jego prawnika, który po zwolnieniu wytoczył byłemu pracodawcy proces...

 • Ile kosztuje Daniel Radcliffe?

  Producenci filmów o przygodach Harry'ego Pottera znaleźli sprytny sposób na upewnienie się, że odtwórca tytułowej roli - Daniel Radcliffe - będzie w stanie promować ostatni tytuł serii. "Podkupili" teatr, w którym aktor ma występować w tym czasie na Broadwayu w musicalu "How To Succeed in Business Without Really Trying".

 • Uma Thurman w rozkwicie

  Uma Thurman ( "Pulp Fiction" , "Serce nie sługa" , "Kill Bill" ) wystąpi w głównej roli w filmie "In Bloom" - ekranizacji powieści "The Life Before Her Eyes" Laury Kasischke - poinformował serwis "Variety". Obraz wyreżyseruje twórca "Domu z piasku i mgły" - Vadim Perelman.

 • Powstaje "Inspektor Gadżet 2"

  Wytwórnia Walt Disney Pictures ogłosiła, iż rozpoczęły się zdjęcia do sequela przeboju z 1999 roku, filmu "Inspektor Gadżet" . Ekipa realizacyjna pracuje w Brisbane w Australii. Film "Inspektor Gadżet 2" ukaże się wyłącznie na kasetach video.

 • Musical z Radliffem wstrzymany!

  Setne przedstawienie musicalu "How to Succeed in Business Without Really Trying" z Danielem Radcliffem w roli głównej zostało odwołane po tym, jak za kulisami znaleziono martwego mężczyznę z obsługi technicznej.

 • Rarytasy, które ominęły nasze kina

  Podsumowanie roku w dziedzinie kina domowego nie może brzmieć inaczej: śledźcie nowości DVD, możecie załapać się na ważne filmy, które ominęły nasze kina.

Zdjęcia na temat: matthew broderick producent