• Informacje na temat:

  matthew broderick zdjęcia

Artykuły na temat: matthew broderick zdjęcia
 • Aktorka wyprowadziła się od męża

  Plotki o rozstaniu aktorskiej pary Sarah Jessiki Parker i Matthew Brodericka nie cichną od kilku miesięcy. Jedna z amerykańskich gazet napisała, że gwiazda serial u "Seks w wielkim mieście" wyprowadza się właśnie z ich wspólnego domu.

 • Gwiazdy po latach: "Seks w wielkim mieście"

  ...komercyjny sukces. W zeszłym roku mogliśmy oglądać ją również w epizodzie w serialu "Glee". Prywatnie od 1997 roku jest żoną aktora Matthew Brodericka, z którym wychowuje syna Jamesa oraz córki bliźniaczki Marion i Tabithe. W 2008 roku małżeństwo aktorki przechodziło kryzys, plotkowano nawet o rozwodzie, gdyż Broderick  dopuścił się zdrady. Jednak dla dobra rodziny Parker postanowiła mu wybaczyć i dać...

 • Danny DeVito kłótliwym sąsiadem

  Danny DeVito ( "Starsza pani musi zniknąć" ) oraz Matthew Broderick ( "Żony ze Stepford" ) spotkają się na planie komedii "All Lit Up", kolejnego projektu duetu Johna Whitesella ( serial "Świat pana trenera") w roli reżysera oraz Dona Rhymera (scenariusz do filmu "Śnięty Mikołaj 2" ) jako scenarzysty. Panowie pracowali już wspólnie przy okazji realizacji "Agenta XXL 2" .

 • Sarah Jessica Parker: Gra z mężem

  Sarah Jessica Parker, gwiazda serial u "Seks w wielkim mieście, czyli jak upolować mężczyznę" , i jej mąż, znany aktor Matthew Broderick ( "Inspektor Gadżet" ), wystąpią w kinowej wersji popularnego serialu "Strangers With Candy". Zdjęcia rozpoczną się w czerwcu tego roku.

 • Zaczynali jako dzieci. Co robią teraz hollywoodzkie gwiazdy?

  "Szósty zmysł", "E.T.", "Harry Potter", "Pełna chata" - to produkcje, które znamy i kochamy wszyscy. Grające w nich dzieci są dziś pełnoletnie. Czy jednak znalazły szczęście, które miało przyjść wraz ze sławą i pieniędzmi?

 • Nicole Kidman w "Producentach"

  Nicole Kidman ( "Moulin Rouge" , "Godziny" , "Dogville" ) przyjęła rolę w zwariowanej komedii "The Producers", opartej na pamiętnym filmie Mela Brooksa z 1968 roku. Zdobywczyni Oscara wcieli się w postać Ulli, histerycznej sekretarki dwóch tytułowych bohaterów, granych przez Nathana Lane'a ( "Klatka dla ptaków" , "Wspaniała Susann" ) i Matthew Brodericka ( "Inspektor Gadżet" , "Godzilla" ).

 • Powstaje "Inspektor Gadżet 2"

  Wytwórnia Walt Disney Pictures ogłosiła, iż rozpoczęły się zdjęcia do sequela przeboju z 1999 roku, filmu "Inspektor Gadżet" . Ekipa realizacyjna pracuje w Brisbane w Australii. Film "Inspektor Gadżet 2" ukaże się wyłącznie na kasetach video.

 • Uma Thurman w rozkwicie

  Uma Thurman ( "Pulp Fiction" , "Serce nie sługa" , "Kill Bill" ) wystąpi w głównej roli w filmie "In Bloom" - ekranizacji powieści "The Life Before Her Eyes" Laury Kasischke - poinformował serwis "Variety". Obraz wyreżyseruje twórca "Domu z piasku i mgły" - Vadim Perelman.