• Informacje na temat:

  matthew modine

Artykuły na temat: matthew modine
 • Matthew Modine w Warszawie

  Amerykański aktor, Matthew Modine, którego pamiętamy z takich filmów jak "Ptasiek" czy "Full Metal Jacket", przyjechał do Polski w ramach promocji filmu telewizyjnego "Jack i czarodziejska fasola", który oglądać możemy w Hallmark Channel. Aktor spotkał się z dziennikarzami na krótkiej konferencji prasowej.

 • Agnieszka Grochowska: Najbardziej boję się rutyny

  Szesnaście lat temu debiutowała w filmie "Warszawa", a dzisiaj robi międzynarodową karierę. Agnieszka Grochowska gra w wielkich produkcjach na całym świecie, u boku hollywoodzkich gwiazd, takich jak Matthew Modine i Elle Fanning.

 • "Sanktuarium zła": Agnieszka Grochowska w nowym serialu

  Szóstego czerwca na antenie Canal+ zadebiutuje nowy serial zatytułowany "Sanktuarium zła". Ośmioodcinkowy thriller realizowany był w Alpach oraz w Rzymie, a w jego obsadzie znaleźli się Matthew Modine ("Full Metal Jacket", "Ptasiek") oraz polska aktorka Agnieszka Grochowska.

 • Zagra przeciwnika Batmana

  Matthew Modine zagra jednego z przeciwników Batmana w filmie "The Dark Knight Rises" w reżyserii Christophera Nolana.

 • Zagraniczna ofensywa Agnieszki Grochowskiej

  Kariera Agnieszki Grochowskiej biegnie dwutorowo. Gra zarówno w Polsce - do kin weszła właśnie komedia "Miłość jest wszystkim" z jej udziałem, jak i za granicą - na premierę czekają film i serial, w których aktorka partneruje takim sławom, jak Elle Fanning i Matthew Modine.

 • Weekend w kinach

  W ten weekend (12-14 grudnia) w kinach debiutują zaledwie dwa filmy: dramat "Muza" Bruce'a Beresforda oraz romantyczna komedia "Rozwód po francusku" w reżyserii Jamesa Ivory'ego w gwiazdorskiej obsadzie (Kate Hudson, Naomi Watts, Leslie Caron, Stockard Channing, Glenn Close, Stephen Fry, Matthew Modine).

 • Tom Cruise w "Top Gun 2"

  ...filmu. Premiera "Top Gun" odbyła się 12 maja 1986 roku. Historia rywalizacji między adeptami szkoły pilotów wojskowych stała się hitem na całym świecie. Początkowo rolę "Mavericka" miał zagrać Matthew Modine, który świętował wówczas sukces po filmie "Ptasiek". Kiedy Modine odmówił, do akcji wkroczył Cruise. Ta rola otworzyła mu szeroko bramy Hollywood. Szczegóły dotyczące realizacji "Top Gun 2" wciąż...

 • Nowe komedie Toma Arnolda

  Mana oraz dramacie "Piggy Banks", gdzie główne role zagrali Tom Sizemore, Gabriel Mann i Matthew Modine.

 • Najlepszy film wojenny

  W czołówce znalazły się również obrazy "Łowca jeleni" , "Helikopter w ogniu" , "Cienka czerwona linia" , "Pluton" , "Na zachodzie bez zmian" . W "Full Metal Jacket" Stanley Kubrick zawarł własną wizję wojny w Wietnamie i okrutnego procesu dehumanizacji człowieka, który sprawia, że żołnierze zmieniają się w żywe maszyny do zabijania. Joker (Matthew Modine), Animal Mother (Adam Baldwin...

 • Kolejny serial Spielberga w Polsce

  ...w pogoni za amerykańskim snem, to wątki, które nieustannie przeplatają się w serialu. Format powstał z udziałem najpopularniejszych hollywoodzkich aktorów. Grają w nim m.in.: Skeet Ulrich, Matthew Settle, Keri Russell, Graham Greene, Josh Brolin, Beau Bridges, George Leach, Sean Astin, Jessica Capshaw, Gary Busey, Tom Berenger, Irene Bedard, Rachel Leigh Cook, Tyler Christopher, Christian Kane, Matthew...

Wideo na temat: matthew modine