• Informacje na temat:

  matthew rhys

Artykuły na temat: matthew rhys
 • "Perry Mason": Data premiery i zwiastun serialu. Matthew Rhys w roli głównej

  Matthew Rhys i Tatiana Maslany zagrają główne role w serialu HBO "Perry Mason". Kiedy premiera?

 • Drugi George Clooney?

  Matthew Rhys ma szansę na tytuł "drugiego George'a Clooneya". Zdecydował, że nie będzie się żenił, nawet jeśli rozczaruje tym swoją matkę. Bardziej niż matki powinien się jednak obawiać byłego chłopaka Sienny Miller.

 • "Zawód: Amerykanin": Jenningsowie powracają w finałowym sezonie

  Akcja serialu rozgrywa się w czasach zimnej wojny, a jego bohaterami są agenci KGB. W rolach głównych występują Keri Russell, Matthew Rhys, Holly Taylor, Noah Emmerich, Margo Martindale oraz Frank Langella.

 • Leelee Sobieski w "Dungeon Siege"

  3 lipca ruszają zdjęcia do ekranizacji osadzonej w świecie fantasy kultowej gry RPG "Dungeon Siege". W rolach głównych wystąpią Leelee Sobieski, Jason Statham oraz John Rhys-Davies.

 • Nowości HBO GO 2020: Zapowiedzi na czerwiec

  ...na postaci legendarnego adwokata z powieści autorstwa Erle’a Stanleya Gardnera. Jednym z producentów serialu jest Robert Downey Jr., w roli głównej występuje Matthew Rhys. Premiera: 22 czerwca...

 • Keira Knightley z Sienną Miller

  Premiera najnowszego filmu Keiry Knightley i Sienny Miller "The Edge of Love" otworzyła Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Edynburgu. Po raz pierwszy w swojej 62-letniej historii impreza odbyła się w czerwcu zamiast tradycyjnie w lipcu.

 • "Zawód: Amerykanin": Historia szpiegów KGB

  Serial opowiada historię dwójki szpiegów KGB, udających szczęśliwe amerykańskie małżeństwo z dwójką dzieci. Żyjąca na przedmieściach Waszyngtonu, w czasach prezydentury Ronalda Reagana, para - Philip (Matthew Rhys) i Elizabeth Jennings (Keri Russell) zajmuje się przechwytywaniem informacji dla Związku Radzieckiego. Eskalacja zimnej wojny sprawia, iż w życie głównych bohaterów coraz mocniej...

 • Paltrow i Bloom w epizodach

  Gwyneth Paltrow ( "Sylvia" , "Sky Kapitan i świat jutra" ) oraz Orlando Bloom ( "Troja" , "Królestwo niebieskie" ) zagrają epizodyczne role w romantycznej komedii "Love and Other Disasters", nad którą pracuje Alek Keshishian ("W łóżku z Madonną"). Pierwszy klaps na planie opowieści padł w poniedziałek, 11 lipca.

 • Netflix: Serial "Good Witch" debiutuje na platformie

  ..."Good Witch" powstała na podstawie filmu familijnego pod tym samym tytułem, w którym główną rolę zagrała Catherine Bell (czyli serialowa Sara McKenzie z "JAG. Wojskowe Biuro Śledcze"). W filmową postać aktorka ponownie wcieliła się w serialu. U jej boku występują: Bailee Madison ("The Fosters"), James Denton ("Gotowe na wszystko"), Rhys Matthew Bond ("Ties That Bind"). Fabuła produkcji osnuta...

 • Lohan i Knightley w trójkącie

  Lindsay Lohan ( "Rozdział 27" ) i Keira Knightley ( "Duma i uprzedzenie" ) wystąpią w scenie miłosnego trójkąta w swym najnowszym filmie "Best Time Of Our Lives".

Zdjęcia na temat: matthew rhys
Wideo na temat: matthew rhys
 • "Zawód: Amerykanin": Keri Russell spodziewa się dziecka

  Keri Russel spodziewa się dziecka. Ojcem jest partner aktorki, Matthew Rhys. Będzie to ich pierwsza pociecha. Miłość aktorów rozkwitła na planie serialu „Zawód: Amerykanin”. 39-letnia gwiazda wychowuje już 8-letniego Rivera i 3-letnią Willę. Są to dzieci z małżeństwa z Shanem Dearym, z którym rozstała się po 7 latach.

Dyskusje na temat: matthew rhys