• Informacje na temat:

  matylda damięcka na dobre na złe

Artykuły na temat: matylda damięcka na dobre na złe
 • Matylda Damięcka przerabia Davida Bowie (cover "Let's Dance")

  W polskim internecie spore zamieszanie zrobiła 28-letnia aktorka Matylda Damięcka (seriale "Na Wspólnej", "Na dobre i na złe"), która opublikowała własną wersję niezapomnianego przeboju "Let's Dance" Davida Bowie.

 • "Na dobre i na złe": Nowe postacie

  Wraz z nowym rokiem do serialu "Na dobre i na złe" dołączą znani aktorzy.

 • Mateusz Damięcki: Problemem jest ruszyć się z kanapy

  ...i dziś takie zjawiska, jak "Pożar w burdelu", czy mój ukochany "Klub komediowy", w którym gra moja siostra Matylda... Właśnie miałam o nią pytać. Co robi teraz Matylda? - Śpiewa, daje koncerty. A do(...) miał takich zagrożeń jak dzisiejszy show-biznes? - Pod wieloma względami było tak samo. Trochę śmieszy mnie, że ciągle gadamy: "Oj, przyszło nam żyć w takich czasach". W biografii Bodo znalazłem...

 • "Cohen i Kobiety" w Łodzi

  Matylda Damięcka to nie tylko śpiewająca aktorka (grała m.in. "Na Wspólnej" i "Na dobre i na złe"), ale również utalentowana artystka wizualna. Jest autorką plakatu i współtworzy oprawę koncertu z piosenkami Leonarda Cohena, w którym we wrześniu wystąpią w Łodzi czołowe polskie wokalistki.

 • Najbardziej oczekiwane polskie filmy 2020

  ...i kunsztu muzycznego, co dobrej strategii i popularności w social mediach. W roli utalentowanej i zbuntowanej nastolatki u progu sławy, zderzającej się z wyrachowanymi konkurentami, bezwzględnym(...) będą się wiązać z obowiązkami rodzicielskimi. Córka Kariny i Szczepana, mała Amelia (Matylda Radosz) swoją ciekawością świata doprowadzi do wielu napięć między rodzicami. Producent filmu na razie...

 • Nowe stażystki w Leśnej Górze

  W szpitalu w Leśnej Górze codziennie pojawiają się nowi pacjenci. Ale w nowych odcinkach serialu "Na dobre i na złe" nie zabraknie także nowego personelu.

Zdjęcia na temat: matylda damięcka na dobre na złe
Dyskusje na temat: matylda damięcka na dobre na złe