• Informacje na temat:

  matyldy damięckiej

Artykuły na temat: matyldy damięckiej
 • Matylda Damięcka: Nowy projekt muzyczny

  Początki kariery muzycznej Matyldy Damięckiej sięgają 2012 roku, kiedy wzięła udział w Przeglądzie Piosenki Aktorskiej oraz Festiwalu Piosenki i Ballady Filmowej, gdzie zdobyła nagrodę główną. Rok(...) przypomniała szerszej publiczności o Damięckiej. - Po premierze teledysku byłam mile zaskoczona. Wszyscy do tej pory mówili o mnie, że jestem Karoliną z "Na Wspólnej", co jest najmniej ulubionym...

 • Matylda i Mateusz Damięccy jako słynne bajkowe rodzeństwo

  ..." w reżyserii Pauliny Andrzejewskiej odbędzie się w niedzielę 15 czerwca w Hali Opery na Zamku w Szczecinie. Oprócz Matyldy i Mateusza Damięckich na scenie pojawi się ponad 150 dzieci ze Studia Taneczno...

 • Matylda Damięcka przerabia Davida Bowie (cover "Let's Dance")

  W polskim internecie spore zamieszanie zrobiła 28-letnia aktorka Matylda Damięcka (seriale "Na Wspólnej", "Na dobre i na złe"), która opublikowała własną wersję niezapomnianego przeboju "Let's Dance" Davida Bowie.

 • Damięcka zaśpiewa Bowiego

  Aktorka Matylda Damięcka zainauguruje tegoroczną edycję Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu programem "Bowie first step". Dyrektorem muzycznym recitalu jest Wojciech Waglewski.

 • Maciej Damięcki: Walka z chorobą i oskarżeniami

  Wywodzi się z aktorskiej rodziny. Wystąpił w głośnych filmach oraz najpopularniejszych polskich serialach. Dwukrotnie udało mu się pokonać nowotwór. Za drugim razem o ciężkiej chorobie dowiedział się dzięki żonie. 11. stycznia 2019 roku Maciej Damięcki obchodzi 75. urodziny.

 • Damięcka w nowym serialu

  Sympatyczna Matylda Damięcka, doskonale znana z serial u "Na Wspólnej", już jesienią pojawi się w zupełnie nowej produkcji, romantycznej historii na podstawie bestsellerowej powieści "Dom nad Rozlewiskiem".

 • Damięcki wrócił z Syberii

  Po 63 dniach ciężkiej podróży, przez prawie 25 tysięcy kilometrów wrócili, cali i zdrowi z Syberii! Mateusz Damięcki, Dominik Kopczyński, Grzegorz Gos, Paweł Długołęcki, Marek Sudół i Tomasz Toruń. Tych sześciu śmiałków ponad dwa miesiące temu wyruszało, nie wiedząc czego spodziewać się po mrożących krew w żyłach syberyjskich trasach.

 • Grzegorz Damięcki: Gdzie się pan ukrywał?

  To zabawne, że o artyście, który od 25 lat jest obecny na scenie i na ekranie, mówi się jak o największym aktorskim objawieniu.

 • Najlepszy striptiz w Warszawie! Damięcki z "gołą pupą"?

  14 marca w Teatrze Polonia odbyła premiera spektaklu "Klaps! 50 twarzy Greya". Na premierze Krystyna Janda, Mateusz Damięcki, Matylda Damięcka, Magdalena Lamparska i Grzegorz Małecki zdradzili, czy zdarza im się oglądać filmy erotyczne.

 • Maciej Damięcki: Rodzina, SB, rak prostaty

  ...matki pana Macieja było, by także jego dzieci pozostały wierne rodzinnej tradycji. Z satysfakcją obserwowała, jak układa się aktorska kariera Mateusza (33 l.) i Matyldy (29 l.). Piękni i utalentowani, od...

Zdjęcia na temat: matyldy damięckiej
 • Matylda Damięcka
Wideo na temat: matyldy damięckiej
 • Matylda Damięcka ma nową pasję

  - Zaczynam powoli przyzwyczajać się do tego, że noszę nazwisko, z którego powinnam być dumna - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" Matylda Damięcka (32 l.). Po ukończeniu Szkoły Teatralnej artystka porzuciła na jakiś czas aktorstwo. Czym się zajęła? Co o jej nowej pasji sądzi brat Mateusz Damięcki? (Dzień dobry TVN/x-news)

 • 7-letni Mateusz Damięcki i 3-letnia Matylda

  Fragmenty Dziennika TV z dnia 12.03.1988 roku. Jak wynika z rozmowy, plany wobec Mateusza od zawsze były bardzo precyzyjne.

 • Siostra Mateusza Damięckiego wraca do show-biznesu!

  Matylda Damięcka od najmłodszych lat grała w filmach i serialach. W rodzinie Damięckich to w końcu pewien standard! W pewnym momencie dziewczyna postanowiła jednak zdawać do szkoły teatralnej. Musiała zrezygnować z pracy na planach filmowych, bo tego wymagał regulamin szkoły. Jak przyznaje, nie żałuje tej decyzji. Dzisiaj Matylda wraca, ale tym razem postanowiła zawojować rynek muzyczny. Oczywiście rodzice w niczym jej nie pomagają! "Trzeba było w końcu dorosnąć. Założyć firmę i płacić ZUS" -...

Dyskusje na temat: matyldy damięckiej