• Informacje na temat:

  max emme

Artykuły na temat: max emme
 • Jennifer Lopez ochrzciła

  Bliźnięta Max i Emme, dzieci Jenifer Lopez i Marca Anthony'ego, w sobotę (12 kwietnia) zostały ochrzczone.

 • Zrobiła 20 testów

  Jennifer Lopez tak bardzo chciała być pewna, że jest w ciąży, że zrobiła 20 testów. Pod koniec lutego na świat przyszły bliźniaki Emme i Max.

 • Bliźniaki Jennifer Lopez założą zespół? Zobacz nagranie, na którym wspólnie wykonują piosenkę

  Jennifer Lopez ma dwójkę własnych dzieci - bliźniaki Emmę i Maximiliana . Wokalistka kilka razy wspominała już w rozmowach, że córka odziedziczyła po niej talent muzyczny. 11-letnia dziewczyna(...) Witherspoon . "Absolutnie wspaniałe!" - napisał Steve Aoki . Okazuje się, że także brat bliźniak dziewczynki - Max, również dysponuje świetnym głosem. Niedanowo J.Lo pochwaliła się jego umiejętnościami...

 • "Przyjaciele" wracają po latach. Znamy szczegóły

  To wyjątkowe wydarzenie uchwyci międzypokoleniowego ducha, łącząc pierwszych i zupełnie nowych fanów - powiedział szef HBO Max Kevin Reilly o planowanej na maj 2020 r. kontynuacji serialu "Przyjaciele".

 • Jennifer Lopez odsłoniła swoją gwiazdę w Alei Sław

  Aktorka i piosenkarka Jennifer Lopez została uhonorowana gwiazdą w Alei Sław. Jej gwiazda nosi numer 2500. Podczas uroczystości na Hollywood Boulvard towarzystwa dotrzymywały jej dzieci - Max i Emma oraz partner Casper Smart.

 • Jennifer Lopez już po rozwodzie

  Gwiazda estrady i kina, Jennifer Lopez nie jest już żoną piosenkarza Marca Anthony. Po trzech latach od rozstania zakończyła się ich sprawa rozwodowa. Jennifer Lopez i Marc Anthony podzielili się opieką nad dziećmi, bliźniętami Maxem i Emmą.

 • Jennifer Lopez odsłoniła swoją gwiazdę w Alei Sław

  Aktorka i piosenkarka Jennifer Lopez została uhonorowana gwiazdą w Alei Sław. Jej gwiazda nosi numer 2500. Podczas uroczystości na Hollywood Boulvard towarzystwa dotrzymywały jej dzieci - Max i Emma oraz partner Casper Smart.

 • Jennifer Lopez została ambasadorką ONZ

  ...świadoma tego, co kobiety i dzieci muszą znosić na całym świecie" - powiedziała gwiazda, matka dwójki dzieci, Maxa i Emme. "Zdziałano już wiele, ale wciąż jest wiele do zrobienia, aby osiągnąć równość...

 • Recenzja Bon Iver "22, A Milion": Emotikony zamiast emocji

  Max Fisher, główny bohater filmu Wesa Andersona "Rusmore", zapytany o tajemnicę życia, odpowiedział: Trzeba znaleźć coś, co się lubi i robić to do końca życia. Wydawało mi się, że Justin Vernon ma już to dawno za sobą. Tymczasem rola folkowego barda chyba nie do końca mu pasuje. Szkoda, bo bez gitary i smutnego spojrzenia na zachodzące słońce jakoś mu nie do twarzy.

 • Policjanci i gangsterzy

  ...), legendarny pogromca przestępców Max Kennard (Robert Patrick), jego partner Navidad Ramirez (Michael Pe?a) oraz cieszący się opinią playboya sierżant Jerry Wooters (Ryan Gosling). Uzbrojeni po zęby i gotowi...