• Informacje na temat:

  mąż anny german

Artykuły na temat: mąż anny german
Dyskusje na temat: mąż anny german
 • Re: "Anna German": Jedna chwila wystarczyła...

  Niemca i Holenderki (Mennonitki). Po co pisać bzdury,jak nic się nie wie. Po rozstrzelaniu męża przez NKWD matka Anny wyszła drugi raz za mąż za Polaka i dzięki temu mogła przyjechać do Polski wraz z córką i matką.

 • Re: "Anna German": Mąż jest z niej bardzo dumny!

  Śweitnie zagrała role Anny German.

 • Re: „Anna German”: Miłość niemożliwa

  Takich mężczyzn jak mąż Anny German już nie ma .To człowiek z WIELKĄ KLASĄ chylę przed nim czoła .

 • Re: Zżarła ją trema!

  Brakiem klasy było danie przyzwolenia na zaśpiewanie utworu Anny German tej pseudo wokalistce, z czego mąż pani German z pewnością zdaje sobie sprawę. Serial - to jedno, ale stawianie na muzyczny piedestał tej aktorki to koszmarne nieporozumienie.

 • Re: Zżarła ją trema!

  Pani Joanna Moro w dużym stopniu przyczyniła się do wydobycia z, nie ma co ukrywać zapomnienia Anny German bo gdyby nie serial i do tego produkcji rosyjskiej nie było by tematu. Natomiast mąż Anny German popisał się brakiem klasy w czym wtóruje mu zresztą Interia która postanowiła pokopać po kostkach panią Moro drążąc z maniakalnym uporem temat jej występu w Opolu.

 • Re: Zżarła ją trema!

  może nie powinien pan mąż Anny German tak potraktować Joanny...Co za różnica, kto odsłania? Przecież to ona zagrała gwiazdę, która wyszła na piedestał...Anna pewnie chciałaby żeby Joanna takim akcentem zakończyła współpracę z nią...Jakiś snob z niego ! Pewnie zazdrosny, że musi się dzielić Anną.

 • Re: Zżarła ją trema!

  historia Anny German, pamięc widzów o tej jedynej osobie, której głosu zapomnieć się nieda !!! Pani Moro, życzę jej tego, za chwilę wcieli się w inną postać, zapomni o Annie German. A my ludzie którzy(...)Przychylam się do opini, że P. Moro za dlugo ciągnie to wcielenie w Anne German. Serial miał taką ogladalność nie ze wzgledu na P. Moro lecz na ANNE GERMAN !!! To była prawdziwa gwiazda, która