• Informacje na temat:

  maż bellucci

Artykuły na temat: maż bellucci
 • Monica Bellucci: Serce bije dla coraz młodszego faceta

  ..."Dobrze wyglądam, bo uprawiam dużo seksu" - zażartowała w jednym z wywiadów Monica Bellucci (54 l.). Od niedawna partnerem pięknej aktorki jest dużo młodszy od niej Nicolas.

 • 50. urodziny Moniki Bellucci

  50 lat kończy we wtorek, 30 września, Monica Bellucci, gwiazda włoskiego kina, która - jak się zauważa - choć zachwyca głównie w rodzimym i francuskim kinie, w reklamach i na oszałamiających zdjęciach, wciąż czeka na główne role w największych światowych produkcjach.

 • Belucci będzie miała córkę

  Monica Bellucci spodziewa się drugiej córki, jak ogłosił jeden z włoskich portali internetowych. Informację o ciąży włoskiej aktorki, uważanej za jedną z największy seks-bomb na świecie, podały media przed kilkoma tygodniami.

 • Bellucci w trzecim miesiącu?

  Monica Bellucci spodziewa się drugiej córki - ogłosił we wtorek jeden z włoskich portali internetowych. Informacja o ciąży włoskiej aktorki, uważanej za jedną z największy seks-bomb na świecie, podały media przed kilkoma tygodniami.

 • ...matką nadopiekuńczą" - wyznała w jednym z wywiadów. W młodości dla Maćka chyba tyle czasu nie miała... Piękna Monica Bellucci (49 l.) swoją drugą córkę Leonie urodziła dość późno, bo w wieku 45 lat...

 • Depardieu stręczycielem Bellucci

  Gérard Depardieu ( "Vatel" , "Przyjaciel gangstera" ) pracuje obecnie we Francji na planie filmu "Combien tu gagnes?". Jego ekranową partnerką jest piękna włoska aktorka Monica Bellucci ( "Malena" , "Nieodwracalne" ). Premiera zapowiadana jest na listopad 2005 roku.

 • Monica Bellucci ma córkę!

  36-letnia Monica Bellucci ( "Pasja" ) i jej mąż, 38-letni Vincent Cassel ( "Braterstwo wilków" ), doczekali się przyjścia na świat swego pierwszego dziecka. Dziewczynka urodziła się w niedzielę, 12 września, w Rzymie. Ma na imię Deva, co w sanskrycie oznacza "boska".

 • Bellucci: 20 lat? Nigdy więcej!

  Monica Bellucci za nic w świecie nie chciałaby mieć znowu 20 lat.

 • Monica Bellucci w separacji z mężem

  Włoska gwiazda kina Monica Bellucci i francuski aktor Vincent Cassel podjęli decyzję o separacji - poinformowała w poniedziałek agencja Ansa powołując się na biuro prasowe aktorki. Małżeństwo ma dwie córki, 8-letnią Devę i 3-letnią Leonie.

 • DVD: "Za ile mnie pokochasz?"

  Kto zachwycał się Moniką Bellucci w "Malenie" Giuseppe Tornatore, ten bez zmrużenia oka powinien zobaczyć "Za ile mnie pokochasz?" Bertranda Bliera. To prawda, że film ten jest przygłupawą, choć bezpretensjonalną komedyjką o miłości do prostytutki, jednak odwaga z jaką przedstawiony jest w tym obrazie seksapil włoskiej gwiazdy powinna być drogowskazem dla pozbawionego erotyzmu polskiego kina.

Zdjęcia na temat: maż bellucci
Wideo na temat: maż bellucci
 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.

 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.

 • Przypadkowy mąż

  Komedia romantyczna "Przypadkowy mąż" jest pełną pasji i zabawnych zwrotów akcji opowieścią kierowaną do widzów, którzy wierzą w wielką miłość i mają poczucie humoru. Nie widzieliście niczego zabawniejszego od czasu "Dziennika Bridget Jones"! Film "Przypadkowy mąż" to dowód na to, że ogniste, pełne żaru uczucie potrafi wybuchnąć między dwojgiem ludzi równie gwałtownie jak pożar w Nowym Jorku. Pełen humoru, ciepła scenariusz i gwiazdorska obsada: Uma Thurman, Colin Firth, Isabella Rossellini,...