• Informacje na temat:

  mąż bołądź

Artykuły na temat: mąż bołądź
 • "Kochaj": Olga Bołądź w nocnym klubie

  Roma Gąsiorowska-Żurawska podrywa policjanta, Aleksandra Popławska naśladuje Monikę Olejnik, a Olga Bołądź odwiedza klub nocny! Oto moc atrakcji, jakie przynosi premierowy materiał wideo zza kulis komedii "Kochaj".

 • Kożuchowska na wieczorze panieńskim Bołądź! Zwiastun "Kochaj"!

  Małgorzata Kożuchowska, Roma Gąsiorowska-Żurawska, Magdalena Lamparska i Aleksandra Popławska na wieczorze panieńskim Olgi Bołądź. Prawdziwa babska przyjaźń w komedii "Kochaj!" - nowym filmie producentów hitu "Mój rower". W kinach od 3 czerwca. Prezentujemy oficjalny zwiastun produkcji.

 • Bołądź i Żebrowski: Walka o życie

  ..."Choroba i walka z nią uczą, że należy żyć chwilą, doceniać życie" - powiedziała aktorka Olga Bołądź, grająca Agatę Mróz w filmie "Nad życie". W rolę męża siatkarki wcielił się Michał Żebrowski: "Rola ta wymagała olbrzymiego taktu" - mówi.

 • Żebrowski i Bołądź: Trudny związek

  Film "Nad życie" opowiada prawdziwą historię. Historię bez happy endu. Agata Mróz, utalentowana siatkarka chora na białaczkę decyduje się odłożyć przeszczep, żeby urodzić dziecko. Dwa tygodnie po przeszczepie umiera na sepsę. Zostawia nowo narodzoną córkę i męża. W filmie role Agaty i jej męża Jacka zagrali Olga Bołądź i Michał Żebrowski.

 • Mąż Agaty Mróz o filmie "Nad życie"

  ...odejście Agaty do izolatki, tuż przed przeszczepem, kiedy żegna się z mężem i córką" - wspominała z kolei Olga Bołądź w programie "RMF Extra". "Przygotowując się do roli, słyszałam, jak jej mąż Jacek(...). Po dramatycznej informacji Agata rozpoczyna wyścig z czasem. Zawalczy o siebie, o mężczyznę, którego kocha i o dziecko, którego pragnie nad życie. Obok Olgi Bołądź i Michała Żebrowskiego w filmie...

 • "Pozytywni": Spektakl o wykluczeniach w warszawskim Teatrze Imka

  Olga Bołądź i Łukasz Simlat wystąpią w spektaklu "Pozytywni". Sztuka traktuje o wykluczeniach społecznych spowodowanych m.in. przez orientację seksualną, pochodzenie oraz HIV. Premiera przedstawienia odbędzie się 30 listopada w warszawskim Teatrze Imka.

 • Nieoczekiwane zaręczyny na premierze "Kochaj"

  ...23 maja w Płocku odbyła się uroczysta prapremiera filmu "Kochaj". Na czerwonym dywanie pojawiły się gwiazdy: Olga Bołądź, Małgorzata Kożuchowska i Magdalena Lamparska. Odtwórczyniom głównych ról towarzyszyli aktorzy z filmu - Mikołaj Roznerski oraz Nikodem Rozbicki, który wcielił się również w prowadzącego imprezę. Na pokazie nie mogło zabraknąć reżyser Marty Laryssy Plucińskiej. Autorka "Kochaj...

 • "Kochaj": Komedia o prawdziwie babskiej przyjaźni

  Prawdziwa babska przyjaźń i poszukiwanie miłości, to wątki przewodnie "Kochaj" - nowej komedii producentów kinowego przeboju "Mój rower". W doborowej obsadzie: Olga Bołądź, Roma Gąsiorowska, Aleksandra Popławska, Magdalena Lamparska i nieczęsto oglądana na wielkim ekranie Małgorzata Kożuchowska. "Kochaj" to opowieść o czterech dziewczynach z wielkiego miasta, które - każda na swój sposób - pragną...

 • Pan dyrektor, pani kardiolog

  ..."Możemy zostać przyjaciółmi?" - z tym pytaniem zwróci się do dyrektora szkoły w Lipnicy, Arkadiusza Nowackiego (Michał Lesień), pani kardiolog Agata Tomaszewicz (Olga Bołądź). Okazuje się, że młoda lekarka, która od niedawna pracuje w przychodni w Gródku, wcześniej była ukochaną Nowackiego. To początek nowego miłosnego wątku w serialu "M jak miłość" .

 • "Motyw": Nowy serial TVN-u od 3 marca

  .... Kiedy w Gdańskiej restauracji padają strzały, Luiza Porębska (Małgorzata Kożuchowska) oraz jej mąż Maks (Andrzej Konopka) zostają ranni. Podejrzenia niezwłocznie spadają na ich pracownicę Annę(...) Gdańsku, a w retrospekcjach przeniosą się do miasta z lat 80. W gwiazdorskiej obsadzie znaleźli się także Andrzej Konopka, Olga Bołądź, Magda Walach, Adam Ferency, Magdalena Turczeniewicz...

Zdjęcia na temat: mąż bołądź
Dyskusje na temat: mąż bołądź
 • Re: Olga Bołądź ma syna!

  Tez mi wydażenie A kogo to obchodzi żeby o tym pisać Mało to w Polsce Matek Samotnie Wychowujących Dzieci !!! I to Nie z wyboru lecz ze zdarzen losowych np: Mąż Umarł !!!