• Informacje na temat:

  mąż cruz

Artykuły na temat: mąż cruz
 • Penelope Cruz: Płakałam po pierwszej scenie seksu

  Hiszpańska aktorka Penelope Cruz przyznała w rozmowie z magazynem "Esquire" , że płakała po nakręceniu pierwszej erotycznej sceny w wieku 18 lat.

 • Penelope Cruz: Królowa Hiszpanii

  ...- Ciągle nie wiem, gdzie ma stać mój Oscar. Najchętniej bym się z nim nie rozstawała, nie mogę się nim nacieszyć. Raz nawet zabrałam go na plażę - opowiada Penélope Cruz, pierwsza hiszpańska aktorka nagrodzona przez Akademię. A pierwszym Hiszpanem, który zdobył tę statuetkę (rok przed nią), jest... jej mąż, Javier Bardem. Para zna się od 16 lat, ale związali się dopiero w 2008 roku. Zbliżyła ich...

 • Penelope Cruz gra u Allena

  Penelope Cruz przyleciała w czwartek, 8 lipca, do Rzymu na rozpoczynające się wkrótce zdjęcia do filmu Woody'ego Allena "Bop Decameron". Aktorce towarzyszy mąż Javier Bardem, półroczny synek Leonardo oraz opiekunka do dziecka.

 • Penélope Cruz i Javier Bardem: Warto było czekać

  Scenariusza tej historii nie wymyśliłby chyba nawet ulubiony reżyser aktorskiej pary - Pedro Almodóvar. Penélope Cruz i Javier Bardem zakochali się w sobie ćwierć wieku temu, jednak na happy end musieli czekać 15 kolejnych lat!

 • Beckhamowie: Narodziny syna

  ...30-letnia Victoria Adams, była wokalistyka grupy Spice Girls, oraz jej mąż, znany angielski piłkarz David Beckham, po raz trzeci zostali rodzicami. W niedzielę, 20 lutego, w jednej z prywatnych klinik w Madrycie, stolicy Hiszpanii, na świat przyszedł chłopczyk, który otrzymał imię Cruz, co po hiszpańsku oznacza "krzyż".

 • "Powtórnie narodzony": Portret kobiety z wojną w tle

  Gemma (Penelope Cruz) zabiera swojego nastoletniego syna Pietro (Pietro Castellitto) do Sarajewa. W Bośni wraca pamięcią do zdarzeń, które działy się w mieście podczas ostatniej wojny i szerokim echem odbiły się na jej życiu.

 • "Adwokat": Gwiazdy u Ridleya Scotta

  Michael Fassbender, Brad Pitt, Javier Bardem, Penelope Cruz i Cameron Diaz grają w thrillerze Ridleya Scotta "Adwokat", który w piątek, 15 listopada, wchodzi do kin. Film, ze zdjęciami Dariusza Wolskiego, powstał według scenariusza znanego pisarza amerykańskiego Cormaca McCarthy'ego.

 • Być gwiazdą to za mało!

  Sława i pieniądze to dla większości aktorek szczyt marzeń, ale dla niej dopiero początek. Angelina Jolie do perfekcji opanowała sztukę wykorzystywania Hollywood do swoich celów. Jeszcze w tym roku zamierza wyjść za mąż, a przy okazji...

 • Nicole Kidman i Hugh Grant w serialu "Od nowa"

  ...pierwszą książkę. Jednak kilka tygodni przed publikacją jej życie nagle zostaje wywrócone do góry nogami - znika jej kochający mąż, który jak się okazuje nie był tym, za kogo go uważała. Na domiar złego(...) detektyw Joe Mendoza; Ismael Cruz Cordova ("Berlin Station") jako Fernando Alves; Matilda De Angelis jako Elena Alves; Lily Rabe ("American Horror Story") jako Sylvia Steinetz; Noma Dumezweni ("Black Earth...

 • "Od nowa": Nicole Kidman i Hugh Grant w nowym serialu HBO

  ...pierwszą książkę. Jednak kilka tygodni przed publikacją jej życie nagle zostaje wywrócone do góry nogami - znika jej kochający mąż, który jak się okazuje nie był tym, za kogo go uważała. Na domiar złego(...) Versace") jako detektyw Joe Mendoza; Ismael Cruz Cordova ("Berlin Station") jako Fernando Alves; Matilda De Angelis jako Elena Alves; Lily Rabe ("American Horror Story") jako Sylvia Steinetz; Noma...