• Informacje na temat:

  mąż dody

Artykuły na temat: mąż dody
 • Nowy związek Dody to od jakiegoś czasu jeden z najszerzej komentowanych tematów w polskich mediach. Wokalistka od kilku miesięcy spotyka się z niejakim Emilem Haiderem (34 l.) i choć początkowo para się ukrywała, teraz chętnie publikują ze sobą zdjęcia w internecie. Wygląda też na to, że ich związek robi się poważniejszy. Doda zamieszkała już z nowym ukochanym i być może za jakiś czas...

 • Nowy mąż na nowy rok?

  Gwiazdka już za nami. Niektórym przyniosła nie tylko prezenty i radość, ale i zmiany w życiu. Czy Małgorzata Rozenek dostała od ukochanego pierścionek?

 • Emil Stępień – kim tak naprawdę jest nowy mąż Dody?

  ...swojej ukochanej. Mąż Doroty jest producentem filmowym, który ma na swoim koncie takie filmy, jak "Służby specjalne", "Last minute", czy "Pitbull. Ostatni Pies", w którym to Doda zagrała jedną z głównych(...) emocjonalnej i wybuchowej Dody. Może dlatego zakochani tak świetnie się ze sobą dogadują. W dodatku to prawdopodobnie zasługa Emila, że Dorota znów stała się głęboko wierzącą katoliczką. Co niedzielę można...

 • Tysiące serduszek dla Dody

  W najnowszym numerze magazynu "Viva" Radosław Majdan, mąż Doroty "Dody " Rabczewskiej, ujawnia prawdę na temat związki z kontrowersyjną wokalistką.

 • Doda przerywa milczenie po tragediach, jakie ją spotkały! Mąż zakazał jej siedzieć w domu!

  To jest naprawdę trudny czas dla Dody (34 l.) - 20 czerwca zmarła jej ukochana babcia, a 4 lipca piosenkarka pożegnała także swojego ukochanego psa. Nic dziwnego, że nie chciała pojawiać się w mediach, więc na chwilę zamilkła, ale teraz powraca i nie zamierza ukrywać, że jest jej ciężko.

 • Doda wybrała się do Mediolanu, stolicy światowej mody, na wielkie zakupy. Nie spodziewała się, że ta wyprawa zakończy się nawiązaniem znajomości z Tommym Lee - szalonym byłym mężem Pameli Anderson.

 • Doda szczerze o związku z Emilem Stępniem! Teraz już nie ma wątpliwości

  Czas kwarantanny jest dla Dody (36 l.) wyzwaniem. Artystka wielokrotnie podkreślała, że tęskni za pracą oraz spotkaniami z przyjaciółmi. W ostatnim czasie była również "skazana” na towarzystwo męża, Emila Stępnia (43 l.). Zaskakujące, do jakich wniosków doszła gwiazda!

 • Doda w Warszawie, mąż w Szczecinie

  "Radek Majdan nie imponuje już Dodzie" - mówią jej znajomi. "Czy to dlatego, że z charyzmatycznego piłkarza zmienia się w statecznego polityka?" - dopytuje się "Życie na gorąco".

 • Doda i jej mąż podzielili się radosną nowiną! Długo na to czekali

  Przez pandemię koronawirusa Doda przez miesiąc była skazana na przebywanie w domu. Czas umilał jej oczywiście mąż, Emil Stępień (43 l.).  Artystka starała się zachęcić fanów do tego, by tak jak ona również pozostali w mieszkaniach. Oczywiście jak na Dodę przystało, gwiazda zadbała o atrakcje dla internautów. Gwiazda podzieliła się z obserwatorami m.in. gorącymi zdjęciami z sesji wykonanej...

 • Mąż ograniczał Edytę Górniak?

  Maja Sablewska, obecna menedżer Edyty Górniak, w krytycznym tonie wypowiada się na temat Dariusza Krupy, byłego męża i opiekuna piosenkarki.

Zdjęcia na temat: mąż dody
Wideo na temat: mąż dody
 • Doda o swoim "ślubie": Zapomniałam zaprosić mamę!

  Dorota Rabczewska odniosła się do plotek na temat swojego ślubu. Niedawno plotkarskie media obiegła informacja, że gwiazda po raz drugi wyszła za mąż. Falę plotek i domysłów wzbudziło zdjęcie, jakie Doda opublikowała na Instagramie. Co o spekulacjach sądzi artystka? - Zapomniałam zaprosić mamę na ślub. Bardzo lubię śluby, byłam na swoich wszystkich - powiedziała przekornie. Co skłoniło ją do

 • Jarosińska wytyka Dodzie hipokryzję!

  Monika Jarosińska podchodzi sceptycznie do organizowanego przez Dodę koncertu. Samą inicjatywę uważa za słuszną, jest jednak zdania, że Doda zaprzecza idei wyrażanej przez to wydarzenie. Podkreśla, że wciąż nie otrzymała przeprosin za pobicie, jakiego 8 lat temu dopuściła się wobec niej Doda. Co więcej, mąż wokalistki chciał pozwać Jarosińską do sądu za rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji.

 • „Na Wspólnej”: Kochanka odbije Marka metodą „na dziecko”?

  Danka (Lucyna Malec) i Marek (Grzegorz Gzyl) Zimińscy znajdą się na życiowym zakręcie. Ich wieloletni związek zostanie wystawiony na wielką próbę. Była kochanka Marka, nie da o sobie zapomnieć. Przyparty do muru mężczyzna wyzna w końcu żonie, że będzie miał z Natalią dziecko. Danuta dozna szoku. Każe mężowi wynosić się z domu. Zimińska stwierdzi, że nie pojmuje, jak mąż mógł ją tak zranić. Ze