• Informacje na temat:

  mąż ewa wencel

Artykuły na temat: mąż ewa wencel
 • "Czas honoru": To jeszcze nie koniec!

  Lubi mamę Wandy, Helenę, którą gra w "Czasie honoru". - To rola służebna. "Używamy" jej wtedy, gdy jest nam potrzebna jako tło głównego nurtu wydarzeń - przyznaje Ewa Wencel, która jest także współscenarzystką serialu.

 • Cielecka kontra cichociemni

  ...! Jednym z jej pomocników będzie Kazimierz (Jan Frycz), ojciec Wandy (Magdalena Różczka), a mąż Heleny (Ewa Wencel). Przedwojenny komunista, który walczył w Hiszpanii przeciwko generałowi Franco, nadal(...), który bardzo przeżył śmierć ukochanej Karoliny (Magdalena Boczarska) z ręki swego brata Władka (Jan Wieczorkowski). Jak się okazało, Karolina nie była sowiecką agentką, jak podejrzewał Władek! Jednak...

 • "Czas honoru": Wciąż tropieni

  Ewa Wencel, współautorka scenariusza. Jej bohaterka Helena zostanie zatrudniona w Urzędzie Miasta, gdzie dygnitarzem jest jej dawno niewidziany mąż. Kazimierz (Jan Frycz) to komunista z przekonania(...) dla niego niezrozumiałe i sprawia, że zaczyna podejrzewać ją o kolaborację z Rosjanami. W ich związku dojdzie do ostrych zgrzytów - mówi Maciej Zakościelny. W powstających obecnie odcinkach zobaczymy...

 • K. Krauze: Tego nie zobaczycie w telenoweli

  Znany polski reżyser Krzysztof Krauze , twórca m.in. "Mojego Nikifora" , rozpoczął pracę nad swoim nowym filmem "Plac Zbawiciela". To autentyczna historia ukazująca powszechne niepokoje związane z kryzysem współczesnej rodziny. To także film o miłości, o dojrzewaniu uczucia łączącego ludzi, nie tylko kobietę i mężczyznę.

 • Stanisława Celińska: Dawać pozytywną energię

  Czuję się spełniona – mówi Stanisława Celińska. Stworzyła wiele wspaniałych kreacji aktorskich w teatrze, filmie i serialach. Teraz realizuje się muzycznie z mikrofonem w ręku, śpiewając piękne piosenki z mądrymi tekstami.