• Informacje na temat:

  maż ewy z m jak miłość

Artykuły na temat: maż ewy z m jak miłość
 • Dołączyła do ekipy "M jak miłość"

  Pochodzi z Rosji, ale od 10 lat mieszka w Polsce. Niedawno, po urlopie macierzyńskim Olga Serebryakowa wróciła do pracy i... dostała rolę w serialu "M jak miłość" . Gra Nataszę, nową ukochaną Kuby.

 • Kluźniak wróci do "M jak miłość"?

  ...teatralnych, filmowych i serialowych, ale dla szerszej rzeszy telewidzów stała się znana dzięki roli ekscentrycznej Iwony w sitcomie "Ja to mam szczęście!" i, zwłaszcza, Ewy Kolędy w "M jak miłość(...)Nie było jej łatwo. Ale żadnej innej aktorce też by nie było. Musiała stanąć oko w oko z legendą uwielbianej Hanki w "M jak miłość" i zostać kolejną ukochaną Marka Mostowiaka (Kacper Kuszewski). Może...

 • "53 wojny": Doświadczanie wojny z drugiej ręki

  Dramat "53 wojny" w reżyserii Ewy Bukowskiej - z Magdaleną Popławską i Michałem Żurawskim w rolach głównych - znalazł się w konkursie Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Karlowych Warach. Scenariusz filmu powstał na podstawie autobiograficznej książki Grażyny Jagielskiej "Miłość z kamienia. Życie z korespondentem wojennym". Polska premiera produkcji zaplanowana jest na 19 października...

 • "53 wojny": Magdalena Popławska żoną korespondenta wojennego

  ...19 października na ekrany polskich kin trafi film "53 wojny". Dystrybutor obrazu udostępnił właśnie teledysk do piosenki "Superstar" w wykonaniu Natalii Fiedorczuk, w którym znalazły się fragmenty produkcji Ewy Bukowksiej.

 • Ewa Krzyżewska: Rzuciła kino, zginęła tragicznie

  Porównywano ją do Sophii Loren i Avy Gardner. Do historii kina przeszła jej rola w filmie Andrzeja Wajdy "Popiół i diament". Mija 15 lat od tragicznej śmierci Ewy Krzyżewskiej.

 • "Atak paniki" w konkursie głównym w Karlowych Warach

  ..."Atak paniki" Pawła Maślony znalazł się w gronie filmów, które rywalizować będą o Kryształowy Glob - główna nagrodę festiwalu filmowego w Karlowych Warach. W konkursie East of the West znalazły się „53 wojny” Ewy Bukowskiej oraz „Via Carpatia” Klary Kochańskiej i Kaspra Bajona.

 • Ewa Kuklińska: Pulchna blondynka do kochania

  Miała trzech mężów, ale wszyscy ją bardzo zawiedli. Wybrała więc inną miłość.

 • Kożuchowska będzie mamą

  ...z "M jak miłość"), która organizuje wyjazdy wakacyjne dla dzieci z nowotworami. Akcja zakończyła się sukcesem - dzieci wyjadą na wypoczynek w lipcu. O sprawie także w najnowszym wydaniu tygodnika "Wprost(...) trend, ale w przeciwieństwie do takich postaci, jak Angelina Jolie czy Meg Ryan, nie zamierza szukać dziecka w krajach Trzeciego Świata, lecz w Polsce. - Myślę, że w naszym kraju jest mnóstwo dzieci...

 • Ewa Błaszczyk i Jacek Janczarski: Tragiczny finał wielkiej miłości

  To była miłość od pierwszego wejrzenia. I nie było dyskusji. Wybuchła tak szybko! Po prostu wiedzieli, że muszą być razem.

 • Weekend w kinie: Na faktach

  Aż dziewięć filmów wchodzi na ekrany polskich kin w piątek, 19 października. Najgłośniejsze z premier to z całą pewnością: kontrowersyjny "Climax" etatowego skandalisty kina Gaspara Noé, nawiązujące do autentycznych zdarzeń polskie dramaty: "Jak pies z kotem" i "53 wojny", a także przyszłoroczny oscarowy pewniak "Pierwszy człowiek".

Zdjęcia na temat: maż ewy z m jak miłość
Wideo na temat: maż ewy z m jak miłość
 • "M jak miłość": Odcinek 1373.

  wyznaje Marii, że jest w niej zakochany. Kisielowa po tym, jak wróżka przepowiedziała jej nową miłość, zaczyna zerkać na Kolędę. Mateusz nadal wzdycha do Justyny i robi się zazdrosny o przyjaźń dziewczyny z Markiem. W końcu wysyła do Ewy anonimowy list, w którym sugeruje, że Mostowiaka i Górską może łączyć romans.

 • "M jak miłość": Zwiastun 1241. odcinka

  . Szefler ukrywa jednak przed chłopcem fakt, że jest jego ojcem i przedstawia się jako kolega Ewy.