• Informacje na temat:

  mąż figury

Artykuły na temat: mąż figury
 • Katarzyna Figura ma już tego dosyć! Sprawa ciągnie się latami

  ...(58 l.) liczyła, że wreszcie odzyska wolność.  "Wobec obecnej sytuacji pandemii rozprawa rozwodowa Katarzyny Figury nie odbyła się" - mówi nam Joanna Adamowicz, asystenka rzecznika prasowego z Sądu(...) spotkali się w sądzie.  Mąż gwiazdy pozwał ją o zniesławienie po tym, jak w wywiadzie dla "Vivy" opowiedziała, że jest ofiarą przemocy domowej. W 2018 r. pani Katarzyna wygrała proces z mężem.  "Zgodnie...

 • Dariusz Kordek: Chłopiec z amerykańską urodą filmową

  Aktor, wokalista, konferansjer. W latach 90. gwiazda kultowego serialu "W labiryncie". Prywatnie ciepły mąż i kochający ojciec. 26 stycznia Dariusz Kordek kończy 50 lat.

 • Katarzyna Figura: Jak jej mąż czuje się po wypadku?

  Mąż Katarzyny Figury (56 l.), Kai (52 l.), powoli dochodzi do siebie, ale przed nim jeszcze długa droga. Aktorka zdecyduje się wyciągnąć do niego pomocną dłoń?

 • "Taniec z gwiazdami" [7. odcinek]: Pożegnaliśmy dwie pary

  To był wieczór inny niż wszystkie. Po siódmym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" swą przygodę z show Polsatu zakończyły aż dwie pary. W piątek, 17 października, po raz ostatni w telewizyjnym show wystąpili Marcin Miller i Nina Tyrka oraz Rafał Maślak i Agnieszka Kaczorowska.

 • Katarzyna Figura nadal się nie rozwiodła!

  Kilka dni temu odbyła się kolejna sprawa rozwodowa Katarzyny Figury (57 l.) i jej męża, Kaia Schoenhalsa. Aktorka ma już wyraźnie dość.

 • "Kapitał ludzki" : W "złotej klatce"

  Pierwszy obrazek to wielka, elegancka, włoska rezydencja. W środku "pałacu" trzyosobowa rodzina: tata biznesmen Giovanni, mama Carla i dorosły synek Massimiliano. Na pierwszy rzut oka mają wszystko, ale tak naprawdę cały czas czegoś poszukują. Depresja w złotej klatce.

 • Katarzyna Figura ma już prawie dorosłe córki! Ależ one się zmieniły!

  W 2000 roku wyszła za mąż za Kai'a Schoenhalsa. Dwa lata później przyszła na świat ich córka Koko, a w 2005 roku urodziła się Kaszmir.  Wszystko wskazywało na to, że rodzina jest ze sobą bardzo(...) na Koko i Kaszmir aż trudno uwierzyć w to, że córki Figury są już takie duże i wyrosły na piękne, młode kobiety.  Koko niedługo będzie świętować 18. urodziny, a Kaszmir ma 15 lat. Dziewczynki są...

 • "Taniec z gwiazdami" [5. odcinek]: Michał Koterski pożegnał się z programem

  Michał Koterski i Janja Lesar nie wygrają "Dancing withe the Stars. Tańca z gwiazdami". Para w piątym odcinku pożegnała się z programem.

 • Kasia Figura ma kłopoty?! Mąż się na niej mści?!

  Zeznania teściowej, obciążające jej męża, mogą pomóc aktorce w rozwodzie. Ale rozsierdziły Kaia (50 l.), który z premedytacją torpeduje plany Katarzyny Figury (54 l.)...

 • "Wiek Adaline" : Nieśmiertelna

  Co by było, gdyby nagle czas stanął w miejscu? Nie dla całej ludzkości, ale tylko dla jednej kobiety. Proces starzenia zostałby zahamowany, dzięki czemu mogłaby pamiętać cały XX wiek. Miałaby o wiele więcej czasu na naukę języków obcych, studiowanie nowych kierunków, pracę w wymarzonych zawodach. Mogłaby towarzyszyć swoim dzieciom do końca ich dni. Czy taka bohaterka byłaby szczęśliwa? Lee Toland Krieger, reżyser "Wieku Adaline", próbuje zmierzyć się z tym melodramatycznym i niestety odrobinę...

Zdjęcia na temat: mąż figury
Wideo na temat: mąż figury
 • Joanna Krupa: Mój mąż krzyczy na mnie

  Mimo dbałości o figurę Joanna Krupa nie zamierza wyrzucać słodyczy z diety. Twierdzi, że na co dzień odżywia się zdrowo, od czasu do czasu może więc pozwolić sobie na ulubione słodkości. Nie przesadza jednak z ich ilością, mąż przypomina jej bowiem, że słodycze są niezdrowe.

 • Figura o graniu Kaliny Jędrusik!

  Wygląda na to, że Kasia Figura wreszcie otrząsnęła się z domowej traumy, jaką miał zafundować jej mąż Kai Schoenhals. Najlepszą terapią okazała się praca, którą zaoferowała jej Krystyna Janda. Aktorka przygotowuje się właśnie do roli w spektaklu o życiu Kaliny Jędrusik. Premiera niebawem w Teatrze Polonia (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news).

Dyskusje na temat: mąż figury
 • Re: Gwiazdy, które ukrywają swój wiek

  Przecież to nie matka a surogatka. jajeczko ktoś podarował, plemniki też, zapłodnienie też poza organizmem surogatki in vitro......kiedyś będą sztuczne macice (wiele pań się zdecyduje, przecież szkoda figury) i efekt będzie taki sam.

 • Re: Danica McKellar wczoraj i dziś.

  moja babcia jak i moja mama też miały piękne rysy i idealne figury jak wychodziły za mąż. Oczywiście nikogo to nie obchodziło (prócz mojego dziadka i ojca) bo nie były gwiazdami filmowymi. Więc ot tutaj taka ciekawostka. Generalnie można to skomentować tak: I CO MNIE TO OBCHODZI ? !

 • Re: Danica McKellar wczoraj i dziś.

  moja babcia jak i moja mama też miały piękne rysy i idealne figury jak wychodziły za mąż. Oczywiście nikogo to nie obchodziło (prócz mojego dziadka i ojca) bo nie były gwiazdami filmowymi. Więc ot tutaj taka ciekawostka. Generalnie można to skomentować tak: I CO MNIE TO OBCHODZI ? ! Jeżeli Cię nie obchodzi to po cholerę tu komentujesz kobieto .Pomyśl przed komentowaniem.

 • Re: Danica McKellar wczoraj i dziś.

  moja babcia jak i moja mama też miały piękne rysy i idealne figury jak wychodziły za mąż. Oczywiście nikogo to nie obchodziło (prócz mojego dziadka i ojca) bo nie były gwiazdami filmowymi. Więc ot tutaj taka ciekawostka.Generalnie można to skomentować tak:I CO MNIE TO OBCHODZI ? ! fajnie, ale widziały gały.... gdzie wchodziły? spodziewasz sie tu zobaczyć kogoś z rodziny?:::)) żal... ściska:::))))))))))