• Informacje na temat:

  mąż gwyneth

Artykuły na temat: mąż gwyneth
 • Gwyneth Paltrow w serialu politycznym

  Pewien amerykański licealista najpierw postanawia zostać przewodniczącym samorządu uczniowskiego, a później... prezydentem kraju. Serial "Wybory Paytona Hobarta" - czarna komedia o świecie polityki, będzie mieć premierę na Netfliksie 27 września. W obsadzie m.in. Gwyneth Paltrow.

 • Nowoczesny miesiąc miodowy Gwyneth Paltrow

  Laureatka Oscara Gwyneth Paltrow na swój miesiąc miodowy z Bradem Falchukiem zaprosiła... byłego męża. "To był bardzo nowoczesny miesiąc miodowy" - żartobliwie podsumowała gwiazda.

 • Gwyneth Paltrow znów powiedziała "tak" Bradowi

  Gwyneth Paltrow po raz drugi wyjdzie za mąż. Aktorka zaręczyła się z producentem telewizyjnym Bradem Falchukiem. W latach 90. gwiazda była narzeczoną innego Brada, Brada Pitta.

 • Gwyneth Paltrow: Od Szekspira po Avengers

  W środę, 27 września, 45. urodziny obchodzi Gwyneth Paltrow - zdobywczyni Oscara, a także utalentowana menadżerka i bizneswoman.

 • Gwyneth Paltrow uwodzi... seksoholika

  W internecie pojawił się zwiastun najnowszego filmu Gwyneth Paltrow "Thanks for Sharing", w którym gwiazda "Iron Mana" wciela się w postać kobiety próbującej uwieść... seksoholika.

 • Gwyneth Paltrow i piosenki Coldplay

  Gwyneth Paltrow (33 l., "Dowód" ) o mało co nie skasowała nowych piosenek grupy Coldplay, nad którymi na domowym komputerze pracował mąż aktorki i wokalista tego zespołu - Chris Martin. Na szczęście nowe utwory zespołu pozostały w stanie nienaruszonym.

 • Córka Gwyneth Paltrow ma braciszka

  Gwyneth Paltrow (33 l., "Dowód" ) urodziła drugie dziecko! Tym razem chłopczyka. Moses urodził się podczas ostatniego weekendu (8-9 kwietnia) w zastrzeżonym dla opinii publicznej miejscu. Aktorka i jej mąż - wokalista grupy Coldplay Chris Martin (29 l.) posiadają już prawie dwuletnią córeczkę Apple.

 • Psy nie wie, kim jest Gwyneth Paltrow!

  Nie milkną komentarze po nowojorskiej imprezie Met Gala. Kolejna anegdota, jaka wypłynęła do mediów, dotyczy Gwyneth Paltrow i Psy, autora przeboju "Gangnam style". Gdy aktorka poprosiła rapera o wspólne zdjęcie, ten miał jej nie rozpoznać.

 • Najpiękniejsza kobieta na świecie

  Gwyneth Paltrow to już nie tylko oscarowa aktorka, autorka książek kucharskich, uzdolniona wokalistka, ale teraz także... najpiękniejsza kobieta na świecie. "Mój mąż będzie się teraz ze mnie nabijał!" - skomentowała otrzymanie zaszczytnego tytułu gwiazda.

 • Paltrow i Martin: Ucieczka przed paparazzi

  Aktorka Gwyneth Paltrow i jej mąż Chris Martin, lider angielskiego zespołu Coldplay, powrócili w zeszłym tygodniu do Londynu. Para, wraz z córeczką Apple, przebywała ostatnio w nowojorskiej posiadłości Stevena Spielberga, gdzie ukrywała się przed natrętnymi fotografami.