• Informacje na temat:

  mąż hanki z m jak miłość

Artykuły na temat: mąż hanki z m jak miłość
 • M jak miłość

  Wieczorem do domu Hanki przybiega Małgosia. Dziewczyna jest roztrzęsiona, lecz nie chce wyjawić, co się stało. Paweł martwi się o Teresę i jej córeczkę....

 • Hanka Bielicka i Jerzy Duszyński: Dama i dżentelmen

  Zakochali się w sobie na studiach, a pobrali w okupacyjnym Wilnie. Niestety, ich miłość nie przetrwała.

 • M jak miłość

  Kinga i Piotr nie mogą się porozumieć. Chłopak nie jest zadowolony, że jego żona pracuje jako kelnerka. W dodatku rozdawanie ulotek, którego się podjął, nie przynosi mu satysfakcji. Marta nie chce, by jej mąż jechał do Moskwy. Ma nadzieję, że zmieni zdanie i zrezygnuje z nowego stanowiska. U Hanki i Marka zjawia się Jaroszy. Proponuje kobiecie, by razem z nim poprowadziła fundację.

 • Biografia Hanki Bielickiej

  "Jeszcze Polska nie zginęła, póki się śmiejemy" - mawiała Hanka Bielicka, jedna z najwybitniejszych aktorek powojennej polskiej estrady. Do księgarń trafia właśnie jej biografia pióra Zbigniewa Korpolewskiego, autora wielu monologów artystki.

 • M jak miłość

  Hanka i Marek wciąż przeżywają problemy. Ona jest załamana, że mąż jej nie ufa. Michał i Małgosia wybierają się na romantyczną wyprawę w nieznane. Wspólnie...

 • Kuszewski zostaje w "M jak miłość"

  Kacper Kuszewski nie podzieli losu swojej ekranowej żony Hanki (Małgorzata Kożuchowska) i nie zamierza opuścić serialu "M jak miłość".

 • M jak miłość

  Piotr wraca bardzo późno z pracy. Kinga wypytuje go o przyczyny spóźnienia. Jednak jej mąż unika odpowiedzi. Jaroszy pomaga Hance zrobić bilans finansów...

 • Zdrada w "M jak miłość"

  Nad małżeństwem Hanki i Marka (Małgorzata Kożuchowska i Kacper Kuszewski) wiszą czarne chmury. W grę wchodzi ta trzecia, czyli dawna miłość Mostowiaka, Grażyna (Bożena Stachura).

 • M jak miłość

  Hanka spotyka Jaroszego. Mówi mu wprost, że jest podły. Mężczyzna czuje się winny. Obiecuje wznowić produkcję "Daru Grabiny" i zatrudnić dawnych pracowników. Lucjan rozmawia z Małgosią o Napiórkowskim. Córka kłamie, że nic jej z nim nie łączy. Kinga i Piotr dostają od Kamila zaproszenie na rejs jachtem po mazurskich jeziorach. Dziewczyna reaguje entuzjastycznie na propozycję. Jej mąż jest...

 • Kolejna ciąża w "M jak Miłość"!

  Kolejna bohaterka "M jak Miłość" zniknie na jakiś czas z małego ekranu. Z powodu zajścia w ciążę Dominika Figurska, serial owa Ewa, wyjedzie na jakiś czas za granicę.

Dyskusje na temat: mąż hanki z m jak miłość
 • Re: "M jak miłość": Znamy powód kłopotów Wojtusia!

  położy świeżych kwiatów, nie zapali znicza na Jej mogile. Jedynie my z grupą przyjaciółek dbamy o pamięć nieodżałowanej Hanki. Nawet taki niby kochający Ją mąż Marek, a też nie odwiedza grobu Hanki. Już zapomniał jak i wy, woli uganiać się za innymi kobietami, wstyd!. I uważacie się za fanów serialu?

 • Re: "M jak miłość": Nowa Barbara, ślub i niespodziewany romans!

  Tak, ś.p. Hanka Mostowiak zginęła w tragicznym wypadku. Cały czas odwołuję się do waszych sumień. Gdzie je macie, że nie przyjdziecie na Jej grób? Jej mąż Marek też nie lepszy. jakiś czas przychodził a teraz co? Zapomniał o Niej i cieszy się z nową kobietą, tak jakby Hanki nigdy w jego życiu nie było. Tylko ja i moja grupa koleżanek pamiętamy o Hani.