• Informacje na temat:

  mąż hanna lis

Artykuły na temat: mąż hanna lis
 • Agnieszka Woźniak-Starak i hejt po zaginięciu jej męża Piotra. Hanna Lis zabrała głos

  ..."Czytam komentarze o zaginięciu Piotrka Woźniaka-Staraka i nie mogę uwierzyć ile bestialskiego okrucieństwa jest w ludziach" - napisała na swym Instagranie Hanna Lis. W środę, 21 sierpnia, wznowiono poszukiwania producenta filmowego Piotra Woźniaka-Staraka. To czwarty dzień poszukiwań 39-letniego mężczyzny.

 • Hanna Lis wyrzucona z TVP

  W piątek, 24 kwietnia, Telewizja Polska S.A. rozwiązała umowę o pracę z Hanną Lis - poinformował zespół rzecznika prasowego TVP. Główny powód? "Poważne naruszenie zasad etyki dziennikarskiej". Hanny Lis odpowiada, że zarzuty TVP to "hucpa".

 • Dziennikarze przeciwko Lis?

  Nie milkną spory w środowisku dziennikarskim w związku ze zwolnieniem z telewizyjnych "Wiadomości" Hanny Lis. Czy rzeczywiście złamała ona zasady etyki zawodowej, czy jedynie nie zgodziła się przekazać informacji niegodnej z jej wiedzą o stanie faktycznym?

 • Hanna i Tomasz Lisowie: Dokąd wiedzie ich uczucie?

  Szósta rocznica ślubu Hanny (43 l.) i Tomasza Lisów (47 l.) nie była hucznie świętowana. Nie mieli na to czasu. Jedynie wieczorem przy lampce wina wspominali tamten romantyczny dzień... Rzym. Piątek(...) nowego roku, pani Hanna znów pojedzie z mężem do Rzymu, by świętować tę rocznicę, ale też wyciszyć się i spędzić czas tylko we dwoje. - Celebrowanie tych chwil jest dla nich bardzo ważne. Dbają o to, by...

 • Wzbudza silne emocje

  Przez jednych kochany, przez innych znienawidzony - Tomasz Lis to dziennikarz, który swoją przyszłość widzi w świecie polityki.

 • Małgorzata Rozenek: Pierwsza rocznica ślubu

  Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pobrali się 10 września 2016 roku po trwającym blisko 3 lata związku. Uroczystość ślubna odbyła się w pałacyku w podwarszawskim Konstancinie, a wśród gości znaleźli się m.in. Hanna Lis, Rinke Rooyens i Katarzyna Wołejnio oraz Leszek Stanek. Gwiazda TVN nie ukrywa, że życie małżeńskie daje jej ogromną satysfakcję. - Małżeństwo mi służy, mój mąż mi służy...

Wideo na temat: mąż hanna lis
 • Wpadka Hanny Lis w "Panoramie"

  Hanna Lis odczytała informacje w "Panoramie" z... paczką papierosów na stole. Czy prezenterka zarabiająca w TVP 30 tys. zł miesięcznie może pozwolić sobie na taką wpadkę? A może to kolejna kryptoreklama Lisów? - jej mąż pozował ostatnio na swoim blogu z butelką firmowego napoju, w drogiej warszawskiej siłowni. Co o tym myślicie? (TVP/x-news)