• Informacje na temat:

  mąż kasi skrzyneckiej

Artykuły na temat: mąż kasi skrzyneckiej
 • Kasia Skrzynecka po rozwodzie

  W warszawskim sądzie odbyła się pierwsza i ostatnia rozprawa rozwodowa Katarzyny Skrzyneckiej (37 l.) i Zbigniewa Urbańskiego (38 l.).

 • Katarzyna Skrzynecka w bikini. Ale schudła

  Od kilku tygodni fani śledzą metamorfozę Katarzyny Skrzyneckiej. Aktorka postanowiła pozbyć się zbędnych kilogramów i przeszła na detoks wegański. Teraz pokazała efekty. Obserwatorzy nie mogli wyjść z podziwu!

 • Skrzynecka: Krótki macierzyński

  ...niej - i jako aktorki i kobiety - bardzo ważne. I właśnie dlatego o fizyczne przygotowanie aktorki zadba jej mąż Marcin Łopucki (37 l.), który jest mistrzem Polski, Europy i wicemistrzem świata w fitnessie gimnastycznym. - Marcin przygotuje Kasi specjalny plan treningowy, a dodatkowo ułoży jej dietę. Kaśce będzie dużo łatwiej, bo on jest doskonałym fachowcem, doskonale zna się na tej robocie...

 • Depresja Katarzyny Skrzyneckiej

  ..., Zbigniewem Urbańskim i jeszcze się nie otrząsnęła po tym bolesnym doświadczeniu. Skrzynecka cierpi również dlatego, że kobieta, z którą jest teraz związany jej mąż, również ma na imię Katarzyna, a do tego jeszcze pracuje w TVN. Producenci "Tańca..." liczą na to, że Kasia wyjdzie z depresji i poprowadzi piątą edycję programu.

 • K. Skrzynecka przed rozwodem

  Piosenkarka i aktorka pogodziła się z tym, że mąż zostawił ją dla młodszej kobiety. Przeszła najgorsze, co może spotkać kobietę. Kasia Skrzynecka nigdy nie powiedziała złego słowa o mężu. Nawet, gdy(...). Siła będzie jej potrzebna, bo przed Kasią Skrzynecką jeszcze jedno trudne przeżycie. W marcu ma sprawę rozwodową. Zobacz teledyski Katarzyny Skrzyneckiej na stronach INTERIA.PL!

 • Ile Hakiel zarobi na "Tańcu..."?

  Po raz pierwszy w historii programu "Taniec z gwiazdami" tancerz zarobi więcej od gwiazdy. Marcin Hakiel, mąż Kasi Cichopek wynegocjował wyższą stawkę za udział w show niż Dorota Deląg, której będzie partnerował.

 • Dziecko ważniejsze od show

  ...straciła nadziei. - Na szczęście medycyna daje kobietom w moim wieku szansę na macierzyństwo. Trzeba się o nie starać, dopóki zdrowie i biologia pozwalają - mówiła jeszcze niedawno artystka. Kasia i jej mąż Marcin Łopucki nie znają jeszcze płci dziecka, ale to dla nich bez znaczenia. Maluch na pewno będzie ich oczkiem w głowie. sid Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana polskiej...

 • Teraz cała dla rodziny

  ...zaokrąglonym brzuszkiem wyglądała kwitnąco, a jej mąż Marcin Łopucki i jego koledzy po prostu fascynowali posturą. Para, która właśnie spodziewa się dziecka, pojechała razem na IV Zawody w Kulturystyce(...), że nie poprowadzi kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami", ponoć dowiedziała się z internetu. - Kasia płakała i nie mogła w to uwierzyć - mówi jej przyjaciółka. - Zrobiono jej straszne świństwo...

 • "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3": Jest pierwszy zwiastun

  W pierwszym zwiastunie "Miszmaszu czyli Kogla Mogla 3" zobaczymy dalszy ciąg przygód Kasi, ekscentrycznej rodziny Wolańskich i pozostałych bohaterów komedii, którzy podczas szalonej wyprawy sprawdzą, ile jest prawdy w powiedzeniu, że rodziny się nie wybiera, a stara miłość nie rdzewieje. Zobaczcie wideo!

 • Grażyna Błęcka-Kolska o filmie "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3": Ludzie wciąż widzą we mnie Kasię

  Rola Kasi w kultowych komediach "Kogel-mogel" i "Galimatias, czyli kogel-mogel 2" przyniosła jej ogromną popularność. W trzeciej części filmu, "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3", który trafi do kin 25 stycznia, widzowie zobaczą jej bohaterkę na innym, równie ciekawym etapie życia.

Zdjęcia na temat: mąż kasi skrzyneckiej