• Informacje na temat:

  mąż katarzyny skrzyneckiej

Artykuły na temat: mąż katarzyny skrzyneckiej
 • Mąż Katarzyny Skrzyneckiej przerwał milczenie

  Katarzyna Skrzynecka i jej mąż mają za sobą trudne dni. W ubiegłym tygodniu Marcin Łopucki trafił do szpitala z poważnymi dolegliwościami. Konieczna okazała się natychmiastowa interwencja. Jak czuje się obecnie mężczyzna?

 • Dramat Katarzyny Skrzyneckiej i jej męża

  ...​Katarzyna Skrzynecka podzieliła się w mediach społecznościowych wstrząsającą historią. Mąż gwiazdy Marcin Łopucki trafił do szpitala. Nim jednak do tego doszło, para doświadczyła bardzo nieprzyjemnej sytuacji w jednej z klinik.

 • Depresja Katarzyny Skrzyneckiej

  Zdarza się jej również zapomnieć, że wyłączyła swój telefon. Jej znajomi twierdzą, że ostatnio trudno się do niej dodzwonić. Prowadząca "Taniec z gwiazdami" załamała się po rozstaniu z mężem, Zbigniewem Urbańskim i jeszcze się nie otrząsnęła po tym bolesnym doświadczeniu. Skrzynecka cierpi również dlatego, że kobieta, z którą jest teraz związany jej mąż, również ma na imię Katarzyna, a do tego...

 • Radosne medytacje Katarzyny Skrzyneckiej

  ...z czerwoną kapustą i wszelkiego rodzaju ciasta, z makowcem na czele. Pani i pani mąż znani są z zamiłowania do sportu, może się pani szczycić piękną sylwetką. Jak to pogodzić ze zwyczajem spędzania...

 • Katarzyna Skrzynecka w bikini. Ale schudła

  Od kilku tygodni fani śledzą metamorfozę Katarzyny Skrzyneckiej. Aktorka postanowiła pozbyć się zbędnych kilogramów i przeszła na detoks wegański. Teraz pokazała efekty. Obserwatorzy nie mogli wyjść z podziwu!

 • Katarzyna Skrzynecka: Żona czempiona

  ...​Wielka radość w rodzinie Katarzyny Skrzyneckiej! Mąż aktorki, Marcin Łopucki, został w Rumunii podwójnym mistrzem świata. Córka pary, 6-letnia Alikia, gdy dowiedziała się o triumfie taty, stwierdziła: "Wreszcie bidulek będzie mógł zjeść tort i wszystko, co lubi".

 • Były mąż Skrzyneckiej w "TzG"!

  Oficjalnie ogłoszono, że do grona tańczących gwiazd dołączy Zbigniew Urbański - dziennikarz i prezenter TVN Turbo oraz... były mąż Katarzyny Skrzyneckiej.

 • Kasia Skrzynecka po rozwodzie

  W warszawskim sądzie odbyła się pierwsza i ostatnia rozprawa rozwodowa Katarzyny Skrzyneckiej (37 l.) i Zbigniewa Urbańskiego (38 l.).

 • K. Skrzynecka przed rozwodem

  .... Siła będzie jej potrzebna, bo przed Kasią Skrzynecką jeszcze jedno trudne przeżycie. W marcu ma sprawę rozwodową. Zobacz teledyski Katarzyny Skrzyneckiej na stronach INTERIA.PL!(...)Piosenkarka i aktorka pogodziła się z tym, że mąż zostawił ją dla młodszej kobiety. Przeszła najgorsze, co może spotkać kobietę. Kasia Skrzynecka nigdy nie powiedziała złego słowa o mężu. Nawet, gdy...

 • Katarzyna Skrzynecka jest śledzona?

  Kolorowa gazeta "Twoje Imperium" donosi, że Katarzyna Skrzynecka jest śledzona. Jak się okazuje, życiem prywatnym piosenkarki i aktorki interesuje się jedno z czasopism plotka rskich, które usiłuje znaleźć dowody rozstania Skrzyneckiej z mężem.