• Informacje na temat:

  mąż kingi preis

Artykuły na temat: mąż kingi preis
 • Karolak mężem Kingi Preis

  Kinga Preis i Tomasz Karolak grają główne role w nowym filmie Janusza Kondratiuka, twórcy "Dziewczyn do wzięcia". Komedia "Milion dolarów" - do której muzykę skomponował Leszek Możdżer - walczy w konkursie głównym 35. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

 • Kinga Preis: Niespodziewana zamiana ról

  Preis (40 l.) pokochali widzowie serialu "Ojciec Mateusz". Taka jest także prywatnie. Aktorstwo jest jej miłością numer dwa. Pierwsze miejsce w jej sercu zajmuje rodzina. Mąż, a właściwie życiowy partner(...) dawały satysfakcję i... bezcenny czas, by zająć się wychowaniem Antka. - Mam poczucie, że muszę jak największą ilość energii spożytkować na syna - mówi. Kilka lat temu również filmowa kariera pani Kingi...

 • Preis w ciąży z Karolakiem

  Najnowszy film Janusza Kondratiuka "Milion dolarów" trafi w maju do kin. Na ekranie zobaczymy m.in. Kingę Preis i Tomasza Karolaka.

 • Kinga Preis w filmie "Mazurek"

  Trwają zdjęcia do filmu "Mazurek" w reżyserii Julii Kolberger. W obsadzie zobaczymy m.in. Kingę Preis, Pawła Królikowskiego i Romana Gancarczyka. Film realizowany jest w ramach programu "30 Minut" Studia Munka, działającego przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich.

 • Kinga Preis i Artur Żmijewski: Co dalej z "Ojcem Mateuszem"?

  Najsłynniejszy ksiądz detektyw i jego energiczna gospodyni, czyli Artur Żmijewski i Kinga Preis, opowiadają, jak spędzają Wielkanoc. Poza tym dzielą się swoimi przemyśleniami na temat popularności "Ojca Mateusza" i zdradzają, czy będzie więcej sezonów.

 • Braciak i Preis w nowym serialu TVP

  Twórcy popularnego serialu Dwójki "rodzinka.pl" poszukują dziewczynek między 5 a 15 rokiem życia do nowego serialu "Ja to mam szczęście". W głównych rolach zagrają Kinga Preis i Jacek Braciak.

 • "Samotność w sieci": Zdjęcia trwają

  We Wrocławiu trwają zdjęcia do filmu "Samotność w sieci", na podstawie niemal kultowej już powieści Janusza Leona Wiśniewskiego o tym samym tytule. Reżyserem obrazu jest Witold Adamek, a grają w nim m.in. Magdalena Cielecka i Andrzej Chyra, a także Anna Dymna, Jan Englert, Kinga Preis.

 • "Plan B" : To właśnie miłość

  ...obcych sobie bohaterów. W skrócie: Natalię (Kinga Preis) po kilkunastu latach zostawia mąż, na dodatek robi to tuż po tym, jak ich córka wylatuje na studia do Stanów Zjednoczonych; kochanek Agnieszki(...) wszystkim kobiety: Kinga Preis i Edyta Olszówka. Pierwsza to mistrzyni śmiania się przez łzy, druga to królowa pełnych rozpaczy spojrzeń - ich kreacje zdecydowanie potrafią przenieść historie postaci na...

 • Joanna Kulig w filmie o disco polo

  Joanna Kulig chce zagrać w filmie fabularnym o disco polo, który miałby wyreżyserować jej mąż Maciej Bochniak. Jak powiedziała aktorka, jeśli plany twórców się powiodą, zdjęcia ruszą w czerwcu. W obsadzie znalazłby się też m.in. Mateusz Kościukiewicz - dodała Kulig.

 • Jacek Braciak: Bać się? Czego?!

  ...się bać? Po raz pierwszy w życiu ktoś zaproponował mi jedną z głównych ról, u boku wspaniałej aktorki, koleżanki i pięknej kobiety Kingi Preis, w czymś, co jest świetnie napisane. Czego miałem się obawiać? Serial "Ja to mam szczęście" rozgrywa się w domu państwa Polaków. Mąż, żona, trójka dzieci. To jest typowa polska rodzina? - Nie. W typowej polskiej rodzinie nikt nie ma tyle tolerancji dla...