• Informacje na temat:

  mąż marcin

Artykuły na temat: mąż marcin
 • Mąż Katarzyny Skrzyneckiej przerwał milczenie

  Katarzyna Skrzynecka i jej mąż mają za sobą trudne dni. W ubiegłym tygodniu Marcin Łopucki trafił do szpitala z poważnymi dolegliwościami. Konieczna okazała się natychmiastowa interwencja. Jak czuje się obecnie mężczyzna?

 • Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel: Najważniejsze jest wsparcie

  Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel są jak ogień i woda. Ona gadatliwa i emocjonalna, on odpowiedzialny i wyciszony. Na tym polega sekret ich szczęśliwego związku. – Stanowimy dla siebie dobrą równowagę – mówi aktorka.

 • Marcin Daniec: Stand-up? Nie przeklinam

  ...- Dowiedziałem się niedawno od młodszych kolegów, że to nie jest klasyczny stand-up, ponieważ... nie przeklinam - przyznaje satyryk Marcin Daniec, który przygotowuje się do obchodów 40-lecia kariery scenicznej. W rozmowie z Tomaszem Bielenia zapewnił, że pozostanie wierny własnej formule sztuki kabaretowej, ujawnił też najbliższe zawodowe plany.

 • Aneta Todorczuk-Perchuć: Zazdrosny mąż? Znaczy - kocha

  ...w moim wieku powinna zadbać o siebie, a już szczególnie wykonując zawód, który ja sobie wybrałam. A felietony do Mamadu.pl piszę po nocach i dobrze mi z tym. Marcin, twój mąż, docenia twoje starania(...) Marcin, a teraz jesteście małżeństwem. - Wtedy zadziałała raczej moja podświadomość. Byłam w innym związku, ale Marcin faktycznie zaczął mi się śnić i to... erotycznie.  Jest zatem niezbity dowód...

 • Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek z "M jak miłość": Jak spędzają święta?

  Święta w gronie bliskich Boże Narodzenie prywatnie to dla Katarzyny Cichopek i Marcina Mroczka czas przeznaczony dla najbliższych. Spędzają go w rodzinnym gronie, z tradycyjnymi potrawami na stole, prezentami, kolędami, pasterką.

 • Marcin Dorociński jako dziennikarz w serialu "Pakt"

  Marcin Dorociński zagrał główną rolę - dziennikarza śledczego - w serialu "Pakt", do którego zdjęcia zakończono w Warszawie. W obsadzie sześcioodcinkowego thrillera sensacyjnego są też m.in. Magdalena Cielecka i Marta Nieradkiewicz. Serial będzie emitowany jesienią.

 • Paulina Chylewska: U mnie gotuje mąż

  Paulina Chylewska docenia i chwali umiejętności kulinarne swojego męża - dziennikarza sportowego Marcina Feddka. Choć zazwyczaj on króluje w ich domowej kuchni, to Paulina Chylewska również wykazuje się sporą wyobraźnią - jest mistrzynią zwłaszcza w gotowaniu zup. Poza tradycyjnymi polskim daniami, obydwoje preferują potrawy iście śródziemnomorskie - pasty, makarony, ryby i owoce morza.

 • Tatiana Okupnik wychodzi z mąż?

  Kim jest wybranek piosenkarki i jurorki programu "X Factor"? Według doniesień tabloidu, Tatiana Okupnik zamierza związać się z o sześć lat młodszym Michałem Micielskim. 29-latek zawodowo związany jest ze sportem. Michał Micielski, były koszykarz, jest bowiem menedżerem najpopularniejszego obecnie polskiego przedstawiciela tej dyscypliny Marcina Gortata. Jak pisze "Fakt", Tatianie Okupnik do tej...

 • Dramat Katarzyny Skrzyneckiej i jej męża

  ...​Katarzyna Skrzynecka podzieliła się w mediach społecznościowych wstrząsającą historią. Mąż gwiazdy Marcin Łopucki trafił do szpitala. Nim jednak do tego doszło, para doświadczyła bardzo nieprzyjemnej sytuacji w jednej z klinik.

 • Katarzyna Skrzynecka: Żona czempiona

  ...​Wielka radość w rodzinie Katarzyny Skrzyneckiej! Mąż aktorki, Marcin Łopucki, został w Rumunii podwójnym mistrzem świata. Córka pary, 6-letnia Alikia, gdy dowiedziała się o triumfie taty, stwierdziła: "Wreszcie bidulek będzie mógł zjeść tort i wszystko, co lubi".

Zdjęcia na temat: mąż marcin
Wideo na temat: mąż marcin
Dyskusje na temat: mąż marcin